Tapety na fbl

Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 9, 2008 11:59
Cytat tayoshi
Fajnie by było gdyby jednak każdy na swoim photoblogu mógł umieścić swoją tapetę :)
To czyniłoby każdego oryginalnym...

najpierw ludzie chcą tapety na PB...
dostają je (wprawdzie tylko w PRO, ale są)...
a teraz chcą tapety "własnej produkcji"...
kurcze zamiast docenić to, co robią dla Nas ADMINISTRATORZY, większość krytykuje i chce więcej, lub coś innego...

...mnie tam się podoba, że jest jak jest...
a co do tła i zgrania z notką, myślę że Admini to dopracują - wierze w Nich i wiem, że sobie poradzą - tylko nie wszystko na raz, bo na wszystko trzeba czasu...

Cytat tulanka
świetny pomysł. (; oh, bardzo się cieszę, że będzie ich przybywać. jak na razie żadne nie przypadły mi do gustu, ale tak czy siak musieliście się nieźle napracować.

dobrze, że jest ktoś taki i potrafi docenić pracę kilku osób, które siedzą całymi dniami nad tym, by choć trochę nam dogodzić ulepszając PB...

Cytat secretdreams
nikt do ustawienia tapety nie zmusza >.

i o to właśnie chodzi...
jeśli komuś się nie podoba - chce być oryginalny, chce mieć tapetę "inną niż wszyscy" - lepiej niech zostawi jednokolorowe tło...
bo na PB to zdjęcia, które wrzucisz na swój PB dają ORYGINALNOŚĆ, to Ty jako człowiek nadajesz charakter swojemu PB...
...Bajzel - popieram...

Cytat antediluvian
B E Z N A D Z I E J N E są te tapety. :/

weź udział w konkursie i zaproponuj swoją, może będzie lepsza? a może też będzie beznadziejna dla kogoś innego?...
urzekło mnie dobro w twoich oczach
to niewiarygodne jak wielką siłą może dusza obdarować ciało
Konto od:
Miasto: Pustków
Permalink Autor: wojti94, data postu: Tuesday, September 9, 2008 12:17
Szkoda że nie można swojego własnego tła zrobic
wojti94 Postów: 10
Konto od: 31.07.2007
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 9, 2008 13:09
No tła jak na razie całkiem fajne :) Szkoda tylko, że prawie wszystkie jasne :( Ja już swoją "konkursową szansę" wykorzystałam, ale błagam, dajcie jeszcze coś ciemnego :(

S
even Days ;]
Before You DIE You Will See THE RING
Konto od:
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: mause, data postu: Tuesday, September 9, 2008 13:12
fajnie fajnie:)
już ktoś tam wspominał o czerni. też bym była za ciemniejszymi kolorami do wyboru bez kwiatuszków i motylków^^
i fajnie by było gdyby nie wprowadzano własnych tapet jak inni chcą bo to za duży bałagan się zrobi.
małe, chude, czarne ^^
mause Postów: 14
Konto od: 2.05.2006
Miasto: Bolków
Permalink Autor: menthol, data postu: Tuesday, September 9, 2008 13:28
Witam też uważam ze każdy użytkownik powieien ustawić sobie sam tepetkę, która bedzie spełniać jakieś tam z góry ustalone parametry, np rozdzielczość, format, to uczyniło by każy fb wyjątkowym i niepowtarzalnym.
Gdyby każdy miał swoja tapetkę mógłby się wykazać, oczywiście jeśli ktoś by nie chciał korzystałby z gotowych.
menthol Postów: 0
Konto od: 10.07.2006
Miasto: Tarnobrzeg
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 9, 2008 13:37
Cytat wojti94

Szkoda że nie można swojego własnego tła zrobic

Nie rozumiesz .?  W kółko ktoś powtarza, że Administatorzy i tak się męczą żeby tak człowiekowi dogodzić. ;]
'Idealne życie nie istnieje. Istnieją idealne chwile..'
Konto od:
Miasto: Lubartów.
Permalink Autor: dangerousride, data postu: Tuesday, September 9, 2008 13:56
pomysl jest bardzo fajny a le ograniczone jest to ze tresc notki z tapetami nie sychronizuje pod wzgledem kolorystycznym mam nadzieje ze cos zrobicie ze by to bylo jednakowe z tapeta
dangerousride Postów: 0
Konto od: 23.06.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: codziennie, data postu: Tuesday, September 9, 2008 14:03
co do tej opcji z wstawianiem własnych tapet - to pewnie utrudniłoby życie adminów, bo wszyscy chcięliby wgrywać tapety na serwery fbl, a to z kolei odbije się na prędkości ładowania strony. a może gdyby była taka możliwość, ale pod warunkiem, że tapetę już mamy wgraną na jakiś serwer? to byłoby chyba jakieś kompromisowe wyjscie z sytuacji.
codziennie Postów: 1
Konto od: 10.06.2007
Miasto: Gostynin
Permalink Autor: countryinmwo, data postu: Tuesday, September 9, 2008 14:08
imo zbyt sweetaŚne to... moim nieskromnym zdaniem tapety OFF 4ever ; X zeby tylko pb nie stalo sie czyms jak epuls i fotka... bo mnie to zirytuje i to bardzo ;o takie male pytanie, co zrobiliscie z komentarzami ?! nie podobaja mi sie takie rozciagniete ; | bylo lepiej...
countryinmwo Postów: 12
Konto od: 5.09.2006
Miasto: Mazury
Permalink Autor: murrencja, data postu: Tuesday, September 9, 2008 14:32
A kiedy jakies pakiety w tańszych cenach ? nie mówi tu że ja nie mam na pro no ale czemu nie może być tak jak dawniej ? kiedy to był pakiet znajomi ;/ ?????????
murrencja Postów: 1
Konto od: 25.03.2007
Miasto: Oława
Permalink Autor: jarolka01, data postu: Tuesday, September 9, 2008 14:42
a po co w ogole jest to ?
bez sensu .
to toche [ moim zdaniem ] oszpeci fbl.pl
ale gdyby mozna bylo dodawac swoje tepety to okej !
i komentarze tamte byly lepsze . ;/

;\
jarolka01 Postów: 0
Konto od: 30.04.2007
Miasto: Wytwórnia czekolady
Permalink Autor: brzozita, data postu: Tuesday, September 9, 2008 14:53
xDDDD
brzozita Postów: 1
Konto od: 7.01.2008
Miasto:
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 9, 2008 14:56
jesli nie chcecie ustawiac tapet, to tego nie robcie. oO. ;]
'Idealne życie nie istnieje. Istnieją idealne chwile..'
Konto od:
Miasto: Lubartów.
Permalink Autor: bajzel, data postu: Tuesday, September 9, 2008 15:18
Zieloneserce, wiem że to trudne zadanie moderatorem być, ale w tej chwili stojąc na tym podium przemawiasz do wszystkich odwróconych plecami w Twoją stronę..
kto docenił ten docenia
kto jest przygłupem czy wręcz chamem, ten nim jest
i tak pozostanie
niestety w tej grupie wiekowej Twoje słowa nie wpłynęły na lawinę tego co się tu pisze, tak z przykrością stwierdzam że rzuciłaś grochem o ścianę..
grupa wycieczkowa się zbytnio rozbiegała, o :D

Cytat murrencja
A kiedy jakies pakiety w tańszych cenach ?
Cytat brzozita
xDDDD

ojaaaaaa, nie ma to jak człowiekowi poprawić humor z początku dnia konstruktywnymi uwagami xD

a swoją drogą to widzę, że praca wre bo i z wyglądem komentarzy coś się zmienia:)
bajzel Postów: 205
Konto od: 6.01.2008
Miasto: 3miasto
Permalink Autor: countryinmwo, data postu: Tuesday, September 9, 2008 15:22
Cytat anetaa48
jesli nie chcecie ustawiac tapet, to tego nie robcie. oO. ;]

omg ale np mi, nie chodzilo o ustawianie tapety U SIEBIE bo w zyciu bym tego nie zrobil.. tylko chodzi o sweeEEtaśność pb np moich znajomych - wchodze , patrze i mysle... coz za tlo omg ; O i wychodze bo mi sie w zoladku przewraca

jeszcze raz powtarzam - starsze komentarze byly lepsze, chodzi o ich niepotrzebne rozciagniecie pod zdjeciami. pozder
countryinmwo Postów: 12
Konto od: 5.09.2006
Miasto: Mazury
Permalink Autor: chikitax3, data postu: Tuesday, September 9, 2008 15:40
POmysłowe:)
tylko szkoda.. ze inny kolor jest w notce.. jak sie pisze ;/
chikitax3 Postów: 6
Konto od: 13.07.2007
Miasto: Chojnice