Czy ktoś poznał swoją drugą połówkę w internecie?

Permalink Autor: xphoebe, data postu: Sunday, September 5, 2010 20:22
Gadałam z pewnym chlopakiem przez neta i bardzo dobrze nam sie gadalo, mielismy wspolne tematy, problemy ... potem zaczeliśmy sms nocami, on pisal do mnie tak słodko, zdrobniale, mowilismy do siebie misiu ... a potem czar prysł ... on poznal kogos w realu a ja do tej pory jestem sama, ale coż liczylam sie z tym ze to moze nie wypalić
xphoebe Postów: 0
Konto od: 5.09.2010
Miasto: Białystok
Permalink Autor: loriz, data postu: Sunday, October 24, 2010 12:09
Dzięki dobrodziejstwu jakim jest internet od kwietnia 2008 jestem we wspaniałym związku, a od listopada 2009 mieszkam z tym kimś :) Najlepsze, że nikogo nie szukałam, zwyczajnie wypowiadałam się na pewnym forum hiphopowym. Sam się znalazł, a raczej połączyła nas wspólna pasja - rap :)
loriz Postów: 7
Konto od: 9.03.2009
Miasto: Pszczyna
Permalink Autor: notmi, data postu: Saturday, October 30, 2010 12:54
Poznałam swojego chłopaka na jednym z forów dyskusyjnych, gdzie prowadziliśmy kłótnie w jakimś temacie. I tak od słowa do słowa, do tematu do tematu, odkryliśmy, że choć mamy często odmienne zdanie to też wiele nas łączy. Zaczęliśmy rozmawiać na gg i przez skaypa i obustronnie zainteresowaliśmy się sobą. A kiedy się w końcu spotkaliśmy trafiło nas z miejsca. ;3
Aczkolwiek do tej pory śmiejemy się wraz z naszymi wspólnymi forumowymi znajomymi, że połączyło nas forum o Naruto, bo brzmi to zabawnie. xD
notmi Postów: 36
Konto od: 24.04.2009
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: nataszka1606, data postu: Friday, November 5, 2010 23:37
Także poznałam swoją połowkę na necie..
Niestety miłość po czasie między nami zanikła:(
Gdy teraz przypadkiem na siebie wpadamy to nie możemy oderwać wzroku, coś wraca... Czy My może nadal się kochamy??? :(
nataszka1606 Postów: 0
Konto od: 18.12.2009
Miasto: Łąkorz
Permalink Autor: strunna, data postu: Tuesday, January 11, 2011 16:46
moja przyjaciółka poznała swojego faceta przez internet. miała szczęście bo mieszkał on od niej dwie miejscowości dalej. sa idealnym związkiem. miłość w necie? no jasne że tak, ale trzeba uważać na pułapki i prędzej czy później spotkać się z ta osoba z którą się czatuję, gdyż przez neta łatwo udawać kogoś kim się nie jest. trzeba być ostrożnym.
strunna Postów: 1
Konto od: 9.01.2011
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: xxzamalowanexszczesciaxx, data postu: Thursday, January 13, 2011 15:35
Kochani... ja poznałam przez neta... męzczyznę,ktorego bardo go kocham... ufamy sobie nadzwajem i tak dalej rowniez my bardzo cie kochamy... nie potrafimy nawet juz ze ja bez niego a on bez ze mnie... rowniez wiem ze on mnie nie zdradza... mimo ze ja mam zwiazek na odleglosc... po prostu nasze uczucia sa silniejsze... i dlatego tak sie stalo...
xxzamalowanexszczesciaxx Postów: 2
Konto od: 29.12.2008
Miasto: Ściborze