Fotka.pl czy PB ?

Permalink Autor: anulabb, data postu: Monday, September 15, 2008 20:08
Cytat fairytalle
No i te beznadziejne oceny. Każdy ma same 11, ewentualnie 10, bo znajomi mu tak dawali, nie ważne czy wyglądają jak modele/ki czy jak, za przeproszeniem, świnki pigi. A jak ktoś komuś da 5, albo 1 to kasuje się oceny, zeby mieć średnią 11.0 ..

Dokladnie sie z tym zgadzam.
Miałam konto na fotca.pl i to jest jedna wielka porazka a te oceny to juz w ogole... ;/
Osobiscie wole fbl chodz brakuje mi jednej opcji z fotki, mianowicie kto Cie podglada. :D
anulabb Postów: 32
Konto od: 10.06.2008
Miasto: Bielsko Biała
Permalink Autor: agniechaa015, data postu: Monday, September 15, 2008 23:03
Cytat bemyextasyy
Co wolicie Fotke.pl czy PB ?

głupie pytanie ,
photobloga nie mozna porównać z fotka.pl
no to cześć
agniechaa015 Postów: 0
Konto od: 5.12.2007
Miasto: Portlaoise
Permalink Autor: izusxdd, data postu: Tuesday, September 16, 2008 07:55
Zdecydowanie Pb ;) Fotka.peel to jedna wielka tandeta.Mam konto,ale wogle po co tam wchodzić.Po jaką cholerę ;)
izusxdd Postów: 26
Konto od: 11.12.2007
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 16, 2008 12:06
U mnie przygoda ze zdjęciami zaczęła się na fotce i właśnie tam znalazłam odnośnik do PB. Konto na fotce nadal mam, ale loguję się raz na pół roku, wyścig ocen, średnich i ilości odwiedzin jest bezsensowny, a tutaj mam swój kawałek sieci, gdzie mogę wyrazić siebie, zostawić coś dla innych i jeszcze mieć z tego przyjemność :)

Według mnie tych dwóch portali nie powinno się porównywać, mają zupełnie inną ideę, nie mogę powiedzieć, która jest lepsza, bo każda ma swój cel - jeśli chcę się dowartościować średnią typu "Dyszka dla Ciebie" wybieram fotkę, a jeśli chce poznać zdanie na temat mojej fotografii, wybieram fbl. Główna róznica polega na jak największej ilości ocen zdjęć (broń boże krytyka!) i rzetelnym i obiektywnym wyrażaniu zdania :)

Mam nadzieję, że zrozumieliście xP
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku...
- Co, Prosiaczku?
- Nic. - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko upewnić, czy jesteś.
Konto od:
Miasto: Poznań
Permalink Autor: hanterek, data postu: Tuesday, September 16, 2008 17:38
Ja profil na danej stronie miałam do czasu, aż stwierdziłam że mi to nie potrzebne (używając jedynie do porozumiewania się z ludźmi,którzy potrzebni są mi raz na pół roku), ale usunęłam. A PB to zupełnie inna bajka, bo tu każdy chcę pokazać swoją twórczość, a nie wylansować się.
Znów bijatyka, no i...
   Znów bijatyka, no i...
   Bijatyka cały dzień,
   I porąbany dzień, i porąbany łeb
   Razem bracia, aż po zmierzch!
hanterek Postów: 10
Konto od: 31.10.2007
Miasto: Bełchatów
Permalink Autor: pomalujmojswiat, data postu: Wednesday, September 17, 2008 12:46
no ja już wolę "wpadnij do mnie" niż jeszcze głupsze "daję dyszke i liczę na rewanżyk"
osobiście kiedyś miałam fotke, ale nie loguje się od poł roku ; ]
pomalujmojswiat Postów: 17
Konto od: 21.04.2007
Miasto: Ciechocinek
Permalink Autor: krejzolgirl, data postu: Wednesday, September 17, 2008 12:54
My$le że wole Photblog
I dobry to jest pomysł
Żeby każdy wiedział kto oglądał nasz Fbl :)
Po$$drawiam :*:*:*

Zbyt wiele osób, którym ufamy nas rani, ból jest tym co pomaga nam dorosnąć i stać się silniejszymi
krejzolgirl Postów: 0
Konto od: 26.08.2008
Miasto: waldrohrbach
Permalink Autor: matikotek93, data postu: Wednesday, September 17, 2008 15:07
Dla mnie to fbl jest fajniejszy, nie ma tego wyscigu szczurow, kto ma wieksza srednia itp. ALE na fotce podoba mi sie podgladacz, mozna byloby zrobic cos w tym stylu tutaj. bo ilosc wyswietlen mnie nie zaspokaja do konca. Konto na fotce mam tylko po to bym mogl czytac wpisy do klanow, (swoja droga klany na fbl by sie przydaly nie?) i do oceniania innych (oczywiscie cala skala)
matikotek93 Postów: 0
Konto od: 13.02.2008
Miasto: Pakość
Permalink Autor: pijaneecho, data postu: Wednesday, September 17, 2008 16:15
oczywiście, że pb...a dlaczego? Właściwie jest tu o wiele więcej wartościowych ludzi niż na fotce. Ludzie (najczęściej) zakładają fotkę dla 'lansu' a fotoblog to całkiem inna bajka :)owszem zdarzają się ''różowe '' wyjątki xD Na fotoblogu jestem już dobre trzy lata, w tym raz zmieniłam profil.
dziękuję :)
Treść dodana do postu 17-09-2008 o godzinie 16:17
aaa i ...osobiście nie chciałaby żeby wszyscy widzieli, że oglądam ich profil ;p
Jeśli komuś spodobały się zdjęcia na pb to najnormalniej w świecie zostawia komentarz. I już.
Mnie to samo denerwowało na nk. Więc to wyłączyłam.
ktoś znowu wdzięczy się do lustra
całując w usta swoje odbicie.
rozlana wódka na parkiecie,
za gardło chwyta zimną ręką panika.

pijaneecho Postów: 47
Konto od: 10.08.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: 04styczen, data postu: Wednesday, September 17, 2008 17:53
podgladacz na fbl? to wy chcecie z fbl zrobic fotke? juz tła odgapiacie itp. i fotka i fbl schodza na psy -,- fotka juz zeszla a fbl schodzi ;////
04styczen Postów: 0
Konto od: 28.06.2007
Miasto: Złotniki/Opole
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, September 17, 2008 21:29
hm szczerze nie obhcodzi mnie to kto mnie podglądał itd
nie mam konta na fotka.pl bo jak dla mnie nei ma snesu i tak dajesz same 10 czy tam 11 a dasz 9 to zbomabardują Twoje konto '1' ;d żąłosne :P tutaj nikt nikogo nie ocenia nie wytsawia ocen każdy piszę i dodaję co chce:P
nasza-klasa też poszła w ślady fotki też nie mam tam konta bo porobili jakieś klany i innne dupsy:P mam nadzieje że fbl nie pójdzie w tym kierunku :P
Konto od:
Miasto: Tarnów
Permalink Autor: lukaszbb, data postu: Wednesday, September 17, 2008 23:18
Cytat marianek13
a tutaj mam swój kawałek sieci, gdzie mogę wyrazić siebie, zostawić coś dla innych i jeszcze mieć z tego przyjemność :)

dokładnie :)

jak dla mnie pokazywanie kto mnie podglądał jest zbędne
niepotrzebny syf się robi
lukaszbb Postów: 13
Konto od: 15.04.2007
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: paatuxpaatu, data postu: Thursday, September 18, 2008 17:18
mam fotke i pb.
fotka chyba jets lepsza, bo widac kto podejrzal
ale fajne sa dwa portale, poniewazpoznaje sie nowych ludzi ^^
paatuxpaatu Postów: 0
Konto od: 25.10.2007
Miasto: Lublin
Permalink Autor: milkycocoa, data postu: Friday, September 19, 2008 01:01
fotoblog a fotka.pl to wogóle dwie inne rzeczy dla mnie fotoblog jest lepszy bo mam tu większe perspektywy moge dodawac zdjęci ile mi sie podoba ;] i nie mam ograniczeń ;]
milkycocoa Postów: 7
Konto od: 9.07.2007
Miasto: Toruń
Permalink Autor: karinakaka, data postu: Friday, September 19, 2008 07:53
Zgadzam się po części z postem powyżej. Na photoblogu mamy większe możliwosci. Fotka to takie jakby "lansowanie siebie". Nie powiem, bo na PB też się to zdarza... Zdjęcia bez wyrazu - dla lansu. Ale ogółem Photoblog jest o wiele poważniejszym serwisem, niż Fotka.pl
love me
karinakaka Postów: 50
Konto od: 16.02.2007
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: konar1987, data postu: Friday, September 19, 2008 11:55
niech zgadne autorka posta ma 14 lat i ma słitutaśne fotki...matko boska :P
konar1987 Postów: 41
Konto od: 15.03.2007
Miasto: Wałcz