WSCHOWA - co sądzicie na jej temat?

Permalink Autor: tws1990, data postu: Thursday, May 28, 2009 00:19
niestety tez są złe wydarzenia... nie wiem może pisaliście o tym, ale napisze.... Koleś z bidula zamordował i zgwałcil 8 latke ;(
tws1990 Postów: 1
Konto od: 25.03.2007
Miasto: Wschowa
Permalink Autor: jumack, data postu: Thursday, May 28, 2009 14:14
Odkrywczy człek z Ciebie. A ja mam tak fajnie, że obok "bidula" mieszkam. ;]
Dziwne, że prokuratura się nie postarała z wyrokiem. Powinni go chociaż udostępnić uczniom obu szkół.
+podejrzewam, że w odwrotnej kolejności dokonał zbrodni
jumack Postów: 17
Konto od: 29.03.2008
Miasto: Dupiszczakowo
Permalink Autor: luxor14, data postu: Monday, June 15, 2009 23:47
no to zrobiliście naszemu miastu super reklamę wśród photoblogowiczów i wgl to proponuję żebyśmy nie pisali na ten temat, bo to napawdę nie czas ani miejsce.

za to wspomnijmy, że Happysad bd grał u nas! tak wiecie, żeby ludzi troszkę ściągnąć i wgl żeby wszyscy się dobrze bawili :D

Zabronione jest pisanie posta pod postem przez jednego użytkownika.

Post edytowany Monday, June 15, 2009 23:47 przez moderatora irminka
luxor14 Postów: 35
Konto od: 23.05.2007
Miasto:
Permalink Autor: zlotko18, data postu: Tuesday, June 16, 2009 21:37
Cytat kanusia94xd
woj. lubuskie ;ddmiędzy Lesznem a Głogowem :)) :P

a dokładnie miedzy Szlichtyngową a Lesznem :) ;pp

macie tam baaardzo dobre truskawki na polu xD :)))

i fajne boiska do plaowki :)
zlotko18 Postów: 1
Konto od: 20.04.2009
Miasto: Szlichtyngowa
Permalink Autor: luxor14, data postu: Wednesday, June 17, 2009 00:44
z tym, że nikt prawie nie wie gdzie leży Szlichtyngowa :P
Miasto:
Permalink Autor: xsleepiinginmycarr, data postu: Wednesday, June 17, 2009 04:21
WschOwaa DziUraa ;( SzkoDa bO MieSzkaM tU oD uRodZeNiia ... Niema ŻadNycH ImprEzz nO cHybba PoweRr NIGhTT ;P
PytaLiśCie cO sięęę DziaŁo tYmcZaSyy ? w SobOtee 13 czerwCcca ( Gdyy ja ByŁamm w ReLkssiie ) ZamorDoWanO 40 LetNiieGo InfOrmAtyKa i UtoPioNo gO w StaWiie U naS We WscHowiie Takiie Nibyy MaŁe MiasTeczKoo :P
dObraa NarXsOnSS ;** ;dd
xsleepiinginmycarr Postów: 1
Konto od: 10.06.2009
Permalink Autor: jumack, data postu: Wednesday, June 17, 2009 16:13
Jak się nazywał, powiesz?
Jak ci nasza metropolią nie pasuje, to się przenieś do Głogowa- więcej takich nowinek dla ludzi patologicznie usposobionych.
+radzę zapoznać się z innymi znakami interpunkcyjnymi tudzież z zasadami ich pisowni.
+tRaWkĘ i emotikony wsadź sobie w dUpCięeee.  xd Xd xDD.
Banda, kurczę, jełopów.

Aaa, śpiącawaucie, może chcesz pogadać o wypadkach sprzed lat na mojej ulicy? Słyszałaś o takim fajnym mafiosie, którego zastrzelili całkiem niedawno [a tam, parę lat w tę, czy wewtę] wczesnym wieczorem? Albo o zwłokach dzieci w beczkach na deszczówce u moich sąsiadów z naprzeciwka? Chyba, że bardziej kręcą cię gwałty i topielce? To o tym też możemy pogadać, chcesz? Mam chyba nawet gdzieś parę zdjęć. A może wolisz poznać seryjnych morderców? Dziewczyno, zastanów się, w jakim świetle ty nas pokazujesz?
Idź się schowaj.

Co do częstotliwości imprez we Wschowie muszę Ci przyznać rację- trochę zbyt rzadko się tutaj coś fajnego organizuje.

Jeśli poczułaś się skrzywdzona moimi słowami... To masz zonka.
Permalink Autor: luxor14, data postu: Thursday, June 18, 2009 16:25
Jumack Twoja frustracja jest zbyteczna :P to nie dotrze i tak.

zresztą wszędzie można kogoś zabić i nie ma na to żadnego wpływu miasto.
Miasto:
Permalink Autor: jumack, data postu: Friday, June 19, 2009 14:58
No tak, Kot ma rację. Sznofu.
Wszędzie można kogoś zabić, ale czy wszędzie Happysad gra na byle jakiej imprezie. :] I rozdają mleko za darmo. :)
Permalink Autor: luxor14, data postu: Friday, June 19, 2009 23:10
ja się bawiłem naprawdę dobrze na tym koncercie :)
Miasto:
Permalink Autor: jumack, data postu: Saturday, June 20, 2009 12:53
Cóż, ja na niej nie mogłam zostać do końca. :( Szkoda, że Happysad się spóźnił i przez półtorej godziny rozgrzewał. :/ Wschowy nie mogli znaleźć czy co?
Permalink Autor: nzul, data postu: Saturday, June 20, 2009 21:20
To zazdroszczę tym, którzy dobrze się na koncercie bawili. Ja niestety wręcz przeciwnie. Spóźnienie to jedno, ale dziewczynki ubrane na różowo w "pogo", które narzekały na to, że ktoś je popchnął niestety mnie obrzydziły, a tym samym zepsuły dobry smak koncertu, na który tak czekałam. Dzieci, które piszczały przez rozpoczęciem pod sceną też nie będę komentować.
Niestety, mówicie, że ktoś w złym świetle stawia Wschowę, ale cóż mam dobrego powiedzieć? Mam cieszyć się z tego, że koło Tymffa jest zajebisty ogródek, albo z tego, że ktoś niemądry wymyślił "zamknięcie rynku" dla zmotoryzowanych? Podobną głupotą było zrobienie parkingu wzdłuż ulicy Westerplatte (jak się nie mylę).
nzul Postów: 41
Konto od: 2.01.2007
Permalink Autor: mamojestembaklazanem, data postu: Saturday, June 20, 2009 21:35
Cytat jumack
:/ Wschowy nie mogli znaleźć czy co?

nie, można było zauważyć, że mają drobne problemy techniczne. A usłyszeć można było, że nie z ich winy.
mamojestembaklazanem Postów: 2
Konto od: 16.01.2009
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: luxor14, data postu: Sunday, June 21, 2009 18:44
Cytat dagusqa
To zazdroszczę tym, którzy dobrze się na koncercie bawili. Ja niestety wręcz przeciwnie. Spóźnienie to jedno, ale dziewczynki ubrane na różowo w "pogo", które narzekały na to, że ktoś je popchnął niestety mnie obrzydziły, a tym samym zepsuły dobry smak koncertu, na który tak czekałam. Dzieci, które piszczały przez rozpoczęciem pod sceną też nie będę komentować.

Ale marudzisz. Dzieci było może i dużo za to w pogo nie widziałem żadnego. I generalnie jestem naprawdę w szoku, że wschowianie, mimo, że nie było nas aż tak dużo, potrafią się bawić. No może pogo było wg niektórych nieco pokraczne, ale kurde trzeba było przyjść Dagmarko i pokazać wszystkim jak się je rozkręca. :p
Miasto:
Permalink Autor: jumack, data postu: Monday, June 22, 2009 16:34
Cytat dagusqa
Spóźnienie to jedno, ale dziewczynki ubrane na różowo w "pogo", które narzekały na to, że ktoś je popchnął niestety mnie obrzydziły, a tym samym zepsuły dobry smak koncertu, na który tak czekałam.

Ale się rozwijamy! Różowe dziewczynki wiedzą o istnieniu pogo. :]  Nikt im po prostu nie pokazał kroków. ;]
Może następnym razem sprzęt będzie lepszy. Ale ze współmiastymców możemy czuć się dumni.
Permalink Autor: nzul, data postu: Wednesday, June 24, 2009 16:19
Luxor, byłam w pogo - inaczej bym o tym nie pisała. A raczej w "pogo", bo jak zobaczyłam dziewczynę w butach na obcasie to tak szybko jak tam przyszłam, tak szybko wyszłam.
nzul Postów: 41
Konto od: 2.01.2007