Fotka.pl czy PB ?

Permalink Autor: yellowidiot, data postu: Tuesday, September 9, 2008 14:42
Oczywiście fbl wolę, nie ma tu jakiegoś oceniania po wyglądzie i dużo mniej komentarzy 'supcio, wb do mnie' niż na fotce.pl
Fotka peel to czysta tandeta.
By się pozbyć złych humorów
robię zupę z muchomorów
Bardzo pyszna to potrawa
a do tego jeszcze trawa...
zupa halucynowa zaraz będzie gotowa.
yellowidiot Postów: 4
Konto od: 15.07.2008
Miasto: Toruń
Permalink Autor: inconditionnel, data postu: Tuesday, September 9, 2008 18:23
Cytat obydowakacji

Fotka.pl to portal dla ludzi, którzy nudzą się w domu i chcą by inni popatrzyli na nich myśląc "jaki on/ona musi być fajny/fajna" gówno prawda. lanserstwo sie szerzy. głupota. Nie ukrywam, że sama mam tam konto.. lecz tylko i wyłącznie po to, by mieć kontakt ze znajomymi, którzy np nie korzystają z gg. A PB.. uwieliam. Chociaż też nie iempo co mi .oO. Mam, bo mam.

Ojeju tak kochanie mhm, nie mam co robić w domu. Dobrze że mi powiedziałaś. Taaaa pisze wszędzie że jetem fajna :D

Pozdrawiam:*

a no i wiem że jestem głupia tylko dlatego że mam konto na fotka.pl :D żal mi Was
inconditionnel Postów: 3
Konto od: 16.06.2008
Miasto: Kazimierza Wielka
Permalink Autor: mirela, data postu: Wednesday, September 10, 2008 14:27
Ja tez wole PB =)
mirela Postów: 0
Konto od: 22.01.2007
Miasto: Chojnice
Permalink Autor: justwannaremembermyname, data postu: Wednesday, September 10, 2008 20:47
ja tam zdecydowanie wole [pb] bo mozna dać komentarze i poznać nowych ludzi, oczywiście na fotka.pl można zrobić to samo ale jakoś nie przepadam za tym portalem wrzucanie fotek z dennymi opisami albo z ich brakiem bez sensu... dlatego zdecydowanie wole pb
pozdrawiam photoblogowiczów x)
justwannaremembermyname Postów: 2
Konto od: 22.05.2008
Miasto: Barcin
Permalink Autor: strawberryice, data postu: Thursday, September 11, 2008 13:59
ja mam profil na PB i na Fotce. roznica jest taka, ze na fotce ludzie licza na oceny, kto ma wiecej znajomych, czy ilosc komentarzy. jednak PB tez nie jest idealny. ale mysle ze i tak wygrywa z fotka
strawberryice Postów: 1
Konto od: 5.04.2008
Miasto: Londyn
Permalink Autor: wyimaginoowana, data postu: Thursday, September 11, 2008 15:22
nie przepadam za fotka.pl najczęściej tam chodzi żeby mieć jak najwyższą średnią i najwięcej komentarzy. wiadomo, nie wszyscy, na photoblogu też są osoby, które tylko wpadają przypadkiem i chcą 'komcia', jednak wole pb i tak.
Treść dodana do postu 11-09-2008 o godzinie 15:23
nie przepadam za fotka.pl najczęściej tam chodzi żeby mieć jaknajwyższą średnią i najwięcej komentarzy. wiadomo, nie wszystkim a i naphotoblogu też są osoby, które tylko wpadają przypadkiem i chcą'komcia', jednak wole pb i tak.
wyimaginoowana Postów: 3
Konto od: 18.06.2007
Miasto: Lubin
Permalink Autor: daekhil, data postu: Friday, September 12, 2008 21:19
Generalnie pytanie jest dosyć dziwnie... jakoś nie spodziewałbym się zbyt wielu komentarzy, mówiących że fotka jest lepsza, jako że jest to forum pb - tak samo jak na forum fotki najprawdopodobniej głosów, że to akurat ten portal a nie pb jest lepszy, również byłoby więcej... Ja generalnie wolę photobloga z dwóch powodów:

1) nie przepadam za eksponowaniem swojej twarzy na różnego rodzaju portalach, a tu mogę wrzucić zdjęcia które względnie mi się podobają i na których mnie nie ma.

2) jest to jakby nie patrzeć blog, więc poza pokazywaniem światu moich zdjęć, mogę jeszcze powiedzieć "co mi leży na wątrobie".

I tak jeszcze z innej strony - sama idea fotki nie była zła. Wydaje mi się że miał to być taki polski odpowiednik myspace, ale każdy portal tworzą ludzie - na photoblogu nie ma możliwości choćby oceniania (w pewnej skali ocen np 1-10) zdjęć, przez co nie pojawia się tu tyle osób dla których ocena, czy opinia innych jest najważniejsza, a na fotce takich osób jest pełno. Powstają klany, ludzie zapraszają znajomych, których w życiu nie widzieli na oczy i pewnie w rzeczywistości nigdy nie zobaczą. Warto zauważyć że na n-k zaczęło dziać się podobnie - tworzono fikcyjne konta, fikcyjne szkoły, ludzie zapraszali nie wiadomo kogo i nie wiadomo co (np. miasta, lub konta "przyjaciele czegoś") do znajomych, a później tych znajomych było po paręset/parę tysięcy - po co? dla szpanu? żeby poczuć się lepszym od kogoś innego? Nie wiem - ważne jest to, że póki co pb omijają tacy ludzie, bo tutaj, żeby się czymś wyróżnić nie wystarczy mieć w znajomych tysiąca osób, albo na zdjęciu odsłonić więcej niż zasłonić (by dostaćjak najwięcej "11")
daekhil Postów: 56
Konto od: 22.05.2008
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: somewhereinthefog, data postu: Friday, September 12, 2008 22:11
moim zdaniem fajnie by bylo gdyby bylo widac kto ogladal naszego photobloga ; )
somewhereinthefog Postów: 1
Konto od: 16.07.2007
Miasto: Rojca
Permalink Autor: karinakaka, data postu: Friday, September 12, 2008 22:56
To oczywiste, że wolę Photobloga.

A opcja z widzeniem osoby, która Cię ogląda - bez sensu. Co to da? Jakieś dowartościowanie?:D
love me
karinakaka Postów: 50
Konto od: 16.02.2007
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: , data postu: Saturday, September 13, 2008 14:03
Osobiscie wole Photoblog'a.
Właśnie za to, że nie ma opcji w stylu 'kto mnie podglądał'.
Oczywiście plusy lecą do Pb takze dlatego, że nie ma głupiego oceniania :D
Konto od:
Miasto: W rowie
Permalink Autor: olunia1999, data postu: Sunday, September 14, 2008 11:07
Cytat siwa94lw
Ja wole pb. ;D
aa takie coś w stylu "kto oglądał moje konto" to bardzo fajny pomysł ;)

Zgadzam się z tobą :)
olunia1999 Postów: 0
Konto od: 19.05.2008
Miasto: Sarnów
Permalink Autor: basti13, data postu: Sunday, September 14, 2008 12:18
ja też o wiele bardziej wolę pb... jest świetny ;]
A fotka to... yyych
basti13 Postów: 0
Konto od: 23.02.2008
Miasto: Cierpice
Permalink Autor: 4sk4, data postu: Sunday, September 14, 2008 14:25
Hmm na photoblogu bywam częściej, chociaż na fotkę też wchodze. I na tym i na tym portalu można poznać dużo ciekawych bądź nieciekawych osób. Ale .. od tego jest internet ;]
4sk4 Postów: 6
Konto od: 3.05.2007
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: , data postu: Sunday, September 14, 2008 20:41
Portal Fotka.pl to badziewie.. Nie warto mieć na tym konta.. Jeżeli chcesz, żeby oceniali twój wygląd zewnętrzny, i żebyś TY oglądała te straszne zdjęcia słit barbi i innych tandetnych ludzi to zapraszam :P

Nie potrzebna mi mozliwośc podglądanie na PB. Wolała bym NIE.

Lubię prowadzić fbl, bo lubię fotografować. Nie chodzi mi tu o fotografowanie typu, komórką samej sobie, strzeloną z nudów..

Pozdrawiam :)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: biibaa, data postu: Monday, September 15, 2008 18:19
Myślę że fajnie by było żeby na pB był taki 'podglądacz' chociaż żeby wyświetlało ostatnie kilka-kilkanaście osób :]
A osobiście wole pB fotka.pl szybko sie nudzi i tam wg nie ma co za bardzo robić .. Ale to tylko moje zdanie ;]
Pzdr.
biibaa Postów: 0
Konto od: 25.07.2008
Miasto:
Permalink Autor: fairytalle, data postu: Monday, September 15, 2008 19:30
zdecydowanie fbl :)
po pierwsze dlatego, że tu można wstawiać każde zdjęcie, byleby zrobione przez siebie. Po prostu swoje dzieła. I te zdjęcia czasem są naprawdę piękne. A na fotce możesz wstawić tylko zdjęcie swoje..
Tu łatwo jest znaleźć ładne zdjęcie, tam na 15 kont, znajde może jedno. Bo większość to zdjęcia 'z ręki', z kiblem w tle.. kocham to ^^. No i te beznadziejne oceny. Każdy ma same 11, ewentualnie 10, bo znajomi mu tak dawali, nie ważne czy wyglądają jak modele/ki czy jak, za przeproszeniem, świnki pigi. A jak ktoś komuś da 5, albo 1 to kasuje się oceny, zeby mieć średnią 11.0 ..
no i chyba wystarczy ;)
Psy są z nami po to, żeby nauczyć człowieka prawdziwej miłości.
RODOWODOWY=RASOWY

'Ratując jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa'

'Nie kocha się za coś, tylko mimo wszytko.'
fairytalle Postów: 209
Konto od: 4.05.2008
Miasto: Kraków