Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Mrągowo :D:D co sądzicie - Forum Photoblog.pl

Mrągowo :D:D co sądzicie

Permalink Autor: queenoftemptations96, data postu: Tuesday, August 16, 2011 23:49
super miasto ;d byłam na countrach i było meeeeeeeegaaaaaaaaaśnie ;D
queenoftemptations96 Postów: 1
Konto od: 3.10.2010
Miasto: Lidzbark Warmiński
Permalink Autor: youbejbe, data postu: Sunday, August 28, 2011 18:39
Miasto jak miasto jest co robić ale własnie tylko w sezonie a tak to troszku nudy ale za to są tam piękne miejsca ;)
youbejbe Postów: 1
Konto od: 31.07.2010
Miasto: Świecie
Permalink Autor: emma1135, data postu: Thursday, September 1, 2011 18:49
Mieszkam w Mrągowie od urodzenia więc inne miasto jak dla mnie przynajmniej na razie nie przebije Mrągowa. Kocham to miasto po prostu. Ale Olsztyn też lubię :)
emma1135 Postów: 4
Konto od: 1.08.2009
Miasto: Mrągowo
Permalink Autor: natur, data postu: Friday, September 9, 2011 09:43
Hej, jeśli ktoś z Was kojarzy jakieś opuszczone budynki w Mrągowie i w okolicy proszę dajcie NAMIARY :)
http://forum.photoblog.pl/index/topic/tid/25177
natur Postów: 3
Konto od: 22.10.2007
Miasto: gdzieś
Permalink Autor: anymony, data postu: Saturday, October 15, 2011 19:26
Miasto z wieloma perspektywami na udaną zabawe . Lubię Mrągowo . Osobiście pochodzę z okolic Giżycka , Bardziej nawet Rynu . ; ) . Mam plany iść w stronę M-wa , do szkoły ponadgimnazjalnej , więc wiąże z tym miastem swoje plany na przyszłosć . : ) , a tak wogóle to znam mase wspaniałych ludzi z Mrągowa , podziwiam tamtejsze krajobrazy i zdecydowanie miasto na wielki '' + ''  ;) A tak po za tym .. Ktoś wie ile kosztują internaty w M-wie ? bardzo bym prosiła o odpowiedź na prv . mojego fb . potrzebuje bardzo cene , więc jeśli ktos by wiedział - prosiła bym o odpowiedź , z góry dziękuje oraz przepraszam za taką forme prośby . ;] .

Pozdrawiam Mrągowian .
anymony Postów: 1
Konto od: 9.10.2011
Miasto: Mrągowo
Permalink Autor: kuubiixxx, data postu: Monday, November 7, 2011 15:29
ok ;)
kuubiixxx Postów: 47
Konto od: 13.07.2009
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: kajaaxx, data postu: Tuesday, January 10, 2012 23:39
dobree jest xd wszystkie drogi prowadza do mragowa :D
ale i tak Ruciane-Nida sercem
kajaaxx Postów: 1
Konto od: 30.05.2011
Miasto: Ruciane-Nida
Permalink Autor: polla88, data postu: Friday, November 7, 2014 19:23
Mnie się też podobało w Mrągowie. Ach, ten pomost... Akurat trafiłam na festiwal country, co prawda, na koncercie nie byłam, ale mam kapelusz kowbojski ;) I ta atmosfera... Chyba tam wrócę :)
Tanie noclegi Białobrzegi - Noclegi
polla88 Postów: 5
Konto od: 7.11.2014
Miasto: Oleszna Podgórska