Tapety na fbl

Permalink Autor: klaorz, data postu: Monday, September 15, 2008 17:32
Ja bym wolała, aby zostało tak jak przedtem. Czyli, aby był pakiet znajomi, te mniejsze zdjęcia, aby konta darmowe miały limit komentarzy i znajomych, no i aby te komentarze były takie jak przedtem. :)
klaorz Postów: 0
Konto od: 10.05.2008
Miasto: Chełmża
Permalink Autor: banny, data postu: Monday, September 15, 2008 22:48
Cytat klaorz

Ja bym wolała, aby zostało tak jak przedtem. Czyli, aby był pakiet znajomi, te mniejsze zdjęcia, aby konta darmowe miały limit komentarzy i znajomych, no i aby te komentarze były takie jak przedtem. :)

zamieniać lepsze na gorsze? nie rozumiem....

1. pakiet znajomi nie miał sensu bycia...
2. mniejsze zdjęcia (i gorszej jakości były), mniej widać... po co pogarszać? chyba, że o to chodzi, by nie było nic widać...
3. po co limit komentarzy i znajomych, nie rozumiem tego kompletnie...
4. wygląd - tamten mi pasował, ten mi nie przeszkadza, choć ten pewnie lepiej współgra z tapetami, które mają swoich zwolenników...

Na własne życzenie chcieć ograniczenia... świat schodzi na psy...
banny Postów: 41
Konto od: 16.08.2005
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: sopranooo, data postu: Tuesday, September 16, 2008 17:07
nioom . ;/
jakk dla mniE tO lipaa. ;p
mam aparat ;p
i na 'swojego fbl bd wrzucał swoje zdjatkaa :D'
...ablo im sie fbl znudził albo niemaja co z sobą zrobic ;p
pzdRR forr all :))
sopranooo Postów: 0
Konto od: 5.06.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 16, 2008 17:17
Cytat banny
zamieniać lepsze na gorsze? nie rozumiem....

Dokładnie :)
Tapety są ? Są - ...ale nikt nie każe ich ustawiać .
Nieograniczona liczba znajomych ?  - ... to chyba dobrze prawda ? ... zresztą każdy dodaje tyle ile chce 10 czy 40 to już nasz wybór... więc chyba to nie największy problem ?:)
A nowe komentarze? - rozumiem, że komuś mogą się nie podobać, ale to chyba nie koniec świata..
Wiadomo, że wszelakie zmiany mają swoich zwolenników jak i przeciwników - tak było jest i będzie.
Nie można wszystkim dogodzić ;)
To tyle, pozdrawiam.
" Nie ma większej radości dla głupiego jak znaleźć głupszego od siebie " :)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: martynek13, data postu: Tuesday, September 16, 2008 19:59
Cytat antediluvian

Cytat zieloneserce
weź udział w konkursie i zaproponuj swoją, może będzie lepsza? a może też będzie beznadziejna dla kogoś innego?...

Nie będę brała udziału w żadnym konkursie. ;] Chociaż jestem pewna, że zrobiłabym coś godniejszego uwagi. :* Ja o te tapetki nie prosiłam, ani się ich nie domagałam. Dla mnie wszystkie, 27 sztuk to beznadzieja. Jakieś gwiazdeczki, serduszka... Słodko nasrane po prostu. ;]
martynek13 Postów: 0
Konto od: 20.10.2007
Miasto: Jarosław
Permalink Autor: c0cky, data postu: Tuesday, September 16, 2008 20:23
;)
c0cky Postów: 0
Konto od: 22.06.2008
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: confuseyourlife, data postu: Tuesday, September 16, 2008 20:38
Cytat martynek13
Dla mnie wszystkie, 27 sztuk to beznadzieja. Jakieś gwiazdeczki, serduszka... Słodko nasrane po prostu. ;]

Haha! i tu sie mylisz. są tapety... mroczniejsze! ja np. nie mam serduszek, gwiazdeczek i te pe. moja jestnawet wporz.
'Couse it is not too late, it's never too late ;*
confuseyourlife Postów: 9
Konto od: 11.06.2008
Miasto: Brodnica
Permalink Autor: kickster, data postu: Tuesday, September 16, 2008 22:52
kiedy bedzie wiecej tapet ?

czekam na te do ciemniejszej karnacji bloga...
I love Zuz, DnB, House, Free Run, 3Jump, BeatBox and Google Chrome!

kickster Postów: 34
Konto od: 21.04.2008
Miasto: Rudaw/Golub-Dobrzyń
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, September 17, 2008 11:52
Fajne to, ale czytając posty widzę, że wszyscy chcą własne tapety i ja to popieram
Dobrze byłoby dać tańszy pakiet z nagłówkiem i tapetą...
// Posty sklejone. // Czwarta
:P Ittekimasu! by:evangelionka95(r)

Post edytowany Wednesday, September 17, 2008 11:52 przez moderatora czwarta
Konto od:
Miasto: ...ładny domek
Permalink Autor: natural, data postu: Wednesday, September 17, 2008 13:31
Cytat krushyna
Wszystko fajnie, tylko dlaczego pole notki jest tak nieładnie ograniczone, np kolor zielony tapety i ostre kanty pola notki, które jest czarrrrrrne. Nie można połączyć tła notki z tapetą? Byłoby estetyczniej ;]
Oczywiście takie są moje odczucia, reszta raczej okej, podoba sie=]

Jestem tego samego zdania ... hmm nie można tego jakoś rozwiązać ?

natural Postów: 10
Konto od: 19.11.2006
Miasto: Toronto
Permalink Autor: gwiazdeczka92, data postu: Wednesday, September 17, 2008 17:01
Cytat xparpluiex

Nie, nie, nie. Bo pokemonki miały by różowe. NIE. Niech są takie jak są!

Hm.?
Moim zdaniem każdy ma prawo mieć taką tapetę jaka mu się podoba i myślę, że ukąśliwe epitety nie powinny mieć tu wogóle miejsca.
Fakt, iż ktoś lubi różowy nie oznacza wcale, ze jest pokemonem.
Wyobraź sobie sytuacje w której zostajesz obrażona tylko dlatego, że masz inne upodobania niż, ktoś inny.
Dziewczyno opamiętaj się i zwróć uwagę na coś, co nie jest czubkiem Twojego własnego nosa.! Mamy 21 wiek.
Ty nie wiesz co to tolerancja? Współczuje Ci, bo widocznie zostałaś źle wychowana. Mnie rodzice uczyli, ze człowiek inny nie oznacza człowiek gorszy.

A swoją drogą tapety to świetny pomysł.
Aczkolwiek trzeba dopracować szczegóły.
Brakuje estetyki jeśli chodzi o notki, komentarze i tło wokół dodaneo zdjęcia, ponadto dobrze by było, gdyby każdy mógł ładować własne tapety.
To tyle.
Pozdrawiam wszystkich photoblo
gwiazdeczka92 Postów: 0
Konto od: 29.01.2007
Miasto: KrUsZwIcA
Permalink Autor: klaorz, data postu: Wednesday, September 17, 2008 19:07
Cytat banny
1. pakiet znajomi nie miał sensu bycia...
2. mniejsze zdjęcia (i gorszej jakości były), mniej widać... po co pogarszać? chyba, że o to chodzi, by nie było nic widać...

Hm, ale pakiet znajomi kupowało więcej ludzi, a w ogóle ci co nie chcą mieć tych wszystkich opcji co w PRO i nie wydawać tyle kasy, są pokrzywdzeni bo mogli by kupić pakiet znajomi ;]
Wolałam te mniejsze zdjęcia, bo one przynajmniej nie rozszerzały pb i można było za jednym razem je obejrzeć, a nie przesuwać suwakiem, było estetyczniej. ^^
klaorz Postów: 0
Konto od: 10.05.2008
Miasto: Chełmża
Permalink Autor: minii, data postu: Wednesday, September 17, 2008 21:16
oo supper . xd
minii Postów: 0
Konto od: 25.02.2007
Miasto: toruń .
Permalink Autor: banny, data postu: Wednesday, September 17, 2008 22:01
Cytat klaorz

Hm, ale pakiet znajomi kupowało więcej ludzi, a w ogóle ci co nie chcą mieć tych wszystkich opcji co w PRO i nie wydawać tyle kasy, są pokrzywdzeni bo mogli by kupić pakiet znajomi ;]
Wolałam te mniejsze zdjęcia, bo one przynajmniej nie rozszerzały pb i można było za jednym razem je obejrzeć, a nie przesuwać suwakiem, było estetyczniej. ^^

Zastanów się co Ty mówisz... Przecież to co kiedyś dawał ten durny pakiet, to teraz jest na powrót w standardzie (tak... ja pamiętam jeszcze czasy kiedy nie było żadnych pakietów).  Więc po "ki grzyb" Cie portfel swędzi?
Po co ograniczenia - ile mamy mieć znajomych - może zacznijmy jeszcze narzucać kogo mamy dodać...

Zdjęcia... sorry mogę dać Ci screen'a z mojego kompa i zobaczysz, że jest estetycznie... Może powodem tego jest, że rozdzielczość ekranu 800x600 to już jakieś zamierzchłe czasy i wypadało by ją zwiększyć...
Treść dodana do postu 17-09-2008 o godzinie 22:03
ps. i koniec gadki o pakietach, bo to jest wątek dla tapeciarzy :>
banny Postów: 41
Konto od: 16.08.2005
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: natural, data postu: Wednesday, September 17, 2008 22:37
Cytat banny
Zastanów się co Ty mówisz... Przecież to co kiedyś dawał ten durny pakiet, to teraz jest na powrót w standardzie (tak... ja pamiętam jeszcze czasy kiedy nie było żadnych pakietów).  Więc po "ki grzyb" Cie portfel swędzi?
Po co ograniczenia - ile mamy mieć znajomych - może zacznijmy jeszcze narzucać kogo mamy dodać...

Zdjęcia... sorry mogę dać Ci screen'a z mojego kompa i zobaczysz, że jest estetycznie... Może powodem tego jest, że rozdzielczość ekranu 800x600 to już jakieś zamierzchłe czasy i wypadało by ją zwiększyć...
Treść dodana do postu 31 min. temu
ps. i koniec gadki o pakietach, bo to jest wątek dla tapeciarzy :>

Hehehe krótko zwięźle i na temat :P
a Mi chodzi tylko o to aby tło pod notką i tło pod komentarzem mogłoby być przeźroczyste ... bez żadnych prostokątów ... bo to totalnie pogarsza wygląd mimo iż jest ładna tapeta ...

Pozdrawiam :)

natural Postów: 10
Konto od: 19.11.2006
Miasto: Toronto
Permalink Autor: confuseyourlife, data postu: Wednesday, September 17, 2008 22:39
Cytat banny
Przecież to co kiedyś dawał ten durny pakiet, to teraz jest na powrót w standardzie

No wlasnie. Pakiet znajomi jest teraz w zwyklym pb :) masz 6zł wiecej w portwelu :)
'Couse it is not too late, it's never too late ;*
confuseyourlife Postów: 9
Konto od: 11.06.2008
Miasto: Brodnica