Co sądzicie o ręcznie robionych kolczykach?

Permalink Autor: dorotakalicinska, data postu: Tuesday, September 9, 2008 20:16
Witajcie :)
Chciałabym zrobić coś w rodzaju mini-sondy wśród Społeczeństwa Photoblogowiczów :)
Co sądzicie o ręcznie robionej biżuterii? Kupowalibyście takie wytwory rąk ludzkich? A może sami robicie coś w tym stylu? :)
Pozdrawiam i czekam na Wasze wypowiedzi :)

Usunięto zbędne treści - na forum istnieje zakaz reklamowania swoich fotoblogów.

Post edytowany Tuesday, September 9, 2008 20:16 przez moderatora irminka
dorotakalicinska Postów: 0
Konto od: 17.04.2008
Miasto: Witków
Permalink Autor: , data postu: Friday, September 12, 2008 14:49
Pewnie, są ok - jeżeli nie wyglądają tak jak wszystkie, nie są zrobione na "odwal się", mają w sobie nutkę oryginalności, wykonanie jest staranne i nie wyglądają jak takie robione przez pięciolatkę. Jeśli są z kamieni - to niech to nie będzie oklepany wzór, niech wszystko trzyma się kupy. Połączenie kolorów też nie może być banalne ani takie bijące po oczach. Osobiście jedyne ręcznie robione kolczyki, jakie mi się podobają, znajdują się na wylegarni.
nikotyno - kofeino - pomarańczo - samczomanka.
Konto od:
Miasto: Wrocław, Legnica
Permalink Autor: irminka, data postu: Friday, September 12, 2008 22:12
Oglądałam nieraz na Allegro i przymierzałam się do kupna, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Kolczyki jak kolczyki - ale trzeba przyznać, że to, co możemy znaleźć w sklepach, nie jest tak oryginalne jak to, co jest robione przez kogoś ręcznie ;)
Myślę jednak, że ta oryginalność w przypadku kolczyków (które są przecież tylko jednym z dodatków) nie jest tak istotna.
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: pannaczarna, data postu: Sunday, December 7, 2008 14:47
mnie zafascynowały kolczyki robione ręcznie na Woodstocku, i przyznam się szczerze że sobie kupiłam ;)
pannaczarna Postów: 34
Konto od: 2.11.2008
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: bajzel, data postu: Monday, December 8, 2008 01:03
fakt tego że ktoś je robił ręcznie jest miły...
ale okropnie generalnie one wyglądają:/
bajzel Postów: 205
Konto od: 6.01.2008
Miasto: 3miasto
Permalink Autor: pannaczarna, data postu: Monday, December 8, 2008 08:20
nie wszystkie wyglądają źle ;)
jeśli ktoś się starał to zrobił coś ładnego ;)
pannaczarna Postów: 34
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: marchefwbutonierce37, data postu: Monday, December 8, 2008 19:38
moja siostra robi kolczyki, rzadziej naszyjniki czy bransoletki. I muszę przyznać, że są bardzo ładne. Sprzedaje je wśród znajomych i wszyscy są bardzo zadowoleni :)
marchefwbutonierce37 Postów: 0
Konto od: 7.12.2008
Miasto: Zamość
Permalink Autor: matleena, data postu: Wednesday, December 17, 2008 18:32
kolczyki ręcznie robione są czesto lepsze od takich które mozna znaleźć w sklepi - poza tym klient sam sobie może wybrac jaki chce kolor i kształt itp :)
ja kiedyś kupowałam wiele takich wytworów. TERAZ ROBIĘ SAMA :)
Więc zapraszam na moją stronkę z biżuterią handmade - można kupić ;) www.picasaweb.google.com/matleena21
matleena Postów: 0
Konto od: 12.12.2008
Miasto: Chorzów
Permalink Autor: , data postu: Thursday, December 18, 2008 17:31
hmmm .. jeśli sa zrobione staranie .to jak najbardziej :]
PRZECIWKO KUREWSTWU NA 100%
dla dobrych ludzi na 100%
dobry hip hop na 100%
JP JP NA 100%
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: nienormalnaa, data postu: Saturday, December 20, 2008 21:40
Mi się niektóre bardzo ale to bardzo podobają. Sama chcialabym tworzyć takie pierdółki, ale nie mam do tego ręki. Za to wiele razy przymierzałam się do kupienia kolczyków, ale jakoś nigdy nie wyszło, bo zapominałam później, albo miałam za dużo do wyboru. Ale jeśli chodzi o pytanie w temacie to głośno mówię : TAK.
nienormalnaa Postów: 30
Konto od: 24.07.2007
Miasto: ...
Permalink Autor: patusia1518, data postu: Tuesday, February 3, 2009 13:14
mi się bardzo podobają:)) sama nawet zaczęłam je robić z modeliny jak jesteście ciekawi ZAPRASZAM:)
patusia1518 Postów: 0
Konto od: 22.02.2008
Miasto: Wały
Permalink Autor: darunia511, data postu: Monday, February 9, 2009 11:52
Nie kupowałam, bo nie mam ich najzwyczajniej gdzie nosić.
Jednak gdybym lubiła takową bizuterię, pewnie bym i takie miała w swojej kolekcji.
darunia511 Postów: 5
Konto od: 28.04.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: aorame, data postu: Thursday, February 19, 2009 14:45
Bardzo mi się podoba ręczna biżuteria. Jeśli ktoś ma dobry i ciekawy pomysł to może wyjść coś super :).

Wolę ręczną od kupnej [wiem, że tylko ja będę miała taki wzór, kolor etc.]

Od dwóch lat robię swoją własną x), ale tylko dla siebie, czasem na jakąś specjalną okazję komuś, ale to rzadkość :].
aorame Postów: 2
Konto od: 18.02.2009
Miasto: Leszno
Permalink Autor: loiloi, data postu: Sunday, March 8, 2009 13:46
Hej. Mi podobają się ręcznie robione kolczyki, jak i równiez inna biżuteria. Sama też robię kolczyki i naszyjniki : www.loiloi.fbl.pl ; *
Treść dodana do postu 08-03-2009 o godzinie 13:49
Hej!. Podobają mi się ręcznie robione kolczyki, jak rownież inna biżuteria. Sama też robię kolczyki i naszyjniki : www.loiloi.fbl.pl ; *
loiloi Postów: 0
Miasto: Toruń
Permalink Autor: , data postu: Sunday, March 8, 2009 16:14
kupiłam ostatnio kolczyki robione przez znajomą znajomej. szczerze, niewiele się różnią od kolczyków ze zwykłego sklepu.
Hej Twój Bóg
Dziwny twór o twarzach
Stwór monstrum
Z cybernetycznego nieba
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Monday, March 9, 2009 21:28
Ja z ręcznie wyrabianych kolczyków czerpię zyski.... a więc powiem, że są dobre.
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock