Fotka.pl czy PB ?

Permalink Autor: brygadzista, data postu: Saturday, November 6, 2010 17:02
Ujawnianie podglądających nie jest potrzebne, ja byłbym w pełni zadowolony, gdyby fbl pozbył się jednego męczącego buga :P Mianowicie, przy wgrywaniu nowego zdjęcia często ładowanie strony się zatrzymuje, wszystko znika i trzeba kilka razy odświeżać...

Fotka sucks.
brygadzista Postów: 287
Konto od: 13.04.2010
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Permalink Autor: natinex, data postu: Tuesday, December 28, 2010 21:35
Ja jestem w pełni za PB. :D
Kiedyś miałam konto na fotka.pl. Skończyło się to tak, że nie wchodząc przez dłuższy czas, zapomniałam hasła ;)
natinex Postów: 0
Konto od: 12.08.2010
Miasto: Jarocin
Permalink Autor: zedfazi, data postu: Thursday, December 30, 2010 15:11
fotka sie popsuła, z tym nowym profilem ale fbl widze ze zmiany ma małe co  prawda ale jednak warto czasem pozostac przy starych przyzwyczajeniach, jest dobrze choc mozna by zmienic kilka gabarytów
. . .

zedfazi Postów: 21
Konto od: 13.01.2008
Miasto: Tarnobrzeg, Sandomierz
Permalink Autor: beneathyourbeautifulx3, data postu: Saturday, January 8, 2011 10:06
Na fotka.pl kiedyś miałam konto to była masakra:D
Nie polecam:P Naciągają tylko, żebyś wykupił pakiet gwiazdy, jeśli tego nie zrobisz zero prywatności.
beneathyourbeautifulx3 Postów: 3
Konto od: 20.09.2010
Miasto: Nowy Sącz
Permalink Autor: yuun, data postu: Sunday, January 9, 2011 19:03
Różnica pomiędzy photoblogiem, a fotką jest duża, wręcz kolosalna.
Na fotce istnieją spragnione sławy, pożadania z bardzo wyzywającymi zdjęciami nastolatki. Nie uważam, że tak zdjęcia są złe, ale akurat na fotce, większość robi ów zdjęcia bez smaku, jednoznaczne.

PS. Nie chciałbym obrażać użytkowników fotki, jeżeli ktoś się poczuł urażony - przepraszam..
yuun Postów: 0
Konto od: 7.01.2011
Miasto: Łódź
Permalink Autor: drrraga, data postu: Friday, February 4, 2011 00:03
fotka jest do niczego, żenada. zdecydowanie wolę pb ;)
drrraga Postów: 0
Konto od: 31.10.2009
Miasto: Słubice
Permalink Autor: marunobaka, data postu: Monday, February 14, 2011 10:09
Tak czy siak najlepszy jest facebook ;3
marunobaka Postów: 1
Konto od: 10.03.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: , data postu: Monday, February 14, 2011 16:00
kiedyś fotka była hitem, potem nasza-kasza, teraz fejsbuczek (pokemonizm celowy), ja tylko czekam aż rzesza polaków znowu pójdzie na następny portal...
moda. tyle.
a kiedyś onety, interie i inne netowe odpowiedniki brukowców był świetnym i wychwalanym portalem, wtedy też modemy pięknie popiskiwały...

wyznaję częściowy konserwatyzm, po co mam mieć dziesiątki kont na coraz to nowych portalach? tylko dlatego że jest modne? tylko dlatego że owczy pęd pcha masę i dlatego ja też mam iść z nimi?
fck the system
mam chęć, to zakładam konto gdzie chcę, a nie gdzie każą mi trendy
btw technicznie rzecz ujmując na facebooku i nk da się bez większego trudu ukraść konto, wystarczy cokolwiek wiedzieć o danej osobie, dlatego niezbyt ufam tym portalom ;)
zapraszam do siebie ;) nie obrażam się za komentarze, a twórcza i uargumentowana krytyka odnośnie zrobionych przeze mnie zdjęć zawsze pomaga ;)
Konto od:
Miasto: 50km od Lublina :P
Permalink Autor: redtoms, data postu: Friday, February 25, 2011 18:05
bez namysłu odpowiadam: FOTOBLOG !
tak jak już inni wspomnieli, fotka to jeden wielki zbiór najbardziej słitaśnych zdjęć jakie istnieją.
na fotoblogu można się czegoś nauczyć, i ja uważam, że miło spędzić czas.
a pisząc wszędzie "śliczna jesteś, wpadnij, zostawiam maksik" jest dla mnie żałosne, bo na fotce liczy się tylko jaką ma się ocenę, jakie słitaśne zdjęcia i ile ma się komentarzy.
różnica kolosalna, nie do porównania.
pozdrawiam. ; )
redtoms Postów: 34
Konto od: 26.07.2010
Miasto: Rzeszów
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, March 2, 2011 17:09
Oczywiście, ze Photoblog. ;)
Fotka jest nudna i pusta, nie ma tam nic ciekawego, zupełnie co innego niż fbl. ;)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: teddybearxd, data postu: Tuesday, March 15, 2011 19:03
Przez krótką chwilę miałam fotkę, nawet nadal mam, ale nie wchodzę na nią. Wolę PB. Na fotce jest coraz więcej słit dziewczynek, które dodają.. nie powiem jakie zdjęcia by tylko dostać "maxsika"..
teddybearxd Postów: 9
Konto od: 27.09.2009
Miasto: Niedomice
Permalink Autor: littleballerina, data postu: Thursday, May 5, 2011 10:52
Co do fotki: występuje tam dziwne myślenie `11 za 11` bądź też `10 za 10`. i niech ktoś by dał niższą ocenę a od razu sypią się 1.
uważam że ocenianie ludzi po zdjęciach jest żenujące,
a na owym portalu jakim jest fotka mało kto pokusi się żeby zajrzeć w opisy `o mnie`. Jest mi bardzo przykro że multum ludzi ocenia po wyglądzie, niestety, ja nic na to nie poradzę.
Mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni.
Z czystym sercem mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z photobloga. Mogę się czegoś nauczyć i obserwować jak rozwijają się inni.
Zdecydowanie jestem za photoblogiem.
littleballerina Postów: 1
Konto od: 22.05.2009
Miasto: Sompolno
Permalink Autor: indisponible, data postu: Thursday, May 5, 2011 13:27
zdecydowanie fotoblog ;))
fotka jest dziwna, pełna pustych i próżnych ludzi próbujących się dowartościować "słiiiit fociami" . można tam znaleźć prawdziwe talenty, ale jest ich coraz mniej.

jeśli uraziłam posiadaczy konta na fotka.pl to przepraszam ;))
indisponible Postów: 1
Konto od: 1.04.2011
Miasto: Katowice
Permalink Autor: , data postu: Friday, May 6, 2011 11:48
Zdecydowanie wolę photobloga. Po prostu bardziej podoba mi się layout :)
Konto od:
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: buziaknadobranoc, data postu: Friday, May 6, 2011 16:57
photoblog rządzi. :)
buziaknadobranoc Postów: 2
Konto od: 30.08.2010
Miasto: x.
Permalink Autor: versenses, data postu: Friday, July 8, 2011 18:54
Oczywiście że Pb ^^ ;D
versenses Postów: 0
Konto od: 4.09.2010
Miasto: Mrocza