Co sądzicie o ręcznie robionych kolczykach?

Permalink Autor: justyssieek, data postu: Monday, March 23, 2009 18:08
Jak ktoś ma talent i z tego korzysta to czemu nie :) Przynajmniej sa orginalne...
Take me down to the paradise city... :)
justyssieek Postów: 3
Konto od: 22.04.2007
Miasto: Dobre Miasto
Permalink Autor: minimalistic, data postu: Monday, March 30, 2009 09:28
ja także usiłuje robić kolczyki sama... z powodu banalności i drożyzny w sklepach... zapraszam do siebie;)
minimalistic Postów: 7
Konto od: 3.02.2009
Miasto: Toruń
Permalink Autor: miidoriart, data postu: Monday, March 30, 2009 19:27
Cytat bajzel
fakt tego że ktoś je robił ręcznie jest miły...
ale okropnie generalnie one wyglądają:/

jeżeli, jak ktoś już tu wyżej pisał "na odwal się", to oczywiście, że wyglądają okropnie. ale jak ktoś ma do tego talent, możliwości itp to niektóre wyglądają dużo lepiej, niż te, które można znaleźć w wielu sklepach z 'biuterią'...
miidoriart Postów: 0
Konto od: 5.08.2007
Miasto: Lublin
Permalink Autor: miidoriart, data postu: Tuesday, March 31, 2009 10:40
Cytat bajzel
fakt tego że ktoś je robił ręcznie jest miły...
ale okropnie generalnie one wyglądają:/

jeżeli, jak ktoś już tu wyżej pisał "na odwal się", to oczywiście, że wyglądają okropnie. ale jak ktoś ma do tego talent, możliwości itp to niektóre wyglądają dużo lepiej, niż te, które można znaleźć w wielu sklepach z 'biżuterią'...
miidoriart Postów: 0
Konto od: 5.08.2007
Miasto: Lublin
Permalink Autor: ajta, data postu: Wednesday, April 8, 2009 15:34
Ja sama nie nosze bizuterii, ale lubie ja robic.
Zapraszam do mnie lub na http://ajta.pl/
ajta Postów: 0
Konto od: 16.02.2009
Miasto: Kraków
Permalink Autor: beesh, data postu: Wednesday, July 29, 2009 11:50
Ja uważam, że reęcznie robione kolczyki są świetne. Sama niegdyś miałam na to powiedzmy ''Fazę'' ;D i zrobiłam kilka własnoręcznie, które od czasu do czasu zakładam. Fajny pomysł, a jak ktoś potrafi zrobić dobre wykonanie, to wyglądają naprawdę ładnie. ;)
Ciastko - metaforycznie, choć istniejące realnie pożywienie. Często występujące w parze z karmelem i czekoladą. :>
beesh Postów: 20
Konto od: 4.03.2009
Miasto: Sopot
Permalink Autor: qferek, data postu: Saturday, August 1, 2009 12:22
są oryginalne i można zrobić coś, co od początku do końca odpowiada Twojemu gustowi :) a "dłubanie" przy nich jest świetnym sposobem na nudę ;]
poszukiwane wyjątkowe właścicielki dla oryginalnej ręcznie robionej biżuterii:
http://www.photoblog.pl/qferek
:))
qferek Postów: 2
Konto od: 31.07.2009
Miasto: Stargard Szczeciński
Permalink Autor: bizuterlandia, data postu: Friday, August 7, 2009 16:29
robienie kolczykow- forma na spędzanie wolnego czasu. zapraszam do oglądania moich kolczykow i kontaktowania sie ze mna :D
bizuterlandia Postów: 2
Konto od: 6.08.2009
Miasto: chojnice
Permalink Autor: bizuteriartystyczna, data postu: Friday, August 7, 2009 23:57
No cóż, mi się podobają i między innymi dlatego je robię;) Gusta są różne, to fakt ale zawsze warto mieć jakieś hobby.. Pozdrawiam!
bizuteriartystyczna Postów: 3
Konto od: 4.08.2009
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: irdiana, data postu: Friday, August 14, 2009 21:32
nie podobają mi się jakoś bardzo, ale podziwiam ich wykonawców, tylko proszę Was nie spamujcie :)
Szukam modelek
woj. łódzkie
irdiana Postów: 21
Konto od: 20.12.2008
Miasto: Sieradz
Permalink Autor: blueberrytrend, data postu: Sunday, August 23, 2009 15:02
Sama robię takie kolczyki i sprzedaję je niedrogo :))
Sama też je zakładam :)
Kupuję też u innych ręcznie robione kolczyki, dlatego że są oryginalne i jedyne w swoim rodzaju :)
Czeto też tańsze :))
blueberrytrend Postów: 1
Konto od: 23.08.2009
Miasto: Rzeszów
Permalink Autor: bizuteriamarzen, data postu: Sunday, October 25, 2009 22:37
Cóż, odświeżymy troszkę temacik, bo widzę że ręcznie robiona biżuteria to hit sezonu, czy sądzicie że to tylko taka przelotna moda, czy może już się zadomowi na dłużej?
Co sądzicie o dostępie do materiałów?

Osobiście zaczynamy się w to bawić. Z powodu problemów z dostępem do materiałów w zwykłych sklepach (w moich okolicach wyczailiśmy tylko kilka sklepów), a z neta wiadomo trzeba poczekać na przesyłkę troszkę czasu, dzieł sztuki jeszcze nie ma, ale myślę że z czasem się rozwiniemy i będą coraz ładniejsze i lepsze :)
bizuteriamarzen Postów: 1
Konto od: 15.10.2009
Miasto: Sosnowiec
Permalink Autor: promarandza, data postu: Sunday, October 25, 2009 22:50
Niektórzy robią na prawdę piękne małe cudeńka. Sądzę że to bardzo fajne hobby. Niektóre kolczyki są na prawdę oryginalne i śliczne :) Jak ktoś lubi to robić, to czemu nie : )
promarandza Postów: 527
Konto od: 16.04.2008
Miasto: Londyn
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, December 1, 2009 18:28
Prawda,zdarzyło mi się parę razy zobaczyć małe dzieła sztuki.
Chociaż sprzedawanie na Woodstocku kolczyków za 20 zł (można je bardzo łatwo zrobić na szydełku) to trochę przesada ;)
Konto od:
Miasto: Szczecinek
Permalink Autor: ctrlaltdelete, data postu: Thursday, December 3, 2009 15:03
Podziwiam autorów za cierpliwość i precyzję. No i kreatywność. :) Chociaż nigdy nic ręcznego nie miałam. :)
ctrlaltdelete Postów: 2
Konto od: 1.12.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: unpure, data postu: Thursday, May 13, 2010 15:59
Ja robie biżuterię dla siebie i znajomych/rodzinny. Sądzę iż jest ona bardzo starannie wykonana, plusem takiej bizuterii jest to że można zrealizować pomysły i marzenia o idealnej biżuterii. Nie traci się czasu na szukanie czegoś wyjątkowego. W sklepach jest dużo pięknej biżuterii, ale ceny 200-300 zł za komplet trochę odstraszają, człowiek zaczyna się zastanawiać czy mu potrzebna, a czy bedzie ją miał do czego nosić. A wydanie 50-100 złotych na koraliki z których można zrobić masę kolczyków, bransoletek i naszyjników nie obciąża zbytnio budżetu. Mi robie bizuterii sprawia ogromna frajde :)
unpure Postów: 0
Konto od: 10.01.2008
Miasto: Varsovia