Nowy profil - wersja oficjalna

Permalink Autor: , data postu: Monday, September 29, 2008 07:30
Cytat lipslide

Cytat jakzesnow

No, ale to fajne tło, muzyczka i avatar- te trzy rzeczy mogły by zostać dodane do starej wersji. I chyba tak by się wszystkim bardziej podobało :]

Dokładnie, popieram!

Najlepiej jak by ta została ale żeby osobno dało się ustawić grafikę a nie tu i na głównym moim Fbl musi być to sama co w profil2 ;/
Friend User Forum
Konto od:
Miasto: aaa
Permalink Autor: , data postu: Monday, September 29, 2008 11:33
A czy to zawsze trzeba wchodzić przez te linki ? lepiej by bylo w podpunktach np ustawiania,wygląd itp
ale ogólnie pomysł jest genialny :)
Konto od:
Miasto: Lubin
Permalink Autor: , data postu: Monday, September 29, 2008 11:35
Cytat xxxblueskyxxx

A czy to zawsze trzeba wchodzić przez te linki ? lepiej by bylo w podpunktach np ustawiania,wygląd itp

Wydaje mi się, że jak wprowadzą to na stałe, wtedy takie coś się pojawi,a na razie trzeba przez linki ;)
Konto od:
Miasto: Luboń
Permalink Autor: , data postu: Monday, September 29, 2008 11:40
Cytat happysadowa

Cytat xxxblueskyxxx

Wydaje mi się, że jak wprowadzą to na stałe, wtedy takie coś się pojawi,a na razie trzeba przez linki ;)

aha dziękuje ślicznie za odpowiedź :)
Konto od:
Miasto: Lubin
Permalink Autor: marada, data postu: Monday, September 29, 2008 13:34
Cytat lipslide
Ale po cholere Zdjęcia i Ostatnio Dodane zdjęcia? Po co że tak powiem 'dwa albumy?'
To nie jest to samo. W ostatnio dodanych zdjęciach fotki się zmieniają, gdy wstawisz jakieś nowe. Natomiast zdjęcia (których można dodać max. 12) się nie zmieniają - jest to stała galeria użytkownika widoczna w profilu.

Co do problemów z:
- usuwaniem linków, danych, itd.,
- zmienianiem wyglądu profilu...
... są to problemy dotyczące wszystkich użytkowników i zostały umieszczone na liście do poprawienia.

marada Postów: 294
Konto od: 22.01.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: lipslide, data postu: Tuesday, September 30, 2008 01:04
No ok ;)
No to... poprawiajcie błędy i wstawiajcie na stałe :)
lipslide Postów: 1
Konto od: 2.08.2008
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: gosiaq94, data postu: Tuesday, September 30, 2008 09:21
pierwsze skojarzenie.? myspace!
gosiaq94 Postów: 1
Konto od: 1.04.2007
Miasto: Toruń
Permalink Autor: cweliszek, data postu: Tuesday, September 30, 2008 09:35
dokładnie.. myspace.. i pewnie stamtąd wziął się pomysł.. ale nie powiem, bardzo ciekawie :)
cweliszek Postów: 1
Konto od: 6.06.2007
Permalink Autor: banny, data postu: Tuesday, September 30, 2008 15:28
no i mamy bug'a:
na str z profilem, to co napisaliśmy w o sobie wyświetla się pod "czym się zajmuję" i na odwrót :)
Treść dodana do postu 30-09-2008 o godzinie 15:41
ps. mi się również wydaje bez sensu podpunkt "ostatnie zdjęcia", ponieważ są już one widoczne na stronie głównej pbl użytkownika po prawej...

a co do muzyki (na wszelkich blogach i innych) - zawsze byłam przeciwna i jak na razie nic się w tej kwestii nie zmieniło...
Treść dodana do postu 30-09-2008 o godzinie 15:46
a i jeszcze jedno: bardzo przypadło mi tło pod profilem i się tak zastanawiam, czy nie dało by rady móc czegoś takiego właśnie ustawiać na stronie głównej pbl... ;> pasuje to nawet do emblematów... ;)
Treść dodana do postu 30-09-2008 o godzinie 19:42
Cytat banny
no i mamy bug'a:
na str z profilem, to co napisaliśmy w o sobie wyświetla się pod "czym się zajmuję" i na odwrót :)

dziękuję za szybką zmianę :)
banny Postów: 41
Konto od: 16.08.2005
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: lutoweszczescie, data postu: Tuesday, September 30, 2008 20:09
Dlaczego mimo tego że mam hasło na pb, po zastosowaniu nowego profilu, można wchodzić na mojego pb, nie podając hasła...? Jak moge to zmnieć?
lutoweszczescie Postów: 1
Konto od: 31.08.2007
Miasto: Wolsztyn
Permalink Autor: marada, data postu: Tuesday, September 30, 2008 20:16
Cytat beata00530
Dlaczego mimo tego że mam hasło na pb, po zastosowaniu nowego profilu, można wchodzić na mojego pb, nie podając hasła...? Jak moge to zmnieć?
Wyloguj się, wyczyść historię i wtedy wpisz adres swojego FBL. Bo hasło jest.

marada Postów: 294
Konto od: 22.01.2008
Permalink Autor: lutoweszczescie, data postu: Tuesday, September 30, 2008 20:21
Sorki za to mije pytanko, ale nie bardzo wiem, jak to zrobić... Wylogowałam się, ale nie wiem, gdzie wyczyścić historię...:( Włączam mojego pb i mogę znwou wejść bez hasła...
Permalink Autor: lutoweszczescie, data postu: Tuesday, September 30, 2008 20:53
Permalink Autor: peopleshit, data postu: Tuesday, September 30, 2008 21:56
Przydało by się kilka jednolitych tapet ;-)
peopleshit Postów: 0
Konto od: 20.10.2007
Miasto: Krasnystaw
Permalink Autor: tomcio, data postu: Tuesday, September 30, 2008 23:47
Cytat beata00530

NOWE!!! Za dużo osób próbuje ingerować w moje życie... Hasło mają Ci, co mieć powinni. Co niektórzy są zbyt ograniczeni, żeby zrozumieć to, co piszę... Ci, którzy mi komentowali, a nie mają hasła, to pm:)

Masz hasło na bloga.
Do tego - to nie ma nic wspólnego z bieżącym tematem.
tomcio Postów: 63
Konto od: 24.03.2004
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: karinakaka, data postu: Wednesday, October 1, 2008 07:34
beata00530 proszę, nie spamuj... To już lekka przesada, zawialo dzieckiem neo. Miejmy nadzieję, że teraz już nie napiszesz tego samego posta po raz któryś tam, bo chyba wszystko Ci już wytłumaczyli?
love me
karinakaka Postów: 50
Konto od: 16.02.2007
Miasto: Inowrocław