Fotka.pl czy PB ?

Permalink Autor: kupionanaebay, data postu: Wednesday, July 8, 2009 21:13
Podglądacz nie !

Hm.. a co do tych wyścigów wystarczy poczytać komentarze w zdjęciach polecanych. Tam to się dopiero dzieje. ;D Anonimy zostawiają takie komentarze że HEJ ;D Czysta zazdrość i zawiść. Wystarczy przejść się po galeriach i popatrzeć na zdjęcia . Nawet nie wiecie ile jest kopi zdjęć polecanych ;D Ile jest kopi nawet samych autorów ;d Ach.. próbują się upodobnić do "najlepszych" ;))Często są to marne kopie. I na fbl również zdarzają się "słitaśsne" dzieci ;]

A co do  mówiących że fbl jest lepszy i zarazem posiadających konto na f.pl ... Ciekawe co byście napisali na forum fotki ? :))
Pzdr.
with love.
kupionanaebay Postów: 0
Konto od: 19.07.2008
Miasto: Pisz
Permalink Autor: karolla1, data postu: Wednesday, July 8, 2009 23:32
a takie mam pytaneczko co to jest PB???????;> bo nie slyszałam o takim czyms:)
karolla1 Postów: 1
Konto od: 8.07.2009
Miasto: Busko-Zdrój
Permalink Autor: photomy, data postu: Thursday, July 9, 2009 00:20
Oczywiście że FBL:)

Według mnie FBL bije fotkę pod każdym względem.
Zaczynając od transferu (16mb dziennie?:)) kończąc na możliwościach.. Po prostu bomba:D
D80
photomy Postów: 564
Konto od: 25.12.2008
Miasto: Ruda Śląska
Permalink Autor: screwyoou, data postu: Thursday, July 9, 2009 15:43
Osobiście też wole photobloga..Wg. mnie fotka jest troszkę dziecinna, byłam tam kiedys zalogowana ale juz tam nie wchodzę...Zalożyłam sobie photobloga i uważam że jest 1000 razy lepszy..Pozdrawiam;)
screwyoou Postów: 0
Konto od: 14.06.2009
Miasto: Bogoria
Permalink Autor: gangstannnanas, data postu: Thursday, July 9, 2009 17:12
pb! i to bez zadnego porownania, tylko wlasnie powinni dodac podglodzacz 9kto ogladal moj profil^^)
:)
gangstannnanas Postów: 0
Konto od: 20.03.2009
Miasto: Łódź
Permalink Autor: spitz, data postu: Monday, July 13, 2009 22:37
Też nie rozumiem na jakiej podstawie porównujecie dwa zupełnie różne portale. Ja zdecydowanie wolę photobloga - poznałam tutaj wspaniałych ambitnych ludzi, którzy wciąż mi podpowiadają co i jak mogę ulepszyć w swoich pracach. Codziennie Ci ludzie (oraz inni) zadziwiają mnie swoimi wspaniałymi, profesjonalnymi zdjęciami. Z nich mogę brać przykład i uczyć się. Coś podpatrzeć, dodać do tego swoją wizję... Photoblog to portal dla ludzi kochających fotografię i chcących się rozwijać w tym kierunku. Fakt znajdują się tutaj głupie dzieciaki, ale na to nic nie poradzimy... Szkoda mi tylko tego, że ich bzdetne zdjęciuszki, opisiki, komentarzyki zaśmiecają tylko serwery photobloga...
Pozdrawiam Anna
spitz Postów: 38
Konto od: 4.03.2008
Miasto: Stalowa Wola
Permalink Autor: psychoman, data postu: Tuesday, July 14, 2009 18:44
Jak dla mnie photoblog jest dobrym sposobem pokazania siebie nie tylko zdjęciami ale także notkami itp.
Fotka.pl kojarzy mi się z portalem ,gdzie wszyscy chcą się lansowac i kłócic o to kto jest lepszy.
Nie zależy mi szczególnie,aby widziec,kto mnie podgląda.
PB jest lepszy ;D
Treść dodana do postu 19-01-2010 o godzinie 19:33
Pb wymiata, fotka.pl to całkowite dno.
.
psychoman Postów: 0
Konto od: 14.05.2009
Miasto: Kwidzyn
Permalink Autor: zeen, data postu: Tuesday, July 14, 2009 21:11
dżizas tu wgl nie ma żadnego porównania ;]
zeen Postów: 0
Konto od: 10.04.2009
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: malenka0, data postu: Tuesday, July 14, 2009 22:32
ja osobiście nie posiadam fotki, ale posiadam pb [co widac heheheh]
fotka jako portal nie przypadła mi jakoś specjalnie do gustu i nie preferuję tego typu portali. już wolę coś w stylu nasza-klasa/myspace/facebook.

a wiadomości, kto mnie podgladał lub wchodził na mój pb nie są mi za bardzo do szczęścia potrzebne :)

pozdrawiam wszystkich photoblogowiczów :) :*
malenka0 Postów: 1
Konto od: 19.02.2007
Miasto: Cambridge
Permalink Autor: cathy144, data postu: Thursday, July 16, 2009 17:12
Zdecydowanie Pb.
Portal fotka.pl nawet nie ma co się równać z photoblogiem.
cathy144 Postów: 0
Konto od: 20.03.2009
Miasto: Słupsk
Permalink Autor: nosincero, data postu: Thursday, July 16, 2009 20:05
Osobiście wole PB.
nosincero Postów: 7
Konto od: 12.11.2006
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: aschenputtel, data postu: Friday, July 17, 2009 21:33
jak dla mnie zdecydowanie lepszy jest pb! jak już ktoś napisał fotka to tandetny portal do podniesienia własnej samooceny i tak często to jest robione skoro ona dała mi 10 to ja też jej dam 10
aschenputtel Postów: 0
Konto od: 9.07.2007
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: innovatory, data postu: Sunday, July 19, 2009 20:41
Nie, proszę... Nie zamieniajmy wszystkich portali w Fotka.pl. Fotka i Nasza-Klasa w zupełności wystarczą :)
innovatory Postów: 0
Konto od: 17.04.2009
Miasto: Cieszyn
Permalink Autor: , data postu: Monday, July 20, 2009 21:01
hmm ja mam konto na fotka.pl ale raczej fotek tam nie dodaje tak duzo, dlatego dzisiaj założyłam sobie tutaj konto :)) na fotce udzielam sie w klanach a tak to nic ciekawego tam nie ma..
Konto od:
Miasto: Tuchów
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, July 22, 2009 20:15
ja też mam konto na fotce, ale nie korzystam :) znudziło mi się to ciągłe: 'fajne fotki, dam ci dyche' i tak dalej.
Photoblog jest zdecydowanie lepszy :)
Konto od:
Miasto: Kalisz
Permalink Autor: dem0laa, data postu: Friday, July 24, 2009 10:14
Cytat susceptiblesoul
Szkoda mi tylko tego, że ich bzdetne zdjęciuszki, opisiki, komentarzyki zaśmiecają tylko serwery photobloga...

Przeciez to dzieci;D Dla nich to nie sa zbędne zdjęciuszki. Po za tym nikt nie powiedzial i nigdzie nie jest napisane ze photoblog moga prowadzic ludzie ktorzy maja profesjonalne aparaty i w ogole ich zdjecia to sztuka. Owszem, w ciagu 3 lat jak prowadze fbla zauwazylam u mnie duze zmiany w robieniu zdjec ale fbl dla mnie to przede wszystkim moja mala historia, taki zdjeciowy pamietnik;))

pozdrawiam;))

p.s. dalej jestem za tym aby mzona bylo widziec kto nas podgladal, chco to nie jest takie wazne.

p.s.2   po co w kolko pisac ze fotka nie rowna sie z photoblogiem, to jzu sie nudne robi;D
prawda przeciez jest oczywista;)
Demola
dem0laa Postów: 7
Konto od: 1.06.2006
Miasto: Stalowa Wola