Fotka.pl czy PB ?

Permalink Autor: czesckemot, data postu: Thursday, September 25, 2008 09:48
Zdecydowanie tylko i wyłącznie Photoblog! Ale nie okłamujmy się dużo pokemonów przylgnęło na pb by pokomciować i napisać sŁEetaŚNYomm notkę... Mam tylko nadzieję , że podglądanie na PB nigdy nie wejdzie w życie! POZDRAWIAM!
czesckemot Postów: 7
Konto od: 21.08.2006
Miasto: Poznań
Permalink Autor: ivre, data postu: Thursday, September 25, 2008 14:32
chciałabym wiedzieć kto oglądał moje konto. ; )
no i wolę fotobloga.
ustąp spadająca gwiazdo, a najlepiej po prostu rzuć to.
ivre Postów: 107
Konto od: 11.08.2008
Miasto: toruń
Permalink Autor: neith, data postu: Friday, September 26, 2008 01:15
nie wiem skąd pomysł na to porównanie. fotka i photoblog to zupełnie różne portale, w innym kierunku (mam nadzieję ;) ) zmierzające.
no ale skoro już piszę w tym temacie: wolę photobloga.
a wiedza kto go oglądał nie jest mi do niczego potrzebna.
neith Postów: 86
Konto od: 20.07.2006
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: , data postu: Saturday, September 27, 2008 13:38
oczywiście że PB !!!
Konto od:
Miasto: Pasłęk
Permalink Autor: czarnakreskapisane, data postu: Saturday, September 27, 2008 15:56
Ja powiem tak .. Pb i fotka.pl to dwa inne portale. co innego maja na celu. nie da się porównać obu.
Ja mam konto tu i tu.. Fakt fotka.pl zrobił się to portal pokemonowy, "10 za 10"- "komentarz za komentarz" - i ta cała średnia.
90% osobą na Fotce.pl zależy tylko na tym.. Jak się wejdzie na czat.. te ciągłe ogłoszenia.. "jestem słitaśna popisze na priv" itd.. to świadczy o inteligencji userów, ale są jest jeszcze 10 % userów "normalnych" którym nie zależy na ocenach.. komentarzach... Pb tez pomału staje się "domem" pokemonów.. ale to nie wina portalu tylko userów. Internet tak  wpływa na młodzież..
czarnakreskapisane Postów: 0
Konto od: 5.05.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: , data postu: Saturday, September 27, 2008 19:06
Pb jest lepsze niż fotka..
zrezygnowałam z fotki i założyłam pb..
Pb bardziej wciąga.. "D
Konto od:
Miasto: Wolsztyn
Permalink Autor: rozowapantera, data postu: Saturday, September 27, 2008 20:03
Tak jak wiele osob napisalo, photoblog i fotka.pl to dwa rozne portale. Maja one dwa rozne cele, na "fotce" dodaje sie tylko swoje zdjecia do komentowania i oceny(jak rzeczy w sklepie...) Tutaj mozna wyrazic siebie, niekoniecznie zdjeciami swojej osoby :)
Ja wole photobloga, a szczerze mowiac nie interesuje mnie kto mnie podgladywal. Jesli ktos chcialby miec ze mna kontak to napisze komentarz lub PM.
Pozdrawiam.
rozowapantera Postów: 0
Konto od: 10.11.2006
Miasto: Coventry
Permalink Autor: jestemtylkotwojapiotrus, data postu: Sunday, September 28, 2008 00:08
Miałam konto na fotka.pl ale jednak stwierdzam iż pb jest lepszy.
Jak dla mnie tu można wyrazić swoje uczucia.. na fotce otrzymujemy oceny od większości ludzi, których nie znamy, ludzie tam oceniają po wyglądzie.. denerwowało mnie to całe "daję 11 i czekam na rewanż" po prostu żal.
Ja zdecydowanie jestem za photoblogiem.
A pomysł z podglądaczem na pb uważam za ciekawy choć nie konieczny.
jestemtylkotwojapiotrus Postów: 0
Konto od: 9.03.2008
Miasto: Mościszki
Permalink Autor: jagodka9124, data postu: Sunday, September 28, 2008 00:21
jeśli chodzi o to "kto mnie podglądał", to moim zdaniem totalnie nie potrzebne. Wręcz pomysł jest do kitu i mam nadzieje ze nie zostanie zrealizowany.
A jeśli chodzi o to co jest "lepsze". To photoblog oczywiście.
Fotka jest beznadziejna. ( choć przyznaje, że mam tam konto, to go nie używam ) idiotyzm...
jagodka9124 Postów: 3
Konto od: 17.11.2006
Miasto: Opole
Permalink Autor: twojemalutkiesloneczko, data postu: Sunday, September 28, 2008 12:12
Osobiście mam konto na fotce.pl rzeczywiście jest tam rzesza ludzi, którzy liczą na oceny.. Ja należę do osób [czyli mniejszości] której wisi ta cała średnia. Fbl jest do zamieszczania zdjęć i opisywania. A i na fotce i na fbl znajdą się osoby które napiszą komenta w stylu "słitaśne fotki zapraszam do siebie" czy coś. Każdy lubi co innego i nie powinno się negować osób które lubią fotkę!  
Żyj tak abyś każdego dnia był zadowolony z tego co robisz ;)
twojemalutkiesloneczko Postów: 1
Konto od: 29.05.2008
Miasto: Osipy-Zakrzewizna
Permalink Autor: h4jlajf, data postu: Sunday, September 28, 2008 14:24
Ja też posiadam konto i tu i tu ;> fotka.pl mam na nudy, a PB dlatgeo, że to całkiem fajna sprawa... a pomysł z tym kto nas podglądał na PB to z jednej trony dobry pomył, bo czasem nie chcemy żeby ktoś 'niepotrzebny' czytał o naszym życiu... ;]
h4jlajf Postów: 9
Konto od: 25.09.2007
Miasto: Koniec Świata
Permalink Autor: ivree, data postu: Sunday, September 28, 2008 17:32
Zdecydowanie wolę photobloga.
Tu można pokazać nie tylko zdjęcia swojej osoby...ale też wszystkie inne..
nie ma ograniczeń. Można napisać swoje myśli pod zdjeciami i w ogóle.

Podglądasz na pb? Zdecydowanie nie.
Nie zmieniajcie pb w fotke.pl  ...to bez sensu.

Pozdrawiam. ;)
ivree Postów: 1
Konto od: 3.09.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: lookthroughpinkglasses, data postu: Sunday, September 28, 2008 19:12
Fotka.pl to kompletna tandeta .

Ludzie widząc pasztet* na fotce piszą :

'@Le sŁ[email protected] [email protected] !  '

Dla mnie to jest po prostu 'żal' .

Wolę PB od Fotki .

(Pasztet*-gruba osoba)
lookthroughpinkglasses Postów: 1
Konto od: 29.08.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: colleague, data postu: Sunday, September 28, 2008 19:30
Oczywiście że PB .... portale typu fotka zostały zdominowane przez puste lale zrytych gogusi .. i dzieci ....

A taka opcja dodatkowa do statystyk to bardzo fajna sprawa ...^^
colleague Postów: 8
Konto od: 18.02.2008
Miasto: Bedsted Thy
Permalink Autor: olcia307, data postu: Sunday, September 28, 2008 20:55
hmm... ja mam tez konto na fotce dluzej niz na fbl i fakt czasem sie nudzi... ale mam je glownie z tego wzgledu ze lubie ogladac czyjes foty i poznawac ludzi ;) dzieki fotce mam wielu znajomych ;) nawet mam okazje pogadac z osobami z ktorymi sie widze od czasu do czasu a nie mam odwagi czy tez oni podejsc i normalnie wymienic pare zdan. Uwazam ze kazdy z tych portali jest odmienny i nie nalezy ich porownywac poniewaz maja inna forme...
olcia307 Postów: 0
Konto od: 26.09.2006
Miasto: Buczek
Permalink Autor: barteqass, data postu: Sunday, September 28, 2008 21:06
ja uważam że fbl jest lepszy ale to z oczywistych powodów
dla ktorych jest tu kazdy xD notka nie do konca fotka nie do konca ...w ogole to nie wiem nawet czy ktos oglada moje konto :) ale jakos nie o to mi chodzi :D hmm nie wiem internetowy pamietnik ?
bzzz ^bu
barteqass Postów: 49
Konto od: 3.08.2007
Miasto: bydgoszcz