Fotka.pl czy PB ?

Permalink Autor: inconditionnel, data postu: Thursday, September 4, 2008 20:09
Cytat cukierwnormie
to fotka.pl jest tandetnym portalem na którym wrzucają zdjęcia jacyś dziwni ludzie potrzebujący ciągłego podrasowywania swojej samooceny poprzez opinie innych ludzi.

...aha czyli jak mam konto na fotka.pl to jestem jakaś dziwna i głupia? Dzieki. A i dla Twojej wiadomości ja nie potrzebuje "ciągłego podrasowywania swojej samooceny poprzez opinie innych ludzi".

Moim zdaniem to właśnie na pohotoblogu jest ciągła rywalizacja, i branie nawet głupich konkursów 'na serio'. Ciągle tylko komentowanie zdjęć, które nam sie nie podobaja i pisanie "b.ładne" tylko dlatego żeby dana osoba nam 'oddała' komentarz. Albo ciągła walka o dodanie zdjecia do 'polecanych' i proszę nie mówcie że wam na tym nie zależy. Ja nie mówie że wszyscy bo oczywiście zdarzają sie wyjątki gdzie dodaje sie zdjęcia tutaj tylkko 'dla siebie' .Ja osobiscie mam konto i na fotce i na pb.

Na fotce poznałam bardzo dużo ciekawych ludzi, a tutaj... hmmm no to powiem tak: "Każdy dla siebie"

Pozdrawiam:)

'Dziwna' użytkowniczka fotka.pl ;*
inconditionnel Postów: 3
Konto od: 16.06.2008
Miasto: Kazimierza Wielka
Permalink Autor: crayons, data postu: Thursday, September 4, 2008 21:29
Cytat xmilusx
zapewne Ci ktorzzy pisali ze fotka.pl jest do d*** i takie tam.. maja konto na tym portalu..
Taa.. ja tez mam ale nie po to  zeby sie dowartosciowac... Poprostu dla zabawy i tyle mam do powiedzenia;]

Zgadzam sie. Fotke założyłam z nudów. Pb także. Dowartościowywać sie nie muszę, bo nie jestem żadną szarą myszką, ani też nie muszę pokazać swego ' SuPeR PoKeMoNiAsTeGo StYlU' bo takiego nie mam. Jestem sobą. A to że mam fotkę, nie znaczy wcale że czekam aż ktoś da mi komenta, a jak już da to skacze z radości. Pozatym na Pb komentarze dostaje częsciej i jakoś nie emocjonuje sie tym. To jest zabawa i tyle. Co do tego że ocenianie po zdjęciach jest niemożliwe, zgadzam sie. Ale przecież nie ocenia sie tam całej osoby, tylko poprostu jej zdjęcia. Na Pb w formie komentarzy, a na fotce dodatkowo ocenami.  Pozatym nie da sie ocenić sie ludzi po tym że mają Pb albo fotke. fFtka- Lans, Pb- twórczość?. niekoniecznie ;]

pozdro. Także 'dziwna' użytkowniczka fotki ;] xd
crayons Postów: 0
Konto od: 28.10.2007
Miasto: Ostrowiec Świętokrzyski
Permalink Autor: anetax3, data postu: Saturday, September 6, 2008 22:33
Wole fotobloga. Ma go wiecej znajomych i ludzie są dla siebie bardzo mili, wiek nie gra roli osoba 13 letnia jest normalnie na TY z 40 latką/iem. Ludzie są tu naprawde świetni. Chyba nie tylko ja tak uważam [;
anetax3 Postów: 6
Konto od: 27.05.2008
Miasto: Wierzbinek
Permalink Autor: leszczynkaa, data postu: Saturday, September 6, 2008 22:55
Osobiście skłaniałabym się bardziej ku serwisowi photoblog.pl, chociaż jestem zdania, że oba te serwisy dzieli niesamowita przepaść. Fotka.pl to jak kiedyś ktoś określił "pseudo- randkowy portal";P, natomiast photoblog to miejsce, w którym dzielimy się swoimi codziennymi przeżyciami, przemyśleniami, bądź pokazujemy naszą fotograficzną twórczość.
Co do drugiego pytania- nie chcę wiedzieć, kto mnie podglądał na fbl (bo nawet, jakby ta opcja weszła w życie to pokazywałaby zapewne tylko tych zalogowanych użytkowników serwisu, a najwięcej szumu wywołują jednak Ci niezalogowani obserwatorzy) i tak samo nie chcę, by ktoś widział, ze akurat na jego profil zaglądałam.
"...Wake Me Up, When September Ends..."
Permalink Autor: sandrusiaaa12, data postu: Sunday, September 7, 2008 09:38
fotka.pl to tandetny portal jest on poprostu do d**y
sandrusiaaa12 Postów: 0
Konto od: 9.01.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: inconditionnel, data postu: Sunday, September 7, 2008 12:15
Cytat leszczynkaa
natomiast photoblog to miejsce, w którym dzielimy się swoimi codziennymi przeżyciami, przemyśleniami, bądź pokazujemy naszą fotograficzną twórczość.

Chyba jednak nie wszyscy to pokazują ;/
inconditionnel Postów: 3
Konto od: 16.06.2008
Miasto: Kazimierza Wielka
Permalink Autor: everythingeverywere, data postu: Sunday, September 7, 2008 15:04
nie możemy stwierdzić ze ludzie mający profil na fotce są głupi a ci co maja na fbl mądrzy.
każdy umieszcza swoje zdjęcia tam gdzie chce. jedni pokazują swoja twórczość, drudzy życie codzienne, itd.
wydaje mi się, że nie powinniśmy podważać ich decyzji.
ja osobiście wolę fotobloga, fotka sprawia dla mnie wrażenie strony lansu. ale to nie znaczy ze jestem uprzedzona do wszystkich użytkowników tej strony.
everythingeverywere Postów: 2
Konto od: 28.08.2008
Miasto: Nowe Miasto Lubawskie
Permalink Autor: nieklamkochaniexd, data postu: Sunday, September 7, 2008 16:32
Ja bardziej wolę PB.

Wcześniej fotka była fajna a teraz straszna tandeta , wszystko dla gwiazd jest.I te tła są do kitu,i nie lubię już fotki .
nieklamkochaniexd Postów: 1
Konto od: 22.04.2008
Miasto: Mijaczów. m-ów.
Permalink Autor: zakazana, data postu: Sunday, September 7, 2008 17:26
Fotka to tandeta, jak już wiele osób powiedział. Dziwny portal, gdzie konta zakładają dziwni ludzie spragnieni nowych znajomości i pokazania się, że tak powiem... ;)
She saw him, she saw him
In a second she knew
She wanted him, oh she wanted him.
..
zakazana Postów: 350
Konto od: 30.07.2006
Miasto: Kraków
Permalink Autor: balladine, data postu: Sunday, September 7, 2008 17:30
Oczywiście wolę fbl.pl
Miałam kiedyś konto na fotce, tak ot, bo było, choć muszę przyznać, ze działo sie tam więcej niż tutaj, dla mnie to i tak tandeta.
Jest niebywale skomercjalizowana co nie oznacza, ze wszyscy ludzie tam "są dziwni" ^^
Myślę, że tutaj nie potrzebujemy bajerów typu "podglądacz" bo to pójdzie dalej i fbl się sprzeda, tak jak to się stało z "naszą-klasą".
balladine Postów: 2
Konto od: 28.11.2007
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: tylkome, data postu: Sunday, September 7, 2008 18:13
mam fotke i pb. zdecydowanie lepsze jest pb..z reszta fotke chce usunac ale jak dla mnie szkoda ze nie ma mozliwosci kontroli kto i ile do mnie wchodzi. jedyny minus ;)
tylkome Postów: 0
Konto od: 18.05.2008
Miasto: Łódź
Permalink Autor: aluuutkaa, data postu: Sunday, September 7, 2008 21:51
Cytat bemyextasyy
Co wolicie Fotke.pl czy PB ?
Chcieli byście mieć możliwość zobaczenia kto was podglądał na PB ?

Czy wogóle portale w stylu Fotka.pl i PB mają waszym zdaniem jakiś cel ?

:))

hmm. Osobiscie wole fotka.pl :)
ale nie jestem tam dla sredniej. poprostu dla zabawy. tak jak tutaj.
pb tez jest fajny. :)
ale wole fotka.pl ;p

aluuutkaa Postów: 0
Konto od: 29.03.2008
Miasto: nowa sól
Permalink Autor: nemesia, data postu: Monday, September 8, 2008 19:25
a mi nie zależy żeby wiedzieć kto u mnie był, i nie chce żeby inni wiedzieli że ich odwiedzam (konkretnie-niektóre konta)
nemesia Postów: 17
Konto od: 25.05.2008
Miasto: Toruń
Permalink Autor: , data postu: Monday, September 8, 2008 21:49
Nie lubię fotki.pl . Nie bawi mnie robienie sobie tysięcy zdjęć, to żałosne, kiedy jakaś pannica wypina się do obiektywu, aby otrzymać idiotyczne " sweet, dyshka dla ciebie " od cyberlovelasa od siedmiu boleści, który identyczny komentarz napisze innej ... dla niektórych PB to również dodawanie pozdrowień i tylko i wyłącznie swoich zdjęć. To bez sensu. Zakładając stronę, na której obserwują nas inni, chcemy przekazać swoje myśli, emocje. Krew mnie zalewa, gdy na PB widzę coraz więcej takich płytkich fotoblogów. Boję się, że normalne PB zostaną zdominowane przez takie coś.
Konto od:
Miasto: Heavy Metal Hill :)
Permalink Autor: cayra, data postu: Monday, September 8, 2008 22:02
Jeżeli kogoś się odwiedza i chce się zostawić po sobie ślad to wystarczy napisać komentarz pod zdjęciem/notką. Jeżeli ktoś nie chce się ujawniać to po prostu nic nie pisze.
A co do różnic między fotka.pl a PB to są olbrzymie. Np. według mnie i widzę że nie tylko ;), na PB lepiej jest dodawać zdjęcia robione przez siebie a nie sobie. Bo tak na prawdę miło jest popatrzeć na piękna makro, krajobraz...itp.
Można podzielić się tutaj swoimi myślami z innymi.
Dlatego cieszę się że powstał taki portal dla osób dla których fotografia jest pasją :)
cayra Postów: 3
Konto od: 2.11.2007
Miasto: Rzeszów
Permalink Autor: obydowakacji, data postu: Tuesday, September 9, 2008 08:07
Fotka.pl to portal dla ludzi, którzy nudzą się w domu i chcą by inni popatrzyli na nich myśląc "jaki on/ona musi być fajny/fajna" gówno prawda. lanserstwo sie szerzy. głupota. Nie ukrywam, że sama mam tam konto.. lecz tylko i wyłącznie po to, by mieć kontakt ze znajomymi, którzy np nie korzystają z gg. A PB.. uwieliam. Chociaż też nie iempo co mi .oO. Mam, bo mam.
obydowakacji Postów: 0
Konto od: 31.12.2007
Miasto: Warszawa