Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Partie - sondaż - jaką wybierasz? - Forum Photoblog.pl

Partie - sondaż - jaką wybierasz?

Permalink Autor: cukierwnormie, data postu: Thursday, September 4, 2008 11:06
Cytat realwodzu
Zmierzamy krótko mówiąc do systemu dwupartyjnego, w którym obie partie są prawicowe i zasadniczo różnią się tylko fasadami. Koszmar.

to, że jakimś tam żółwim tempem zmierzamy do systemu dwupartyjnego to raczej oczywiste, aczkolwiek stabilizacja elektoratu jest raczej żadna, więc nie ma co liczyć, że fakt ten nastąpi w najbliższym czasie.
Już druga rzecz, że w parlamencie nie ma i w poprzedniej kadencji również nie było żadnej partii prawicowej. Prawica w naszym skażonym socjalizmem kraju nie ma żadnych szans na zdobycie poparcia. PiS, LPR to zwykły socjal, właściwie to po prostu populiści, rozdawali "potrzebującym" jak nie becikowe to mature, wszystko czego lud zapragnie. Gdyby byli prawicą to by tą swoją aksjologiczną konserwe zmieszali z ekonomicznymi hasłami prawdziwej, zachodniej prawicy (najbardziej zasadnicze to chyba kwestia interwencjonizmu, w parlamencie nie ma samobójców, którzy by głosili brak kontroli państwa w gospodarce^^).
Cytat dzunior
Natomiast PO jest partią liberalną - niestety, w tym złym, spaczonym przez zachodnią Europę tego słowa sensie. Nie ma to zbyt dużego związku z prawicą, myślę, że spokojnie można nazwać PO partią centrową.

w PO jest wielu takich klasycznych liberałów, tylko mało kto z nich ma odwagę się do tego przyznać przed ludem (któremu "pewne kręgi" polityczne wtłoczyły dość wypaczony obraz zagadnienia liberalizmu).

jedno jest pewne - pokolenie socjalu musi naturalnie wyginąć, żeby można było cokolwiek w Polsce zmienić, w innym wypadku jakiekolwiek próby zmian w kwestiach np. zatrudnienia spotkają się z odpowiedzią na ulicach, nawet wbrew jakimkolwiek zasadom ekonomii (tak jest np. z obecną próbą ograniczenia przywilejów emerytalnych, ekonomiści tłumaczą jak mogą, że budżet się zawali, ale związki no cóż...)
Ta cała roszczeniowa mentalność społeczeństwa musi zniknąć.
gdybyśmy mieli więcej takich jak ty, to mielibyśmy mniej takich jak ty
- B.F. "Hawkeye" Pierce
;)
cukierwnormie Postów: 279
Konto od: 15.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: spawany, data postu: Friday, September 5, 2008 18:17
PiS.
Ignorantia iuris nocet

Bez jaj...
spawany Postów: 286
Konto od: 19.09.2006
Miasto: Leszno
Permalink Autor: konread, data postu: Saturday, September 6, 2008 11:33
Głosowałbym na 1 lub 6, czyli PO lub PD
konread Postów: 10
Konto od: 29.08.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: daekhil, data postu: Tuesday, September 9, 2008 18:36
4 - PSL, lub 1 - PO
daekhil Postów: 56
Konto od: 22.05.2008
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: troyan, data postu: Thursday, September 11, 2008 11:57
SLD
troyan Postów: 5
Konto od: 3.04.2007
Miasto:
Permalink Autor: wyspynonsensu, data postu: Wednesday, October 8, 2008 02:48
na powyższej liście nie ma nikogo godnego zaufania
wyspynonsensu Postów: 35
Konto od: 26.07.2005
Miasto: Wyspy Nonsensu
Permalink Autor: morszczuk, data postu: Friday, October 24, 2008 12:31
co ja wam mogę powiedzieć nie jestem za zadna! w każdej sa tylko obietnice a zadnych widocznych gołym okiem! jak mówi profesor politologii "pytany na jaka partie zagłosować odpowiadam na partię kobiet - sa nowe może one cos zdziałaja:)" więc ja odpowiadam tak samo:)
" never believed that things happen for a reason "
morszczuk Postów: 26
Konto od: 10.12.2007
Miasto: Kraków
Permalink Autor: elmogett, data postu: Sunday, December 14, 2008 15:24
15. UPR
elmogett Postów: 22
Konto od: 24.11.2008
Miasto: Nysa
Permalink Autor: me92, data postu: Tuesday, March 31, 2009 23:42
ŻADNĄ

POLITYKA JEST OBRAZĄ MOJEJ INTELIGENCJI!
me92 Postów: 23
Konto od: 5.01.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: executioner666, data postu: Thursday, April 2, 2009 10:30
2: PiS
executioner666 Postów: 415
Konto od: 2.06.2008
Miasto: Dębica
Permalink Autor: sobierajsky, data postu: Friday, April 3, 2009 15:37
PO, ale prawdopodobnie niedługo stane się całkowicie apolityczny -.-
sobierajsky Postów: 14
Konto od: 23.05.2007