Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Solidarni z Gruzją - Forum Photoblog.pl

Solidarni z Gruzją

Permalink Autor: akowiec, data postu: Tuesday, August 12, 2008 10:29
Solidarni z Gruzją!
Kolejna ofiara rosyjskiej agresji – historia się powtarza. Postkomunistyczna Rosja zmierza do odtworzenia imperium... Rumunia, Ruś Zakarpacka, Litwa, Łotwa, Estonia, Polska, Ukraina, Czeczenia, Gruzja... Ciężka ręka imperializmu opadała już nie raz, grzebiąc wolność, demokrację, kulturę... Prolog działań wojennych w Gruzji przypomina agresywny i podstępny pretekst do napaści na Polskę w 1939 roku.
Nie godzimy się z bandyckim napadem Rosji na swojego sąsiada, który niedawno wreszcie wyzwolił się i przestał działać pod dyktando Kremla. KAŻDEGO DNIA O GODZINIE 19:00 SPOTYKAMY SIĘ przed budynkiem Konsulatu Generalnego Rosji w Krakowie przy ul. Biskupiej 7, by wyrazić nasz sprzeciw wobec rosyjskiej agresji na Gruzję, zamanifestować swoją solidarność z krajem broniącym się przed inwazją, pomodlić za ofiary konfliktu... Wy też możecie zorganizować podobne akcje w swoich miastach!

Największym błędem ludzkości jest obojętność – nie bądź bierny, dołącz do nas! Twoja postawa również wpływa na losy tego świata!
akowiec Postów: 22
Konto od: 19.04.2007
Miasto: Kraków
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, August 12, 2008 21:24
Popieram, że Rosja tworzy imperium i swoją wyższość okazuje innym państwom. Ta wojna jest dowodem na to, że Rosja jest nieobliczalna. To akt agresji na terytorium Gruzji. Mam nadzieję, że inne kraje UE i NATO podejmą odpowiednie kroki, ponieważ na świecie dzieje się niedobrze...
Postów: 2
Konto od:
Miasto: Płock
Permalink Autor: rocknroll9, data postu: Saturday, August 23, 2008 01:13
Zachód ginie, przez swoją obojętność.
'Idealna kombinacja, kobieta i mężczyzna.'
rocknroll9 Postów: 10
Konto od: 27.02.2008
Miasto: Kamień Pomorski
Permalink Autor: zakazana, data postu: Sunday, August 24, 2008 22:02
Za dużo tej obojętności chyba.
She saw him, she saw him
In a second she knew
She wanted him, oh she wanted him.
..
zakazana Postów: 350
Konto od: 30.07.2006
Miasto: Kraków
Permalink Autor: cukierwnormie, data postu: Monday, August 25, 2008 12:20
obojętny jest od zawsze i jakoś nie planuje zmądrzeć, przez co jest taki słaby. Chociaż Rosja też nie ma w tej wojnie ciekawej sytuacji - oprócz Abchazji i Osetii Pd nikt ich nie poparł, nawet Białoruś.

Co do samego tematu, owszem skłaniam się ze swoją sympatią w stronę Gruzji, uważam, że to czysta prowokacja Rosji, ale na pewno nie staję po stronie konkretnego państwa, raczej po stronie tych, którzy nie chcą żadnej wojny (nawet obronnej). Poza tym historia pokazuje, że nie wszystko jest takie na jakie wygląda, wiele faktów i politycznych przetargów wyjdzie jeszcze na jaw, tak jak to było z wojną na Bałkanach, gdzie obecny stan wiedzy pokazuje jak arcypolityczna i bezsensowna była to wojna, wywołana przez paru facetów w garniturach a całkowicie niszcząca kilka państw o niesamowitej kulturze.
gdybyśmy mieli więcej takich jak ty, to mielibyśmy mniej takich jak ty
- B.F. "Hawkeye" Pierce
;)
cukierwnormie Postów: 279
Konto od: 15.04.2008
Miasto: Wrocław