Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek W jaki sposob poznalas/es swoja druga polowe?? - Forum Photoblog.pl

W jaki sposob poznalas/es swoja druga polowe??

Permalink Autor: tuliplady, data postu: Wednesday, October 14, 2009 00:16
szkolna ławka;) bywa.
:) zobaczymy jak długo.
tuliplady Postów: 5
Konto od: 22.04.2008
Miasto: Rzeszów
Permalink Autor: freedom92, data postu: Wednesday, October 14, 2009 13:43
ja swoja miłość poznałam na festynie przez mojego najlepszego przyjaciela ;d dzisiaj jestem z nim już ponad rok i jestem bardzo szczęśliwa ;d
freedom92 Postów: 2
Konto od: 14.10.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: dietrumeverbrennen, data postu: Thursday, October 15, 2009 18:41
może zaskoczę, a może nie.

internet, czat.

Od pół roku pisaliśmy ze sobą, w lipcu było pierwsze spotkanie no i ... jesteśmy razem mimo, że dzieli nas 400 km .. :)
dietrumeverbrennen Postów: 22
Konto od: 15.10.2009
Miasto: Kraków
Permalink Autor: sohappyicoulddie, data postu: Saturday, October 17, 2009 21:05
hmm... ja swojego poznałam gdy udałam się na 100dniówkę z innym kolesiem ; D
ich wspólna koleżanka była tam również zaproszona.
poprzez nią tak naprawdę jesteśmy razem mimo że ona nie chciała abyśmy byli parą.

nie żałuje ; ]
sohappyicoulddie Postów: 1
Konto od: 26.12.2007
Miasto: Końskie
Permalink Autor: pati1408, data postu: Wednesday, October 28, 2009 20:39
A ja poznalam Mojego Łukasza, grilu z okazji zakonczenia wakacji, przyjechał z naszym kumplem , przyzanm ze troszke sobie wypiłam i cały wieczór spędziłam w jego ramionach.. na drugi dzien mysłam ze to była tylko przelotna znajomosc ale on do mnie napisałpo kilku dniach i juz tego samego dnia bylismy razem
pati1408 Postów: 0
Konto od: 26.02.2009
Miasto: Brodnica
Permalink Autor: kicia6264, data postu: Thursday, October 29, 2009 18:11
Damianka poznałam w lipcu 2008 :) Na kolonii, a dokładniej na plaży :D Pod koniec kolonii byliśmy już razem :) i trzymamy się do dziś :)
kicia6264 Postów: 22
Konto od: 28.09.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: sandram5, data postu: Friday, October 30, 2009 18:04
Kto szuka nie błądzi:)
sandram5 Postów: 0
Konto od: 29.10.2009
Miasto: Marianowo
Permalink Autor: sandram5, data postu: Friday, October 30, 2009 18:13
Ja poznałam swojego Kamilka u jego w domu:0jeździłam do jego mamy w odwiedziny a on byłw Holandi,jeszcze wtedy go nie znałami.Któregoś dnia,poszłam w odwiedziny i akurat Kamil wrócił z tej Holandii i jak mnie zobaczył a ja jego to od razu wpadliśmy sobie w oko:)jesteśmy ze sobą już ponad 2ipół roku..jesteśmy bardzo szczęśliwi:):)
sandram5 Postów: 0
Konto od: 29.10.2009
Miasto: Marianowo
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Saturday, October 31, 2009 16:18
Narzygałem jej na buty.Potem musiałem je wyprać... i tak to się zaczęło... kilka lat temu.
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock
Permalink Autor: brzydulaa, data postu: Tuesday, November 17, 2009 21:06
w szkole, a dokładniej w klasie, gdyż chodzimy do tej samej :).
Młodzieniec przyszedł do Starca po radę.
- Starcze, rozbiłem coś.
Jak bardzo to rozbiłeś?
- Na milion małych kawałków.
Obawiam się, że nie mogę ci pomóc.
- Dlaczego?
Nic się nie da zrobić.
- Dlaczego?
Nie można tego naprawić.
- Dlaczego?
Jest za bardzo rozbite.
Na milion małych kawałków.

[James Frey].
brzydulaa Postów: 11
Konto od: 5.04.2008
Miasto: Wyszków
Permalink Autor: doniu1992, data postu: Wednesday, November 18, 2009 13:16
Moja historia jest bardzo dluga wiec powiem tak . Poznalam mojego faceta przez kolege mojego brata kolegi :) Kolega mojego brata dal tamtemu kolesiowi moj numer a on na nasze ktores tam z rzedu "Spotkanie" przyprowadzil kolege z ktorymjestem juz ponad 2 lata :) Kocham Cie skarbie :*
doniu1992 Postów: 0
Konto od: 6.08.2007
Miasto: Ustka
Permalink Autor: trishaaa, data postu: Friday, November 27, 2009 15:03
hmm a ja.. ;D zaczelo sie wszystko od tego, ze to kolega brata mojej przyjaciółki. Pewnego razu zobaczylam go na zdjeciach.. Spodobał mi się. Po roku (z głownej przyczyny ze uciekl mi autobus) postanowilam sie przespacerowac na wczesniejszy przystanek .. i tam go po raz pierwszy zobaczylam :) To ze to ON dotarlo do mnie dopiero po chwili. Wpatrywalismy sie w siebie oboje, nie mowiac juz o tym, ze pierwszy raz mialam odwage komuś nieznajomemu patrzec gleboko w oczy przez przynajmniej 20 sekund :P On wsiadl do swojego autobusu, a ja czekalam nadal na swoj.. Akcja przypadkiem powtorzyla sie 3 tyg. pozniej.. I tutaj byla miesieczna przerwa. Nie wiedzialam co robic, chcialam go strasznie poznac. Po czym zauwazylam, ze mial konto na last.fm... Wysłałam mu prywatną wiadomość, a to co on mi odpisal przeszlo moje wszelkie oczekiwania :) M.in. dlatego, ze ja tez mu sie spodobalam rok wczesniej, gdyz widzial mnie na zdjeciach.. :D popisalismy i wyszlo ;)

Dzialo sie to jakis rok temu, od tego momentu razem jestesmy juz 11 miesiecy i - nie boje sie tego powiedziec - myslimy o dalszym wspolnym zyciu.:)
(...) nie wierzyłam, nie czekałam,
nie przeczułam w głębi snu,
że jeżeli gdzieś jest niebo,

to tu, to tu.
trishaaa Postów: 118
Konto od: 20.03.2008
Miasto: Gierałtowice
Permalink Autor: duttylove, data postu: Thursday, December 3, 2009 10:14
ja w szkole
----------
a o chodzenie poprosiłam go w autobusie jak wracaliśmy z basenu  xD
duttylove Postów: 8
Konto od: 26.02.2008
Miasto: Skarżysko-Kamienna
Permalink Autor: mesh, data postu: Friday, December 4, 2009 22:47
poznaliśmy się przez internet... trochę nieudolnie. ale jesteśmy razem ponad 4 miesiące :)
marian.
mesh Postów: 64
Konto od: 3.08.2009
Miasto: Poznań
Permalink Autor: teklusia3, data postu: Wednesday, December 23, 2009 19:21
Na majówce...
2tyg temu oddałam byłemu obrączkę bylam z nim ponad 2 lata
nie umiałam się pozbiera itp.
a Tu na majówce taka niespodzianka poznalam chłopaka
fajnie się gadało itp...
sms, wspólne koncerty itp
i jestem szczęśliwa :)
teklusia3 Postów: 2
Konto od: 31.03.2007
Miasto: Mysłowice
Permalink Autor: magician93, data postu: Wednesday, January 27, 2010 08:39
Dzien byl deszczowy. Bylam wtedy nad morzem i przy okazji odwiedzilam moja przyjaciolke. Mowila ze przyjezdza jej kuzyn, dosc niechetnie podeszlam do tego faktu. Okazalo sie ze jej kuzyn calkiem fajny :) Moja przyjaciolka umowila sie jeszcze ze swoja kolezanka, spotkalismy sie wszyscy we 4, a mielismy tylko 2 parasole. Nie mielismy wyboru, musialam isc z Lukaszem pod jednym parasolem. Odrazu cos poczulam...
Jestesmy ze soba juz pol roku i nastepne wakacje spedzamy razem.

:)
magician93 Postów: 7
Konto od: 7.06.2007
Miasto: Kraków / Halden