Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Zamek Czocha dla bogatych - Forum Photoblog.pl

Zamek Czocha dla bogatych

Permalink Autor: moondreams, data postu: Monday, July 20, 2009 13:49
Zamek wg. mnie kiepski... wole już rzeczywiście Grodziec albo coś w tym stylu. N zamku Czocha byłam jakieś 7 razy... fakt, faktem, że gdy odbywają się tam jakieś imprezy.. mam na myśli śluby, kolonie, warsztaty, pokazy itt. to jest tam całkiem ciekawie (; Ale ogółem zamek dość denny jest i średnio się prezentuje ;p
moondreams Postów: 1
Konto od: 11.01.2009
Miasto:
Permalink Autor: xxkotekxx, data postu: Sunday, August 9, 2009 10:51
każdy ma inny gust. Wg mnie Czocha jest wspaniały;p być może nie widzieliscie wszystkiego w nim i nie znacie historii zamku no ale coż.  Zamek jest zabytkowy jakby ktoś zauwazył wiec chyba nie sadzicie ze powinno sie placic za zwiedzanie i wsyztsko inne jak najmniejsza kase?!
xxkotekxx Postów: 1
Konto od: 25.03.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: kaero, data postu: Sunday, August 9, 2009 21:11
"- dzieci i młodzież do 15 lat - 6,00 zł
- osoby dorosłe - 12,00 zł"

przepraszam... czyli po wyżej 15 lat nie płace? xD
jest do 15 i dorośli xD
kaero Postów: 3
Konto od: 9.04.2009
Miasto: Lubin
Permalink Autor: kaero, data postu: Sunday, August 9, 2009 21:11
"- dzieci i młodzież do 15 lat - 6,00 zł
- osoby dorosłe - 12,00 zł"

przepraszam... czyli po wyżej 15 lat nie płace? xD
jest do 15 i dorośli xD
kaero Postów: 3
Konto od: 9.04.2009
Permalink Autor: lilidel, data postu: Monday, August 10, 2009 13:26
Ja jak pojechałam do tego zamku po raz pierwszy na kolonie to się w nim zakochałam i teraz znam prawie każdy kąt w nim. A w tym roku znowu jak pojechałam na LSM to odkryliśmy w konferencyjnej sali przejście o którym wcześniej nic nie wiedzieliśmy, bo nam nie pokazali. Jest chyba połączone z biblioteką jeśli dobrze pamiętam. :D
Ale zamek ma swoją magię i zawsze do niego wracam.
lilidel Postów: 15
Konto od: 23.04.2007
Permalink Autor: wlukar, data postu: Monday, September 7, 2009 00:39
To skandal.Przejeżdżam pół Polski( niedziela 6 września 2009) by zwiedzić zamek Czocha  ma Dolnym Śląsku ( nasze wspólne jak mniemałem dziedzictwo) , a tu niespodziamka .Ze zwiedzania nici  Na zamku bawi się jakieś podchmielone towarzystwo.Stojąc na dziedzińcu z dziećmi słyszymy pijackii chór spiewający : Alibabę. Pytam dziewczynę pobierającą opłaty za parking co się dzieje  , Odpowiada , że to poprawiny.Wałęsamy się rozgoryczeni po dziedzicu, a tu kolejne flustracje .Za wejście do niemal każdej wnęki zamku żądają opłaty. Opryskliwe i aroganckie indywiduum pobierające haracz( bo trudno to nazwać opłatą ) za wajście do sali tortur. infornuje nas , że ta sala jest jego własnością  , i że wolno mu robić co mu się podoba.Śmiałem bowiem zwrócić mu uwagę , że od tak samo licznej grupy przed nami pobrał opłatę niższą. Zamek owszem ładny , ale bardzo zaniedbany .Właścicil ( kto taką perłę sprzedał)nastawiony tylko na zysk.Nie polecam nikomu tego niejsca .Za znacznie mniejsze piemiądze można zwiedzić o wiele atrakcyjniejsze zabytki.
wlukar Postów: 1
Konto od: 6.09.2009
Miasto: Kielce
Permalink Autor: nega, data postu: Friday, September 11, 2009 17:56
Ja nie miałam takich nieprzyjemności :)
Więc polecam jak najbardziej.
nega Postów: 4
Konto od: 21.05.2006
Miasto: Legnica
Permalink Autor: nicolakson, data postu: Thursday, October 15, 2009 10:42
Ey nie noe ja sie nie zgadzam... na zamku Czocha jestem co weeken i nic nigdy nie płaciłam xP no tylko płacisz jak jest wesele akurat... zreszta sama tam sobie wesele zrobi ;D to buzia ;**
nicolakson Postów: 2
Konto od: 14.10.2009
Miasto: Jelenia Góra
Permalink Autor: nicolakson, data postu: Thursday, October 15, 2009 10:42
Ey nie noe ja sie nie zgadzam... na zamku Czocha jestem co weeken i nic nigdy nie płaciłam xP no tylko płacisz jak jest wesele akurat... zreszta sama tam sobie wesele zrobi ;D to buzia ;**
nicolakson Postów: 2
Konto od: 14.10.2009
Miasto: Jelenia Góra
Permalink Autor: lilidel, data postu: Friday, October 16, 2009 16:50
Fakt właściciel jest nowy od hmm... 2 lat? Nie pamiętam. Bynajmniej, poprzedni był mniej miły od niego. Gdy się straszyliśmy po nocy grupą dostaliśmy ochrzan od niego że krzyczeliśmy jak byłam na koloni, a w tym roku jak juz był ten inny robiliśmy LARP'a na zamków dla naszych wychowawców i robiliśmy tyle hałasu a się nie skarżył. x) I jakoś nigdy nic nie płaciłam za zwiedzanie, chyba, ze z przewodnikiem chcesz łazić to wtedy.:P
Permalink Autor: lacrymadelvesuvio, data postu: Sunday, January 10, 2010 18:22
Witam wszystkim! Bardzo ładny zamek, polecam wziąć tę okolicę pod uwagę będąc w woj. dolnośląskim. Przewodniczka ciekawie opowiada, można obejrzeć najciekawsze zakamarki obiektu np. słynne łoże z zapadnią do fosy:)
Treść dodana do postu 10-01-2010 o godzinie 18:26
Witam wszystkich! Bardzo ładny zamek, polecam wziąć tę okolicę pod uwagębędąc w woj. dolnośląskim. Przewodniczka ciekawie opowiada, możnaobejrzeć najciekawsze zakamarki obiektu np. słynne łoże z zapadnią dofosy:)
lacrymadelvesuvio Postów: 14
Konto od: 3.10.2009
Miasto: Afryka
Permalink Autor: lilidel, data postu: Thursday, January 21, 2010 17:38
Cytat czarna919

Mnie czeka w przyszłym roku studniówka w tym zamku :) a zamek jak każdy ma swoje tajemnice i tym przyciąga ludzi (zwykle jeszcze ktoś na tym zarabia, ale to norma bo utrzymanie zamku w dobrym stanie musi kosztować). Nie wiem czy chciałabym spędzić tam noc nie tylko ze względu na Białą Damę czy dziecko płaczące z wnętrza kominka, ale apartament dla nowożeńców wyposażony w łoże z zapadnią ;D

A tam gadanie, żadnej Białej Damy tam nigdy nie widziałam i dziecka też w sumie nie słyszałam. A łaziłam po zamku ładnie po północy. Bajki dla dzieci.... (Tfu tfu...Oby się los nie odwrócił w tym roku)... xD do tej pory dwa tygodnie spędzone co rok w zamku na wakacjach i tylko jedna dziwna rzecz mi się zdarzyła ale to moja wybujana wyobraźnia była. ^_^
Permalink Autor: gnocchi, data postu: Saturday, March 27, 2010 16:37
z tego wszystkiego wynika,że te wszystkie magiczne miejsca zamki pałace dwory itd itd stają się PRODUKTEM TURYSTYCZNYM...;/ nie jestem przekonana co do tego pomysłu tylko że tak !! dzięki temu zarabiają na siebie i dzięki temu mogą przetrwać kolejne dziesięciolecia...ale za jaką cenę;/
gnocchi Postów: 3
Konto od: 18.03.2010
Miasto: Polanica-Zdrój
Permalink Autor: emoocjoonalnie, data postu: Tuesday, April 13, 2010 19:09
Ja mialam miesieczna praktyke na zamku czocha... ogolnie zamek zajebisty. ekipa jeszcze lepsza :) a zamek naprawde tajemniczy:)
emoocjoonalnie Postów: 4
Konto od: 12.04.2010
Miasto: Lubań
Permalink Autor: emoocjoonalnie, data postu: Tuesday, April 13, 2010 19:12
Ja mialam miesieczna praktyke na zamku czocha... ogolnie zamek zajebisty. ekipa jeszcze lepsza :) a zamek naprawde tajemniczy:)
emoocjoonalnie Postów: 4
Konto od: 12.04.2010
Miasto: Lubań
Permalink Autor: soulful, data postu: Friday, May 28, 2010 21:34
http://kpaulinka.republika.pl/
soulful Postów: 20
Konto od: 20.03.2010
Miasto: Wrocław