Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek W jaki sposob poznalas/es swoja druga polowe?? - Forum Photoblog.pl

W jaki sposob poznalas/es swoja druga polowe??

Permalink Autor: xzlax, data postu: Saturday, February 20, 2010 20:49
mojego meza poznalam w Anglii (on jest slowakiem) gdy wyjechalam troche zarobic. Pracowalismy w tej samej firmie i na przerwie /na papierosku/dosiadl sie do mnie.
xzlax Postów: 0
Konto od: 20.08.2008
Miasto: trnava
Permalink Autor: loveyoou, data postu: Monday, May 3, 2010 00:54
możecie się śmiać albo nie wierzyć, ale poznaliśmy się na nk ;d
Zamknij oczy,otwórz umysły;)
loveyoou Postów: 31
Konto od: 26.01.2009
Miasto: Luton / Mława
Permalink Autor: xxnatiiix, data postu: Wednesday, May 26, 2010 19:25
W szkole :)
to on mnie wyczaił i napisał do mnie na nk :)
xxnatiiix Postów: 0
Konto od: 26.02.2010
Miasto: Rynarzewo
Permalink Autor: ali1600, data postu: Friday, May 28, 2010 16:51
Na studiach.
ali1600 Postów: 198
Konto od: 9.05.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: lovexstory, data postu: Friday, May 28, 2010 22:30
Cytat xxnatiiix

W szkole :)

to on mnie wyczaił i napisał do mnie na nk :)

To ja ją wyczaiłem i napisałem na nk ;) ;*** I dziś już kocham na zabój ;P
lovexstory Postów: 1
Konto od: 26.05.2010
Miasto: Szubin
Permalink Autor: jolka77, data postu: Wednesday, June 23, 2010 11:42
umówiłam się na wino z kolegą na którego leciałam, on przyprowadził kumpla, a ten kumpel swoją koleżanke .
i tak wyszło że ten kolega co mi się podobał później był z koleżanką swojego kumpla a ja z kumplem kolegi hahaha, jakie to proste xD
jolka77 Postów: 0
Konto od: 20.06.2010
Miasto: Toporów
Permalink Autor: elina19, data postu: Wednesday, June 23, 2010 20:05
W autobusie dzięki koleżance i teraz już jesteśmy prawie rok razem:)
elina19 Postów: 7
Konto od: 14.06.2010
Miasto: Wakefield
Permalink Autor: ojchybanie, data postu: Friday, June 25, 2010 21:13
w sumie to ja z moim chłopakiem znamy się od dzieciństwa bo nasi rodzice są bardzo dobrymi znajomymi więc znamy się już baardzo długo wiele razem przeżyliśmy wiemy o sobie praktycznie wszystko tylko że nigdy dotąd nawet nie myślałam że możemy być dla siebei kimś więcej niż tylko przyjaciółmi... no ale tak się jakoś złożyło że sie w sobie zakochaliśmy i jest veryyy nice
Treść dodana do postu 30-08-2010 o godzinie 22:08
nieaktualne
ojchybanie Postów: 1
Konto od: 23.06.2010
Miasto: radom
Permalink Autor: lovexstory, data postu: Sunday, July 4, 2010 08:55
tak niedawno pisałem ostatni post, heh :(
25 kwietnia, ona i ten dzień, i wszystko posypało się jak domki z kart, zostawiła mnie i zdradziła, los nie jest sprawiedliwy...
dała mi najpiękniejsze 4 miesiące tego roku, a może nawet, nie, na pewno, najpiękniejsze miesiące życia :(
ale nie poddam się tak łatwo, odzyskam ją, tak, to jest pewne, i znów niedługo tutaj napiszę jeśli mi się uda :)
Permalink Autor: anulabb, data postu: Thursday, July 8, 2010 22:31
Cytat lovexstory

tak niedawno pisałem ostatni post, heh :(

25 kwietnia, ona i ten dzień, i wszystko posypało się jak domki z kart, zostawiła mnie i zdradziła, los nie jest sprawiedliwy...

dała mi najpiękniejsze 4 miesiące tego roku, a może nawet, nie, na pewno, najpiękniejsze miesiące życia :(

ale nie poddam się tak łatwo, odzyskam ją, tak, to jest pewne, i znów niedługo tutaj napiszę jeśli mi się uda :)

Bardzo mi przykro że tak się stało.
Mogę Ci tylko powiedzieć że czasem warto odpuścić i dać sobie spokój. Naprawdę......
anulabb Postów: 32
Konto od: 10.06.2008
Miasto: Bielsko Biała
Permalink Autor: lovexstory, data postu: Wednesday, July 14, 2010 09:24
Warto NIE ODPUSZCZAĆ ;)
...wedle powiedzenia "osraj się a nie daj się" i "po trupach do celu"...
W miłości wszystkie chwyty dozwolone :)
Permalink Autor: cicirada, data postu: Thursday, October 14, 2010 14:08
Ja swojego ukochanego poznałam... U siebie w domu xD Dokładnie u brata w pokoju ;p Kiedyś przyszedł do mojego starszego brata kolega, a ja musiałam wtedy przemknąć przez jego pokój. Było tylko: Cześć :) Kilka dni później zagadał do mnie na nk i zostawił mi swój numer telefonu :) Ja dużo nie myślałam i się odezwałam. W pisaniu nie było nic nadzwyczajnego. W pewną sobotę brat zaprosił do siebie kilku kolegów, a w tym tego, który do mnie zagadał. Wyszło tak, że spotkaliśmy się w przedpokoju xD Wtedy już postanowiłam, że go sobie nie odpuszczę ;] i tak się stało, że po jakimś pół roku od tamtego zdarzenia zostaliśmy parą :) a ja obecnie jestem bardzo szczęśliwa :D
cicirada Postów: 3
Konto od: 14.10.2010
Miasto: Łomża
Permalink Autor: jullka17, data postu: Thursday, October 14, 2010 14:21
hah ;d

idąc przed siebie z koleżanką chłopak zapytał mnie czy dam mu swojego lizaka , chwila zastanowienia i dałam ;  d pózniej odprowadził  mnie i kolezankę pod blok ; d   i tak to sie zaczełoo ; d < 33 Już rook .
jullka17 Postów: 1
Miasto: Jastrzębie Górne
Permalink Autor: cicirada, data postu: Thursday, October 14, 2010 14:46
Cytat jullka17

hah ;d

idąc przed siebie z koleżanką chłopak zapytał mnie czy dam mu swojego lizaka , chwila zastanowienia i dałam ;&nbsp;&nbsp;d pózniej odprowadził&nbsp;&nbsp;mnie i kolezankę pod blok ; d&nbsp;&nbsp; i tak to sie zaczełoo ; d &lt; 33 Już rook .

Hahahahaha xD Ciekawe ;p Takiego początku jeszcze nie widziałam ;p
cicirada Postów: 3
Miasto: Łomża
Permalink Autor: nnniiieeebbbiiieeessska, data postu: Friday, October 15, 2010 12:49
heh
a ja poszukuje chłopaka jak na razie
nnniiieeebbbiiieeessska Postów: 0
Konto od: 13.10.2010
Miasto: Grabów nad Prosną
Permalink Autor: loriz, data postu: Sunday, October 24, 2010 11:54
Poznaliśmy się na forum hiphopowym - połączyła nas wspólna pasja. Teraz od roku mieszkamy razem :)
loriz Postów: 7
Konto od: 9.03.2009
Miasto: Pszczyna