Fotka.pl czy PB ?

Permalink Autor: roam, data postu: Friday, September 19, 2008 18:26
cóż, nie miałam okazji żeby być członkinią fotki, ale myślę, że to kopalnia kopiarek i pokemonowa wyspa. od niedawna jestem użytkownikiem PB, ale ze smutkiem stwierdzam, że tutaj jest podobnie. może nie aż na taką skalę. na szczęście tutaj(PB)są administratorzy, którzy czuwają nad wszystkim i trzymają rękę na pulsie..a z tego co wiem to fotka nie ma czegoś takiego - ludzie są tam tylko do wprowadzania zmian i poprawek. a szkoda, bo portal sławny. ... chociaż czy ta sława dobra jest? ...

Cytat izusxdd
Zdecydowanie Pb ;) Fotka.peel to jedna wielka tandeta.Mam konto,ale wogle po co tam wchodzić.Po jaką cholerę ;)

nie mogę się na ten tamt wypowiadać, ale powiem, że jeżeli tak ci nie pasuje to konto to je usuń.
roam Postów: 5
Konto od: 19.09.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: , data postu: Saturday, September 20, 2008 09:16
Photoblog. Kiedyś miałam fotke.pl i ciągle dostawałam jednoznaczne wiadomości (: W ogóle z tego co zauwarzyłam fotke.pl mają osoby ekhem.. . Na photoblogu można pisać notki, zmieniac wystrój jaki się tylko chce, i wiele wiele innych rzeczy. Tak więc zdecydowanie photoblog :)
Konto od:
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: irminka, data postu: Saturday, September 20, 2008 13:53
Cytat roam
kopalnia kopiarek i pokemonowa wyspa

Dziękuję, jestem kopiarką i pokemonem^^
Poznaj wszystkich ludzi, zanim ocenisz każdego za przynależność do grupy.
Z którą te osoby często się po prostu nie utożsamiają.
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: yo4n, data postu: Saturday, September 20, 2008 14:23
Nie, nie i jeszcze raz nie! 'Podglądacz' na photoblogu to niewypał. Mamy już statystyki. Co za dużo to niezdrowo.

Oczywiście - photoblog!
yo4n Postów: 4
Konto od: 15.01.2008
Miasto: Chorzów
Permalink Autor: iluveromance, data postu: Sunday, September 21, 2008 09:22
Cóż... fotka.pl jest dla niedowartościowanych osób spełniających się ,przez pokazanie cycków lub muskułów. Photoblog jest raczej dla dania upustu emocjom. Albo chociaż taki jest tego zamiar, bo niektóre komentarze typu ' sLiczNa FoCciA, Wb dO mnIe' zmuszają do zastanowienia. Tutaj też są tacy, którzy pragnął się dowartościowywać przez super liczbę komentarzy. Wierni prawdziwemu pb próbują to tępić.
Pozdrawiam :)
iluveromance Postów: 0
Konto od: 24.05.2008
Miasto: Giżycko
Permalink Autor: , data postu: Sunday, September 21, 2008 17:57
Ładnie powiedziane :)

No to... FfBiJaJcIe Do MnIe xD

Hehe... żart taki xP

Komentarze tego typu automatycznie zostają usuwane z mojego fbla ;)
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku...
- Co, Prosiaczku?
- Nic. - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko upewnić, czy jesteś.
Konto od:
Miasto: Poznań
Permalink Autor: twojpysiorek, data postu: Sunday, September 21, 2008 19:03
Miałam konto na fotka.pl, w sumie nuda, ciągłe ulepszenia, które wcale nie są za dobre, tylko tandetne i nudne. Taka komercha, żeby mieć więcej ludzi tam.
Pb może też jest tandetne, ale to jest blog, na który można dać zdjęcia, można pochwalić się twórczością, i o wiele bardziej odpowiada mi PB:)
twojpysiorek Postów: 0
Konto od: 1.10.2007
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: , data postu: Monday, September 22, 2008 08:11
Cytat twojpysiorek
Miałam konto na fotka.pl, w sumie nuda, ciągłe ulepszenia, które wcale nie są za dobre, tylko tandetne i nudne. Taka komercha, żeby mieć więcej ludzi tam.

Zgadzam się. Właściwie to ja CHYBA mam jakieś konto na fotce, ale w ogóle się tam nie udzielam już teraz :) Wolę oczywiście photobloga. Nie wiem czemu, ale fotka.pl kojarzy mi się z takimi dziewczynami "sfFeEt" albo spamami "Ochhh wFbIjAj do mNiE i ZaGloSowaAlEm na CiEbIe", co jest dla mnie żałosne :D Jednak bez obrazy..
Konto od:
Miasto: Nysa
Permalink Autor: anyything, data postu: Monday, September 22, 2008 15:52
zdecydowanie PB.
nie, nie, nie, nie! za żadne skarby nie chciałabym czegoś takiego, jak opcja do zobaczenia, kto mnie poglądał.
anyything Postów: 6
Konto od: 30.06.2008
Miasto: Olsztynek
Permalink Autor: hanterek, data postu: Monday, September 22, 2008 21:19
Ja też. Statystyki też są nie potrzebne w zasadzie. I to i to ma plusy i minusy ^^
Znów bijatyka, no i...
   Znów bijatyka, no i...
   Bijatyka cały dzień,
   I porąbany dzień, i porąbany łeb
   Razem bracia, aż po zmierzch!
hanterek Postów: 10
Konto od: 31.10.2007
Miasto: Bełchatów
Permalink Autor: magician93, data postu: Monday, September 22, 2008 21:57
fotka tez fajna ale duzo tam Bitches i oblesnie zboczonych starych chlopow. Dlatego Wole PB i tu mozna znalesc piękne zdjęcia. :*
magician93 Postów: 7
Konto od: 7.06.2007
Miasto: Kraków / Halden
Permalink Autor: twojpysiorek, data postu: Tuesday, September 23, 2008 11:06
hah, no jest zboczeńców trochę.
Permalink Autor: emocjonalnakaleka, data postu: Tuesday, September 23, 2008 16:50
ja osobiście wolę pb .
posiadam także fotkę.pl ale mam zamiar ją usunąć bo jest coraz bardziej beznadziejna.

a jeśli chodzi podglądacz na PB to jestem na nie. jest to zdecydowanie niepotrzebne.
emocjonalnakaleka Postów: 0
Konto od: 1.08.2008
Miasto: Stalowa Wola
Permalink Autor: hanias, data postu: Wednesday, September 24, 2008 16:53
oczywiscie uwazam pb o wiele lepszy portal, bo tu mozna ukazac dusze zdjęc, swój charakter w notkach, ogólnie pokazac styl całością. Na fotce to tylko zdjęcia i opis. ogólnie zgadzam sie z wieloma poprzednikami.

co do pytania czy chcialabym wiedziec kto mnei podgladał.
czasem by sie przydalo, chocby do tego kto ma haslo nie ode mnie.
jednakże od kąd wprowadzili to na n-k nie mam zbyt ochoty tam wchodzic.
bo nie ma juz tej prywatnosci i beztroski przy chodzeniu na rózne fotoblogi,
bo wiesz ze ktos moze obserwowac ile razy, kiedy i u kogo bylas.
a potem pytania "czemu tak często do mnie wchodzisz", " a czemu ostatnio u mnie nie bylas" "czemu wogóle włazisz na mój fbl?" itd.
nie lubie tego. : ) mam nadzieje ze nie wprowadzą . ; ]

pozdrawiam : )
hanias Postów: 1
Konto od: 29.07.2006
Miasto: Pisz
Permalink Autor: twojpysiorek, data postu: Wednesday, September 24, 2008 23:36
Dokładnie, wiele razy na nk pytają czy się znamy, czemu na kogoś kukam ciągle, to irytuje. Więc nie jestem za jakimś podglądaczem.
Permalink Autor: derriere, data postu: Wednesday, September 24, 2008 23:53
fbl

ja także nie jestem za tym 'podglądaczem'.
derriere Postów: 0
Konto od: 30.04.2007
Miasto: Sieradz