Chylińska- Kto jej słucha?

Permalink Autor: yamee, data postu: Thursday, February 12, 2009 16:58
Jeżeli chodzi o to,że zmieniła się pod wpływem dziecka, to dopiero po dłuższym czasie, można to wywnioskować w wywiadzie, który dała o ile się nie myle w 'Machinie'.

10 lepszych głosów? nie sądze. Chylińska zawsze będzie mieć jeden z najlepszych głosów rockowych przynajmniej w Polsce ;)
yamee Postów: 12
Konto od: 3.06.2007
Miasto: Stargard Szczeciński
Permalink Autor: irminka, data postu: Thursday, February 12, 2009 17:37
Cytat executioner666
Pewnych rzeczy nie da się wyrzucić z serca.

Tak samo jak nie da się przez ileś dziesiąt lat byc tą samą osobą. Ja czuję, że zmieniam się w roku na rok - myślisz, że jesteś tym samym człowiekiem, co 10 lat temu? Za kolejne 10 lat również będziesz tą samą osobą?

Cytat yamee
Chylińska zawsze będzie mieć jeden z najlepszych głosów rockowych przynajmniej w Polsce ;)

Bez wątpienia.
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: executioner666, data postu: Thursday, February 12, 2009 19:56
Po prostu są nurty mniej lub bardziej hermetyczne. Jedni są podatni na zmiany, inni są od początku w miarę ukształtowani i konsekwentni...
No, ja się raczej nie zmieniam z roku na rok, więc to porównanie jest lekko nie na miejscu. Tym bardziej, że zostało postawione bez znajomości mojej osoby, ale nie o to zresztą chodzi.
Pani Chylińska onegdaj dość sztucznie wskoczyła w jeden ze stylów będący tworem lat 90. oraz jednocześnie będący niespełniona do końca inspiracją pewnego pana, który obudził się po prawie 20 latach zawodowego uprawiania muzyki i postanowił przygrzać ostrzej, ale to kwestia na inna rozmowę.
Mnie osobiście chodzi o pewien proces, który mamy okazję z bliska obserwować, czyli powolne opuszczanie przez panią Agnieszkę pewnej konwencji (nie zdziwiłbym się, że a nuż w przeszłości jej narzuconej) na rzecz jej nowych inspiracji, które mogą okazać się wstrząsem dla jej dotychczasowych fanów.
executioner666 Postów: 415
Konto od: 2.06.2008
Miasto: Dębica
Permalink Autor: irminka, data postu: Thursday, February 12, 2009 20:31
Cytat executioner666
No, ja się raczej nie zmieniam z roku na rok, więc to porównanie jest lekko nie na miejscu.

Proszę nie mylic porównania z pytaniem ;) I dlaczego nie na miejscu? Artysta nie jest zwykłym człowiekiem?

Cytat executioner666
Mnie osobiście chodzi o pewien proces, który mamy okazję z bliska obserwować, czyli powolne opuszczanie przez panią Agnieszkę pewnej konwencji (nie zdziwiłbym się, że a nuż w przeszłości jej narzuconej) na rzecz jej nowych inspiracji, które mogą okazać się wstrząsem dla jej dotychczasowych fanów.

Co rozumiesz poprzez 'z bliska'? Z bliska to może to obserwowac jej facet lub najbliżsi przyjaciele.
Pożyjemy, zobaczymy.
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: executioner666, data postu: Friday, February 13, 2009 19:14
Artysta to jak najbardziej człowiek, dlatego tym bardziej uderzyło mnie to pytanie, bo ja artystą nie jestem...
Określenie "z bliska" rozumiem przez możliwość śledzenia jej kariery w internecie, telewizji oraz przez pryzmat jej wypowiedzi udzielanych mediom.
Permalink Autor: yamee, data postu: Sunday, February 15, 2009 10:59
'Kto stoi w miejscu ten się cofa' - to jeżeli chodzi o zmiany.

Może to będzie banalne wytłumaczenie, ale to,że sie taka 'zrobiła', no cóż, każdy chce jakoś zarobić po pewnym czasie ;)
yamee Postów: 12
Konto od: 3.06.2007
Miasto: Stargard Szczeciński
Permalink Autor: luxor14, data postu: Monday, February 16, 2009 03:12
wydaje mi się, że ważniejsze jest to, że nie zmienia swojej muzyki na potrzeby rynku, że nie wdarła się w to wszystko komercja. oczywiście nie mam tu na myśli wszechstronności, raczej efekt widoczny szczególnie wśród artystów próbujących się na siłę utrzymać na scenie muzycznej, którzy grają to co się sprzedaje :\.

i btw, osobiście cenię panią Chylińską przede wszystkim za wokal ( ;
luxor14 Postów: 35
Konto od: 23.05.2007
Miasto:
Permalink Autor: vinegar, data postu: Wednesday, April 22, 2009 11:18
Kobieta z charakterem xD.  O.N.A dosadne teksty, dobra muzyka i ta jej chrypa. :D
vinegar Postów: 10
Konto od: 29.11.2008
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: niceweather, data postu: Wednesday, April 22, 2009 12:39
Uwielbiam jej głos.
Ma fajne nastawienie do życia i co najważniejsze - własne zdanie.

Uważam że jest super wokalistką.

:)
niceweather Postów: 14
Konto od: 8.04.2009
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Permalink Autor: tolgerias, data postu: Wednesday, April 22, 2009 12:56
Cytat executioner666
czyli powolne opuszczanie przez panią Agnieszkę pewnej konwencji (nie zdziwiłbym się, że a nuż w przeszłości jej narzuconej) na rzecz jej nowych inspiracji, które mogą okazać się wstrząsem dla jej dotychczasowych fanów.

jak np sweet noise, jak rzeszy fanów glaca powiedział, że gitara spłyca jego przekaz :D. co nie?
tolgerias Postów: 368
Konto od: 26.04.2007
Miasto: Kozie Doły
Permalink Autor: executioner666, data postu: Thursday, April 23, 2009 17:33
U Chylińskiej będzie to na zasadzie zrealizowania nowych pomysłów oraz być może pozyskania nowych fanów. Zobaczymy...
Permalink Autor: lubierock, data postu: Friday, July 24, 2009 05:39
chylinska to bardzo szczera osoba ktora tworzy swietna muzyke.. w dzwiekach gitar mozna sie rozplynac... nie robi zadnych skandali jak ta pusta doda i nikogo nie udaje. a piosenki ma super zarowno i te swoje i te z o.n.a. no i ten glos.. fenomenalny... pozdrawiam.
w otchlani dzwieku gitar....
lubierock Postów: 27
Konto od: 17.05.2009
Miasto: Chojnice
Permalink Autor: sadreason, data postu: Friday, July 24, 2009 14:36
Ja Słucham.Nie słuchuję, a słucham. Kiedy zacznę, ciężko skończyć.
Niesamowity głos i nietuzinkowe teksty.
sadreason Postów: 2
Konto od: 13.06.2009
Miasto: Zawiercie
Permalink Autor: cocasse, data postu: Thursday, January 21, 2010 14:42
ja jej słucham :> jest zajebistą laską z niesamowitym charakterem. moja bohaterka po prostu ;>
cocasse Postów: 3
Konto od: 9.08.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: docend, data postu: Thursday, January 28, 2010 13:38
Kiedyś była spoko... teraz się sotczyła. Całe życie mówiła nie komercji a teraz sama na to poleciała... na szczęście scena undergrandowa wytrzyma i bez niej.
docend Postów: 12
Konto od: 6.08.2009
Miasto: Zajezierze
Permalink Autor: gosia, data postu: Thursday, January 28, 2010 17:04
Ma fajne piosenki
nic do niej nie mam ! ! !
gosia Postów: 10
Konto od: 28.01.2010
Miasto: Kwidzyn