Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Czy przyjaźnisz się ze swoim/ą eks? - Forum Photoblog.pl

Czy przyjaźnisz się ze swoim/ą eks?

Permalink Autor: strunna, data postu: Tuesday, January 11, 2011 01:34
absolutnie NIE, bo NIE
strunna Postów: 1
Konto od: 9.01.2011
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: turnupthevolume, data postu: Sunday, April 24, 2011 22:37
Ja miałem 6 dziewczyn, przyjaźnie się z jedną , z innymi tylko na "cześć,co tam". Dla mnie trudno jest się przyjaźnić z kimś , z kim się było, bo trzeba znowu odzyskać zaufanie ;]
Nie miałem szczęścia co do dziewczyn ;x
turnupthevolume Postów: 8
Konto od: 1.10.2010
Miasto: Lubań
Permalink Autor: neden, data postu: Monday, April 25, 2011 00:00
Nie przyjaźnię się. Z perspektywy czasu to było głupie i szczeniackie. Nie czerpię przyjemności z rozmów z nim, to byłoby nudne.
Ale gdybym zerwała z obecnym, dążyłabym do zachowania dobrych kontaktów - dobrze się dogadujemy.
neden Postów: 44
Konto od: 7.09.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: xladyxbx, data postu: Sunday, May 15, 2011 15:39
Nie można z góry stwierdzić czy przyjaźń po skończeniu związku jest słuszna czy też nie. Przede wszystkim zależy to od tego jakie z natury są poszczególne osoby i czego chcą. Jeśli dwoje z partnerów odczuwa chęć utrzymania kontaktu, budowania przyjaźni... dlaczego mają tego nie robić? Myślę, że największym problemem w tym przypadku jest namiętność. Trudno utrzymać w rysach ogniste pożądanie. Dlatego też uważam, że aby osoby po rozstaniu zostały przyjaciółmi, muszą oczyścić atmosferę. Otrzepać się z jakichkolwiek uczuć związanych z miłością i pociągiem fizycznym.
xladyxbx Postów: 1
Konto od: 11.05.2011
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: lookrecya, data postu: Thursday, May 19, 2011 01:25
tak, ale gdyby nie fakt, że mieszkamy 400 km od siebie - pewnie nie byłoby to możliwe
lookrecya Postów: 5
Konto od: 28.12.2010
Miasto: Piekło
Permalink Autor: queenofanything, data postu: Monday, May 23, 2011 17:21
Ja ze swoimi eks utrzymuje bardziej koleżeński kontakt. Rozmawiamy, czasem spotykamy się w grupie. Nawet z  jednym mieszkałam po naszym rozstaniu i nie było tak źle bo wcześniej ustaliłam pewne granice. Poza tym twierdzę, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, więc jeśłi ja z kimś zerwałam albo on ze mną, to spoko jesteśmy dla siebie tylko znajomymi ;)

"Nie kłam. To obraża moją inteligencję!"
queenofanything Postów: 12
Konto od: 10.07.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: nekka, data postu: Tuesday, July 5, 2011 10:23
Nie potrafiłabym się przyjaźnić z kimś kto mnie zranił więc jeśli chodzi o ex to raczej nie. Po za tym przyjaźń między kobietą a mężczyzną rzadko się zdarza ;/
nekka Postów: 0
Konto od: 21.03.2011
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: shealwayssmile, data postu: Wednesday, July 6, 2011 13:31
Można powiedzieć, że się przyjaźnimy, ale mam swoje powody ;P
shealwayssmile Postów: 10
Konto od: 4.07.2011
Miasto: Sosnowiec
Permalink Autor: anettwiniecka, data postu: Wednesday, July 20, 2011 21:16
Moim zdaniem jest wiele rzeczy które są za tym aby utrzymywać kontakt ale są też takie które sprawiają że jednak wolałoby się zerwać z tym kimś Kontakt. Moim zdaniem powinno się nadal utrzymywać z byłym/byłą kontakt ponieważ kiedyś byliście razem i łączyło was coś co nie łączyło was z nikim innym. Silne uczucie, zainteresowania, rozmowa. Takiego czegoś po pierwsze szybko się nie zapomina poza tym, warto mieć w gronie znajomych kogoś do kogo ewentualnie zawsze można by się przytulić, zwierzyć. A potem nawet jeżeli byście zerwali,to skoro jesteście znowu przyjaciółmi to wszystko zaczyna się od przyjaźni tak naprawdę i można by zacząć wtedy waszą znajomość emocjonalną na nowo, potoczyć ją na wyższy poziom. Wtedy można by mieć większą pewność że ta osoba Kochała by nas za to jacy jesteśmy bo wiedziała by o nas jako przyjaciel naprawdę wiele i nie musieli byśmy się bać następnego rozstania z powodu jakiejś głupoty ponieważ to uczucie jednak byłoby znacznie silniejsze niż kiedyś. Jednak są też rzeczy takie jak zazdrość. Jeżeli jest się naprawdę bardzo zazdrosny, że nie potrafi się opanować tego uczucia to lepiej jednak nie mieszać się w przyjaźń z ex jest ku temu proste wytłumaczenie - ta osoba mogłaby się do nas zniechęcić jeszcze bardziej niż wtedy gdy było zerwanie. Ponieważ wiem jak ludzie działają w zazdrości, mimo że są już 'byłymi' potrafią czepiać się o naprawdę głupoty tak jakby nadal ze sobą byli, przez co odchodzą od siebie jeszcze bardziej nawet w znajomości, zniechęcają się do Siebie a tym samym oddalają, czasem nawet na tyle że nie da rady już tego odbudować. Wszystko zależy od tego jaki jest człowiek, czy potrafi opanować zazdrość po to aby potem mogło zaowocować to na nowo czy jednak jest zbyt uczuciowy i nie potrafiłby tego znieść. To moje zdanie.
anettwiniecka Postów: 2
Konto od: 20.07.2011
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: marianznadnilu, data postu: Sunday, August 14, 2011 19:33
Kiziorka , czas płynie a my jestesmy tacy sami ...
Nie ustalisz wzoru dla wyniku " chcę znać odpowiedź czy zawsze warto się przyjaźnić po odejściu od siebie "
Z skąd to ?
Niektórzy mają pchełki problem inni dinozaura ...
Czas jest najważnieszy , rozejrzyj się , zauważysz podobny temat , sprawdź go i porównaj ze swoim .Natomiast gdy problem jest pomiędzy górami lodowymi , szkoda czasu idź oraz pamiętaj dlaczego wybierasz nie inna drogę ...niekiedy może się okazać że po kilkudziesięciu latach powrócisz na dobre do tej osoby ( do śmierci ) , ale czy teraz po zerwaniu odbierasz nadal te same sygnały , albo nawet lepsze .Zamienił stryjek siekierkę na kijek , to nie żarty , niestety trzeba prędko bo człowiek nie machina a czysta natura  ...zresztą , kto to wie .Szanuj się , a inni będą uważać Cię za kogoś wartego więcej od tylko przyjażń .Przyjaciele są zawsze , miłość powinna być jedna , przynajmniej kiedyś tak było a było ciężko :)Marian grzejący kości w Egipcie , na codzień w dechę gość.Pozdrawiam.
marianznadnilu Postów: 0
Konto od: 14.08.2011
Miasto: barlinek
Permalink Autor: marianznadnilu, data postu: Sunday, August 14, 2011 19:42
Sekret 90 . Czy przyjaźń , która wynikła rozejścia się z powodu obu stron  będzie zmierzać w kierunku poklejenia ` ran ` i powrót ?
Jeżeli tam pójdzie para , czyli że wrócą do siebie , to po co się rozstawać ? Tylko by sprawdzić czy są w stanie być przyjaciółmi ? .
Treść dodana do postu 14-08-2011 o godzinie 19:51
Sekret 90 . Czy przyjaźń , która wynikłazrozejścia się z powodu obu stron  będzie zmierzać w kierunku poklejenia ` ran ` i powrót ?
Jeżeli tam pójdzie para , czyli że wrócą do siebie , to po co się rozstawać ? Tylko by sprawdzić czy są w stanie być przyjaciółmi ? .
Permalink Autor: marianznadnilu, data postu: Monday, August 15, 2011 08:27
Sorry mystery 90 serwer `wyrzucił ` ,że to kiziorka jest autorem bloga  o tytule " Czy przyjaźnisz się ze swoim/ą eks? "
Permalink Autor: karrrr, data postu: Sunday, January 8, 2012 23:52
niektórzy umieją, inni nie. jak się chce to się wszystko da. mój ex nigdy mi nie wybaczył i może lepiej bo nie chciałabym konfrontacji z jego dziewczyną. chcesz mieć problem- kombinuj. chcesz mieć spokój- zajmij się sobą
karrrr Postów: 6
Konto od: 20.08.2010
Miasto: Jaworzno
Permalink Autor: zbigz, data postu: Monday, January 9, 2012 12:39
Dla mnie to bzdura. Nie wierzę w przyjaźń z kobietą to czemu miałbym się spotykać ze swoją eks.
zbigz Postów: 50
Konto od: 17.03.2009
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: toskaa1948, data postu: Tuesday, January 10, 2012 15:42
przyjaznic moze nie ale jestesmy w dobrym kontkcie (:
toskaa1948 Postów: 1
Konto od: 30.12.2011
Miasto: Ruda Śląska
Permalink Autor: nurozaur, data postu: Thursday, January 19, 2012 21:48
Ahahaha, nie
Mój eks to mój wróg publiczny numer jeden ...
Jakoś tak wyszło ...
nurozaur Postów: 21
Konto od: 2.11.2008
Miasto: Buk