Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Zamek Czocha dla bogatych - Forum Photoblog.pl

Zamek Czocha dla bogatych

Permalink Autor: kasienkaangelek, data postu: Monday, December 22, 2008 00:30
no może całych dwóch tygodni tam nie spędziłam ale latem byłam nad Czochą 2/3 razy w tygodniu rowerkiem...i czytałam wiele książek o tajemnicach zamku Czocha i jest on fascynujący nie powiem , a zglębić te wszystkie jego zakamarki to nie lada wyzwanie...ale jak dla mnie Grodziec i Chojnik ponad wszystko!!!!;D
kasienkaangelek Postów: 7
Konto od: 29.11.2008
Miasto: Studniska
Permalink Autor: lilidel, data postu: Monday, December 22, 2008 21:03
To zapraszam na kolonie, nie pożałujesz. ^^ W tym roku się jeszcze załapie, bo do 18 lat można jechać. :)
lilidel Postów: 15
Konto od: 23.04.2007
Miasto: Lubin
Permalink Autor: kasienkaangelek, data postu: Tuesday, December 23, 2008 08:59
ja już się nie załapie;p;/
Permalink Autor: oolinekk, data postu: Friday, December 26, 2008 22:08
ja jak byłam na zamku to bałąm się czegokolwiek dotknąć bo siostra mówiła coś o duchach,a ja uwierzyłam. niestety, nie pamietam ile rodzice na nas wydali ;D
oolinekk Postów: 2
Konto od: 31.05.2008
Miasto: Jawor
Permalink Autor: kasienkaangelek, data postu: Saturday, December 27, 2008 00:12
no tak słynna historia o Białej Damie...budzi grozę...fakt...
Permalink Autor: lilidel, data postu: Friday, January 2, 2009 21:42
Nie tyle co o Białej Damie ale i cała legenda jest fascynująca. W sumie to tego zamku można się bać, dzieją się w nim czasami dziwne rzeczy... No ale cóż, kto nie chce niech nie wierzy.
Permalink Autor: kasienkaangelek, data postu: Sunday, January 4, 2009 18:31
a kto nie wierzy lub nie interesują go zamki, zapraszam na siatkówkę plażową w wakacje w każdą sobotę  i niedzielę po południu  kawałeczek od zamku przy rzece...;D heh;p
Permalink Autor: lilidel, data postu: Sunday, January 4, 2009 19:10
yyy... można i tak też... o_O Ale chyba się po to tam jedzie by go obejrzeć a nie oglądać mecz ale ok.
Permalink Autor: kasienkaangelek, data postu: Sunday, January 4, 2009 21:10
wiesz każdy robi to co lubi;p ja już zamek tyle razy widziałam, że teraz jeżdżę już tylko na siatkę i grać a nie oglądać....;p ale Czocha zawsze zwiedzę po raz setny przy okazji turniejów rycerskich...też polecam...fajna imprezka, można se z łuku postrzelać itp...
Permalink Autor: piankowa, data postu: Wednesday, April 1, 2009 20:14
ja tylko raz byłam.. nawet nie wiem w jakiej cenie bo to wycieczka szkolna była. ale patrząc na cennik to.. przeginka..
piankowa Postów: 3
Konto od: 22.09.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: fejris, data postu: Monday, April 13, 2009 20:45
Czocha kiedyś bbył bardzo tani;) swoją drogą mój ulubiony zamek;) przecudowne miejsce;)
fejris Postów: 1
Konto od: 4.07.2008
Miasto: Galaktyka k.urwa
Permalink Autor: mattowy, data postu: Friday, April 24, 2009 01:34
Ja mam zamek parę kilometrów od domu i bywam tam bardzo często.
Z cennikiem jest różnie.
Np. Ja w życiu nie płaciłem za zwiedzanie. Po prostu włazimy do zamku, łazimy, łazimy i wychodzimy... [Nie wiem jak jest, jak Cię złapią bez przewodnika... ale w końcu, ludzie też wynajmują tam pokoje na nocleg i wtedy nikt nie ma nic do tego... kiedyś tam nocowałem, to szlajaliśmy się z kumplem po zamku pół dnia i pół nocy... w ciemnościach xD] Za przebywanie na dziedzińcu raczej opłat nie pobierają... Pamiętam, że byłem kiedyś na zamku podczas wesela, to jedyny raz kiedy płaciłem 2 zł, żeby wejść na wieżę... Ale cóż, ludzi coraz mniej, a zamek utrzymać trzeba... ^^
mattowy Postów: 1
Konto od: 7.08.2008
Miasto: Jelenia Góra
Permalink Autor: czarna919, data postu: Sunday, April 26, 2009 14:38
Mnie czeka w przyszłym roku studniówka w tym zamku :) a zamek jak każdy ma swoje tajemnice i tym przyciąga ludzi (zwykle jeszcze ktoś na tym zarabia, ale to norma bo utrzymanie zamku w dobrym stanie musi kosztować). Nie wiem czy chciałabym spędzić tam noc nie tylko ze względu na Białą Damę czy dziecko płaczące z wnętrza kominka, ale apartament dla nowożeńców wyposażony w łoże z zapadnią ;D
czarna919 Postów: 2
Konto od: 25.09.2007
Miasto: Zgorzelec
Permalink Autor: karola5551, data postu: Sunday, April 26, 2009 15:09
Byłam na tym zamku 2 razy. ;) jest w miare duży, ale przewodnik pokazuje mało miejsc. Nawet gdyby ktos atakowal ten zamek musiałby przewalic kilka potężmych bram. ;);P
karola5551 Postów: 1
Konto od: 27.02.2009
Miasto: Chojnów
Permalink Autor: nega, data postu: Wednesday, May 6, 2009 10:11
Byłam tam 27 kwietnia. Ładny zamek,ale na zwiedzaniu zostawiłam mnóstwo złotóweczek. Ale Warto. Tych co stać, polecam nockę na tym wyrku :

http://www.photoblog.pl/nega/37350447

tylko 900zł. :)
nega Postów: 4
Konto od: 21.05.2006
Miasto: Legnica
Permalink Autor: javi, data postu: Friday, May 29, 2009 03:57
Zamek Czocha... Byłem tam po raz pierwszy jak miałem jakieś 5 lat i od tamtej pory chyba setki razy... Za blisko mieszkam i zbyt dobrze znam tak zamek, jak i cennik, żeby ten temat zrobił na mnie wrażenie, ale powiem wam jedno... Jak ma się układy to i za darmo można nockę spędzić. Dodatkowo przed zamkiem jest tabliczka o jego historii i pada tam 'nazwisko' księcia Świdnicko - Jaworskiego Henryka. Tak się składa, że moje nazwisko to Jaworski, więc ostatnio jak tam byłem rzuciłem nazwiskiem dla żartu i... zwiedzałem za darmo. =)
javi Postów: 1
Konto od: 23.10.2007
Miasto: Wioska cudów!