Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Zamek Czocha dla bogatych - Forum Photoblog.pl

Zamek Czocha dla bogatych

Permalink Autor: wolwerine, data postu: Wednesday, February 16, 2011 22:06
Zamek rzeczywiście ma pewną ciekawą historię i stąd ta tajemniczość. Motyw ze skarbem Romanowów był dla mnie szczególnie interesujący. Widok z wieży ładny. Nawet gdzieś mam to u siebie. Jest gdzie porobić zdjęcia. dla mnie dużo ciekawsze miejsce niż Książ. Na Książu nie było nawet przewodnika, nie wiele atrakcji na dobre foto. Człowiek niesie 2 aparaty, statyw, lampę po tych wszystkich pokojach i na dobrą sprawę to w nich nie ma nic ciekawego. Na Czosze przynajmniej można ustrzelić ładną panoramę z wieży. Byliśmy tam ze znajomymi latem 2010 i było naprawdę OK. Trzeba sporo czasu żeby wszystko ogarnąć. Płaciliśmy za wstęp ale było na bogato z przewodnikiem i wieżą. Szkoda tylko, że o najciekawszych wątkach trzeba samemu doczytać ale cóż... przewodniczka nie zdążyłaby o wszystkim opowiedzieć. Polecam to miejsce, a poza tym w tych okolicach jeszcze wiele do zobaczenia i sfotografowania.
wolwerine Postów: 3
Konto od: 18.11.2008
Miasto: legnica
Permalink Autor: drgregory, data postu: Sunday, February 20, 2011 18:46
Bardzo ciekawy zamek polecam. Dobre miejsce do robienia zdjeć. Za 5 zeta naprawdę można pocykać wiele fotek
Ciekawe miejsce z ciekawą istoria. Fakt- trochę kosztuje ale warto zobaczyc ten zamek
Mojego kolegi wujek jest jego właścicielem ! ;D
Zapraszam do siebie :)
drgregory Postów: 34
Konto od: 8.01.2011
Miasto: Jelenia Góra
Permalink Autor: kaluzamleka, data postu: Tuesday, February 22, 2011 13:15
oooo :D blisko mnie!
kaluzamleka Postów: 1
Konto od: 4.12.2010
Miasto: Leśna