Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Licea Profilowane w Zielonej Górze - Forum Photoblog.pl

Licea Profilowane w Zielonej Górze

Permalink Autor: wickedangel, data postu: Sunday, September 21, 2008 13:24
Jakie liceum według was jest najlepsze w Zielonej Górze ? Najlepiej jakieś profilowane ale inne też mogą być :))

Post edytowany Sunday, September 21, 2008 13:24 przez moderatora irminka
wickedangel Postów: 2
Konto od: 29.05.2008
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: chocomonster, data postu: Sunday, August 23, 2009 22:13
z tego co wiem to "jedynka" i "trójka" są najlepsze ;p
chocomonster Postów: 5
Konto od: 20.03.2008
Miasto: Kożuchów
Permalink Autor: , data postu: Friday, December 11, 2009 14:53
Ja mam pytanie do lo5, ponieważ wiem, że jest tam wysoki poziom, a szkoła cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a mi zależy, żeby się tam dostać. Czy wiecie ile około trzeba mieć punktów, albo jaką należy mieć średnią ? Przez 2 lata w gimnazjum nr 7 miałam średnią z paskiem, w tym półroczu spadłam na 4.5, boję się, że mogę siętam nie dostać. Wystartowałam w tym roku w olimpiadzie historycznej i dostałam się do rejonu, wiem, że laureatów przyjmuje się od razu co jednak mam zrobić gdy nie przejdę dalej i będę musiała polegać jedynie na punktach i średniej ? proszę o odpowiedź.
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: adriannawizaz, data postu: Wednesday, October 20, 2010 01:34
Ja chodziłam do Ekologa i nie narzekam... fajni nauczyciele, zdawalność matur bardzo dobra, i ciekawy wybór profili... ja byłam na socjologii... :)
adriannawizaz Postów: 4
Konto od: 13.10.2010
Miasto: Zielona Góra