Fotka.pl czy PB ?

Permalink Autor: nadieen, data postu: Wednesday, May 27, 2009 14:30
ja jestem zdecydowanie na nie jeśli chodzi o opcje podglądacz.
niedługo z photobloga stanie się kolejna fotka.pl, tak jak to stało się już z naszą klasą.
nadieen Postów: 0
Konto od: 16.12.2008
Miasto: Gniezno
Permalink Autor: raquem, data postu: Saturday, May 30, 2009 09:08
fotka to shit, i dawanie najwiekszym pasztetom "11" tylko po to zeby dostać to samo.
raquem Postów: 1
Konto od: 5.05.2009
Miasto:
Permalink Autor: eebeba, data postu: Saturday, May 30, 2009 13:27
oczywiście że pb.
fotka to jakieś szajstwo.. oceny, podglądacze, prezenty.. bez sensu.
eebeba Postów: 1
Konto od: 27.08.2008
Miasto: bochnia
Permalink Autor: irider, data postu: Tuesday, June 2, 2009 19:00
fotka to jedna wielka komercha i wyscig szczurow,
tutaj ludzie moga pokazac kim sa, bez proszenia o 11 itd :)
irider Postów: 1
Konto od: 10.05.2009
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: olaa101, data postu: Saturday, June 6, 2009 13:44
przeczytalam tylko kilka pierwszych wypowiedzi uzytkownikow i jak najbardziej sie zgadzam. mialam konto na fotka.pl skasowalam go, poniewaz byly:
1. albumy
2. durne ocenianie fot
3. jest to profil randkowy
4. administrator kasowal zdjecia bez wlasciciela zdj(tzn.  jak wlasciciela konta nie bylo na zdj to je kasowal)
5. BEZSENS!
nk tez skasowalam bo jest takie same jak fotka.pl

i jak na razie mam fbl i jak cokolwiek sie zmieni to automatycznie usuwam konto.
olaa101 Postów: 0
Konto od: 25.05.2008
Miasto: Kalisz
Permalink Autor: irminka, data postu: Saturday, June 6, 2009 22:51
Cytat olaa101
4. administrator kasowal zdjecia bez wlasciciela zdj(tzn. jak wlasciciela konta nie bylo na zdj to je kasowal)

Bo ideą serwisu jest dodawanie swoich zdjęc (przecież Twój profil ma prezentowac Ciebie, czyż nie?), a jeśli dodajesz jakieś zdjęcie ze znajomymi, musi byc podpisane ;) O ile dobrze pamiętam, zasady są jasno określone od początku, więc nie wiem, skąd te pretensje.
Cytat olaa101
i jak na razie mam fbl i jak cokolwiek sie zmieni to automatycznie usuwam konto.

Usuwaj, usuwaj, zmiany są be, tkwijmy dalej w średniowieczu xD

Nie popadajmy w skrajności... Fotka od początku była takim, a nie innym portalem (a przynajmniej od kilku dobrych lat), nie przesadzajmy, że nagle nastąpiła wielka zmiana i zrobiło się okropnie xD
A jeśli chodzi o kasowanie konta na nk - zauważyłam, że stosunkowo dosc dużo osób to robi... Ja tam wyłączyłam ocenianie i albumy, nie biorę udziału w tej głupocie, więc nie odczuwam zmian ;P
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: dasey, data postu: Saturday, June 6, 2009 23:50
Cytat irminka
Ja tam wyłączyłam ocenianie i albumy, nie biorę udziału w tej głupocie, więc nie odczuwam zmian ;P
zrobiłam to samo, stwierdzam że to portal dla kontakowania sie ze znajomymi i tyle :]
Fotografia to nie photoshop.
dasey Postów: 195
Konto od: 7.01.2008
Miasto: Roscrea
Permalink Autor: , data postu: Sunday, June 7, 2009 11:55
Ja mam konto na PB i na Fotka.pl i obydwóch używam do innego rodzaju zdjęć.
Konto od:
Miasto: Leszno
Permalink Autor: eust, data postu: Friday, June 12, 2009 21:40
To chyba oczywiste, ze uzytkownicy fbl beda pisac, ze jest on najlepszy, a ludzie z fotki beda faworyzowac swoj portal.

Dla mnie fotka ma za duzo dodatkowych opcji, ktore i tak sa niepotrzebne, a photoblog ma ich za malo ...
A jesli chodzi o opcje podgladacz to dlaczego nie ... tylko jak tu ktos powiedzial, zeby pb nie stal sie taki jak nasza klasa co jest juz kompletna tandeta. Portal mial pomagac starszym osobom w znalezieniu dawnych znajomych z klas, a nie takim tworem 'wirtualnych kont'

Pozdrawiam.
eust Postów: 8
Konto od: 6.06.2009
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: xxxelevinaxxx, data postu: Saturday, June 13, 2009 09:29
Popieram ten pomysł z tym aby się wyświetlało kto mnie odwiedział, nie chodzi tu już o to ile razy czy coś tylko kto wogóle był.
xxxelevinaxxx Postów: 35
Konto od: 12.03.2009
Miasto: Wieliczka
Permalink Autor: aeminstly, data postu: Saturday, June 13, 2009 18:07
fotka... żenada dla pokemonów. fotoblog ma swój cel - ukazać nas. nie tylko przez fotki, liczą się też notki przecież.
jeśli chodzi o podglądanie to nie miałabym nic przeciwko, ale gdyby można by było zobaczyć wszystkich, którzy nas podglądają za darmo, a nie tak, jak na nk - musisz zapłacić, żeby się dowiedzieć, kto wchodził do Ciebie na profil.
Treść dodana do postu 27-01-2010 o godzinie 16:15
zdecydowanie fbl. fotka i podglądanie są bez sensu.
Treść dodana do postu 27-01-2010 o godzinie 16:16
ps. zmieniłam już zdanie co to tego.
aeminstly Postów: 3
Konto od: 15.03.2009
Miasto: Lubartów
Permalink Autor: maszynadocieszenia, data postu: Saturday, June 13, 2009 18:45
ja również wole pb, ftoka to kicz dla pozerów z żelem na włosach. ale jeb.a bym jak by pb zrobił możliwość oceniania. -.-
~beverly hills, rolling like a celebrity!
maszynadocieszenia Postów: 5
Konto od: 30.01.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: , data postu: Saturday, June 13, 2009 20:02
wole photobloga ,znacznie , tu mozna na bierzaco informowac kazdego co u niego sie dzieje a nie tylko w tytulach fotki jak na fotce .pl
cel jakis na pewno maja ,chociazby przedstawienie innym swojego talentu fotograficznego ;)
Konto od:
Miasto: Poznań
Permalink Autor: malinowaam, data postu: Monday, June 15, 2009 14:46
Ja zdecydowanie wolę PB ;** Miałam fotkę, ale na niej się prawie nic nie działo kiedy mnie nie było. A jak nie ma mnie godzinę na PB to zawsze coś jest, czy to jeden komentarz czy dwa... Po prostu Fotka.pl jest zbieraniną wszystkich zdjęć, nieważne jakich, tam nie można pokazać swojej twórczości, znaczy można, ale nikt tego nie dostrzega, a Tu wszyscy zwracają na to uwagę. Do tego na fotce masz ' oceny ' a to jest totalnie bez sensu, bo nie wygląd się ocenia, tylko to co jest w środku, ale to nie do tematu.

Co do możliwości ' podglądania, kto u mnie był '. Niby byłoby fajnie... Ale jednak nie. Jeżeli kogoś interesuje nasz PB to zostaje na nim i komentuje, a gdy widzisz kto Cię oglądał i nie zostawił po sobie śladu to prawdopodobnie większość próbowałaby zaciągnąć tą osobę z powrotem.

Fotka ma na celu zdobycia jak największej popularności wirtualnej... A PB pokazanie talentów, a przynajmniej w kilku przypadkach.
malinowaam Postów: 1
Konto od: 1.05.2009
Miasto: Wałbrzych
Permalink Autor: starlett, data postu: Thursday, June 18, 2009 21:55
photoblog powinien zostać taki jaki jest.
Niechciałabym żeby inni wiedzieli że wchodzę i oglądam zdjęcia. Ja też nie muszę wiedzieć kto wchodzi. a oceny do zdjęć są w ogóle nie do przyjęcia.
starlett Postów: 1
Konto od: 19.11.2006
Miasto: Lublin
Permalink Autor: whiskygirl, data postu: Friday, June 19, 2009 17:55
oczywiście fotoblog ;]
nie ma tego beznadziejnego podgladacza. to jest najgorsze co moze byc. wchodzisz na czyjes konto ogladasz zdj, czytasz opisy i jesli jestes wiecej niz 10 razy to jakis problem. b.dobrze ze tego nie ma. gdyby to bylo to moim zdaniem pb zrownal by sie z fotka.
whiskygirl Postów: 24
Konto od: 13.06.2008
Miasto: Warszawa