Fotka.pl czy PB ?

Permalink Autor: bochacia, data postu: Saturday, July 25, 2009 23:50
oczywiście, że pb ;).
fotka.pl to 3/4 hotek i napalonych chłopców  ;]
sama mam fotkę to wiem  ^^ .
właściwie nie wiem po co.
Kumpela mi zrobiła to wchodze raz na ruski rok.
a na photoblogu można rozwijać swoją fotografie ;))).
użytkownicy napiszą co nie tak i wgl.. :D
każdy uczy się na błędach :)
wniosek z tego taki, że oczywiście wolę photobloga.

podglądacz. ?
hmm może.
bochacia Postów: 0
Konto od: 6.09.2008
Miasto: Wyrzysk
Permalink Autor: xsafetypin, data postu: Sunday, July 26, 2009 22:30
oczywiscie że fbl ! = )
xsafetypin Postów: 9
Konto od: 8.04.2009
Miasto: Węgorzewo
Permalink Autor: aurille, data postu: Thursday, July 30, 2009 23:31
fotka to zło

• fotoblog roksi + sporo się można nauczyć, a nie 'słitaśny profileq! ;   * daje 10 i licze na rew! ua!' :/
    jeaa.
Jak możesz palić na pusty żołądek?

aurille Postów: 46
Konto od: 13.09.2008
Miasto: Żarnów
Permalink Autor: , data postu: Saturday, August 1, 2009 12:32
Cytat roam
cóż, nie miałam okazji żeby być członkinią fotki, ale myślę, że to kopalnia kopiarek i pokemonowa wyspa.

Ja się z Tobą nie zgadzam...znam wiele osób z fotki.pl które nie są puste, nikogo nie kopiują itp.
które są tam tylko po to aby poznawać ludzi-to w końcu portal społecznościowy...co prawda sa tam osoby "puste" i takie które chcą sie dowartościować...ale co z tego...są ta z wyboru...Ja też jestem użytkownikiem fotki...i nie mam tam konta tylko dlatego, że chce mieć najwyższą średnią-mnie to nie rajcuje, mam gdzieś jaka mam średnią...jestem tam, bo chce poznać nowych ludzi...i jeśli opinie typu...bla, bla, bla...fotka jest głupia, bo są same puste osoby, to się mylicie...! ktoś dobrze powiedział...nie znacie każdego użytkownika fotki. i podzielam ten pogląd...!

Co do fbl. to uważam, że też ma wady...np. ten głupi wyścig o bycie polecanym, czy tez popularnym...czy wstawianie większej ilości zdjęc jedynie gdy wykupi się pakiet-a jeśli kogos nie stać??? to co...? czekać.? to mnie najbardziej wkurza-tylko(!) 2 zdjęcia a dzień...
ale ma też zalety.
Jestem tu, bo chcę pokazać innym mój światopogląd, podzielić się przezyciami, czy nawet przekazać przez notke tekst piosenki jaka mi się podoba...ale przeglądając notki innych osób, to czasem też się dziwię z płytkości tych ludzi...co do 'podglądacza' może być...choć nie przepadam za tym....cieszę się, że jestem tu...bo oprócz wyrażania siebie poznaję innych blogowiczów....

i uważam, że aby powiedzieć co jest lepsze- fotka czy fbl...powinno się przeanalizować każdy plus i każdy minus tych obydwóch portali..!

Pozdrawiam wszystkich.!
Konto od:
Miasto: Biniew
Permalink Autor: milarepa, data postu: Tuesday, August 4, 2009 14:35
fotka jest wieśniacka i już. tam są ludzie zazwyczaj jednego pokroju i to jest żenujące. na fotce się lansujesz, a tu dodaje się zdjęcia przez siebie zrobione które wykraczają po za granice własnej twarzy. choć zdarzają sie wyjątki jak zawsze.
milarepa Postów: 4
Konto od: 11.05.2009
Miasto: Limanowa
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, August 5, 2009 10:36
Wolę PB .
Nie chciełabym mieć możliwości zobaczenia kto mnie podgląda .
Mają cel pokazania zdjęć naszym zjamomym xd .
Konto od:
Miasto: Łomża
Permalink Autor: meew, data postu: Thursday, August 6, 2009 13:46
Wole fotobloga :)).
Ale według Mnie na pb to ta fukncja jest nie możliwa za bardzo.. Ponieważ niezalogowane osoby również wchodzą, a co z nimi?..
meew Postów: 3
Konto od: 31.05.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: edd4, data postu: Tuesday, August 11, 2009 15:49
Fotka to portal do zawierania znajomości.
Fbl to portal do kształtowania swoich umiejętności fotograficznych czy graficznych.Takie jest moje zdanie.
edd4 Postów: 10
Konto od: 9.11.2008
Miasto: Nowy Sącz
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, August 11, 2009 18:59
Mozliwosc sprawdzania czy kto mnie podgladal jest mi obojetna. Wg. mojej opinii PB jest o wiele lepszy od fotki. Na fotce jest wiele ludzi, ktorzy nie wiedza jaki jest sens zakladania sobie profilu, albo tym sensem jest spodobanie sie dziewczynom, albo spodobanie sie chlopakom. A na PB mozna sie rozpisac. Dlatego PB jest lepsiejszy od fotki.
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: nzul, data postu: Tuesday, August 11, 2009 19:41
Z drugiej strony jednak nie można uogólniać. Bo ani na fotce nie ma ludzi, których można wrzucić do jednego worka, ani na photoblogu. Jak dobrze zauważyła edd4, portale te służą do czegoś innego, tylko nigdy reguła nie potwierdza sie w 100%. Myślę, że fotkę zniszczyli sami jej założyciele i osoby, które pracują nad udoskonaleniem tego serwisu. Niestety to udoskonalenie od dłuższego czasu zdaje się być psuciem - tak bynajmniej twierdzi coraz więcej osób, która niegdyś posiadała tam swój profil. Czy za tem warto jeszcze bardziej "udoskonalać" fbl? tak jest dobrze i w tym momencie stawiam na photoblog :)
nzul Postów: 41
Konto od: 2.01.2007
Miasto: Wschowa
Permalink Autor: thehives, data postu: Thursday, August 13, 2009 09:05
No jasne, że photoblog !
Fotka to portal dowartościowujący młodych ludzi, których celem jest wrzucenie nowej foteczki tylko po to, by uzyskać jak najwięcej komentarzy i pokazać sie przed innymi. Prawdę mówię? ;)

Pozdrawiam :D
thehives Postów: 0
Konto od: 14.05.2009
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: , data postu: Thursday, August 13, 2009 09:10
mówisz prawdę, ale najbardziej mnie martwi to że niektórzy tak traktują fbl..
Accept Jesus Christ and Get a Free Playstation 3
Konto od:
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: , data postu: Thursday, August 13, 2009 15:05
przeczytałam cztery strony z tych 25, i stawiam dychę, że podobnie jak na początku, tak przez cały czas każdy pisał "wolę pb bo fotka jest bez sensu" moim zdaniem bez sensu jest ten wątek jak już zresztą ktoś powiedział.
chciałam tylko dodać od siebie, żeby w żadnym wypadku nie wpadło założycielom photoblog.pl tworzyć czegoś w stylu podglądacza i co do tego wydaje mi się, że większość użytkowników się ze mną zgodzi.
Treść dodana do postu 25-09-2010 o godzinie 12:50
prrrrrrrr
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: felinafeleslibera, data postu: Thursday, August 13, 2009 22:32
Dla mnie zdecydowanie lepszy jest photoblog. Tutaj przynajmniej można sobie pooglądać zdjęcia ładne i piękne, ciekawych miejsc i rzeczy. To nie jest miejsce, gdzie każdy szuka dowartościowania swej tępej osoby blachary albo jej 'misia'. Dobra, nie każdy :-P
Ciekawe, czy ktoś na tym forum wypowie się przeciw photoblogom? :]
Felina
felinafeleslibera Postów: 22
Konto od: 26.03.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: nanikaxd, data postu: Sunday, August 16, 2009 18:22
To oczywiste , ze fb ;P
fotka.pl to szit xD
jest roshofaa O_o
fb jest potralem gdzie ludzie mogą podzielic sie pięknymi zdjeciami :
krajobrazami , twórczośćią , kreatywnośćią
mozna czerpać inspiracje z tych zdjęc :P
pokazują tez emocje i czasem nawet mozna z tych zdjec odczytac uczucia akutora .
Na fotce.pl jedyne co mozna odczytac to kretyńskie komentarze .
Miliony zdjec z przed lustra i heja.
żal patrzec ;P
sama mam konto na fotce.pl ale nie po to zeby sie wdzięczyc tylko poprpstu lubie portale gdzie mozan umieszczac zdjecia
zdjęcia są poprpstu dla mnie ważne
nanikaxd Postów: 4
Konto od: 2.07.2009
Miasto: Wałcz
Permalink Autor: sylvvusia, data postu: Sunday, August 16, 2009 23:05
jasne ze wole PB, fotka to jeden wielki burdel... I cieszy mnie to, że na Pb nie ma mozliwości zobaczenia kto podgladał, bo i tak wiekszosc nie ma pb a podglada ;P no w sumie na fotce.pl tez tak moza, ale wole zeby Pb pozostał taki jaki jest ! ;)
sylvvusia Postów: 6
Konto od: 23.07.2009
Miasto: Bytów