Fotka.pl czy PB ?

Permalink Autor: piankowa, data postu: Sunday, April 12, 2009 16:58
podróba pb to chyba nie bardzo xd. bardziej mi to przypomina epulsa itp. o wiele bardziej wolę pb, bo jak już ktoś powiedział można tu się zbliżyć do sztuki (dużo osób naprawdę dobre ma zdjęcia). poza tym tutaj nikogo się nie ocenia, nie trzeba się 'przejmować' że ma się średnią ocen poniżej 10 -.-'
piankowa Postów: 3
Konto od: 22.09.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: nataszaa, data postu: Sunday, April 12, 2009 22:36
uważam, że coś w stylu 'kto mnie podgląda" jest zupełnie bezsensu. Niech portale różnią się opcjami. Poza tym na pb niekoniecznie dodaje się swoje zdjęcia, natomiast na fotce to jest wymagane. Zdecydowanie wole pb.
nataszaa Postów: 2
Konto od: 4.08.2007
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: jestemglupiaxd, data postu: Monday, April 13, 2009 11:55
Jak dla mnie fotka.pl jest przereklamowana.
Nudna i tyle.
Też stawiam na pb :D ☻

A 'kto mnie podgląda' po co to komu?'
Mi jest to zbędne.
Nie zwalajcie od siebie pomysłów, bo fotka i tak już ściąga wszystko od nk xDD
jestemglupiaxd Postów: 0
Konto od: 9.01.2009
Miasto: Bolesławiec
Permalink Autor: atmost, data postu: Monday, April 13, 2009 19:31
Ja wolę photoblog .
Miałam różne pb. - teraz zaczynam od nowa  z 'atmost' - zapraszam xp
Ale wracając do tematu na fotka jets nic ciekawego .. A pb żyją inaczej ..
Nikt mnie nie rozumie o co mi hcodzi .. LAe powiem wam że mam troche racji . ;)
atmost Postów: 2
Konto od: 2.04.2009
Miasto: Toruń
Permalink Autor: xamazing, data postu: Monday, April 13, 2009 20:48
stanowczo wolę PB ;]

''kto mnie podglądał'' fajna taka opcja ;p
xamazing Postów: 0
Konto od: 5.03.2009
Miasto: Opole
Permalink Autor: adwa, data postu: Monday, April 13, 2009 21:16
No to może zacznę od przywitania. Cześc :) Z góry uprzedzam i przepraszam, że nie piszę literki "c z kreską" ale mi sterowniki poszwankowały literówki.
A więc co do tematu :) Moim zdaniem fotka jest bardzo przereklamowana i można na niej wyrazic swoją osobę za pomocą słów: "dziunia, laseczka, foczka, barbie". Dla mnie photoblog jest czymś wyjątkowym. Jest to miejsce pełne ludzi bardzo wartościowych, chętnych do nawiązania kontaktów. Photoblog jest pełen ludzi z pasją! I nie chcę tu obrażac innych ale moim zdaniem fotka jest dla typowych Barbie, które chcą posłuchac o sobie milusich słów nie całkiem powiązanych z prawdą.
Dziękuję za uwagę bo wiem że moja odpowiedź jest długa, nudna i wyczerpująca :)

"..wesołe jest życie staruszka!"
adwa Postów: 7
Konto od: 4.11.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: eve77dominik, data postu: Tuesday, April 14, 2009 14:21
Porównanie zupełnie nie na miejscu. Oba te serwisy posiadają swoją użyteczność, zupełnie odmienną. Fotka.pl, jakkolwiek faktycznie dla wielu, jeżeli nie większości użytkowników służy do prześcigania się w otrzymywanych i wystawianych ocenach, to jednak głównie ma charakter towarzyski- służy zawieraniu znajomości, przynajmniej tym, którzy akurat tego na nim szukają. Jako taki bardziej powinien być porównywany np. z Sympatia.pl, niż Photoblog. Ten ostatni natomiast, jeśli już porównywać, to np. z pl.foto? O, to byłby ciekawszy temat, i trafniejsze porównanie na pewno.
Od razu napiszę że jak dla mnie pl.foto z pewnością jest bardziej "profesjonalne", odwiedzane przez specjalistów, ale ma to też swoje wady- oprócz przeczytania od czasu do czasu konstruktywnych uwag ludzi, którzy naprawdę znają się na rzeczy, najczęściej można się dowiedzieć tylko jakie katastrofalne błędy popełniło się przy danym zdjęciu, i dlaczego Twoje zdjęcia są znowu, jak zawsze, całkiem beznadziejne...:D
eve77dominik Postów: 1
Konto od: 23.01.2009
Miasto: Kraków
Permalink Autor: adwa, data postu: Wednesday, April 15, 2009 15:35
No tak, racja każda ze stron ma swój charakter. Ale z drugiej strony ja sobie bardziej cenię photobloga i tego typu strony. Fotka mi się zawsze źle kojarzyła, bo moje znajome pokazują się jak naprawdę dziunie. Nie chcę nikogo obrazic..to tylko moje skromne zdanie :)
Treść dodana do postu 22-01-2010 o godzinie 20:58
Bardziej cenię photobloga, bo sądzę, że można na nim spotkać i poznać wiele osób z sercem i ogromną pasję. Chyba takich osób brakuje na fotce, patrząc na zdjęcia, gdzie malowane dziunie robią usta w dziubek.
adwa Postów: 7
Konto od: 4.11.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: rastatrans, data postu: Wednesday, April 15, 2009 20:24
O wiele , wiele bardziej PB .
rastatrans Postów: 4
Konto od: 7.07.2008
Miasto: Kotki
Permalink Autor: anapet, data postu: Wednesday, April 15, 2009 21:48
Ja wolę PB.
Dla użytkowników fotka.pl przeważnie ważne są głosy itp.
Na pb można dodawać zdjęcia, pisać notki, a tam właściwie tylko dodawać zdjęcia ;P
anapet Postów: 3
Konto od: 7.11.2008
Miasto: Pułtusk
Permalink Autor: kumam, data postu: Thursday, April 16, 2009 18:37
Myślę że photoblog jest fajny ale chciała bym patrzeć kto mnie oglądał>
Wolę PB
kumam Postów: 0
Konto od: 7.11.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: debus88, data postu: Thursday, April 16, 2009 21:47
uważam że PB jest lepsze ponieważ tu można poznać osoby które mają talent do robienia zdjęć. ale szkoda że nie mogę wiedzieć kto odwiedzał moje konto
debus88 Postów: 0
Konto od: 7.04.2009
Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Permalink Autor: desolation, data postu: Sunday, April 19, 2009 19:23
Hm. Stanowczo wolę Photoblog. Zaraz napiszę dlaczego.

Na PB ludzie stawiają raczej na profesjonalizm, aparaty, obróbkę i tym podobne sprawy. Czasami wkurzam się, bo sama nie mogę pozwolić sobie na prof. aparat, ale atmosfera jest tu znaczenie lepsza i bardziej inteligentna niż na fotce. =)
desolation Postów: 1
Konto od: 13.04.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: , data postu: Monday, April 20, 2009 17:50
Ja myślę, że fotka i pb to dwie, różne rzeczy. Pb pokazuje zdjęcia, niektóre bardzo artystyczne, a fotka to taki portal społecznościowy.
Konto od:
Miasto: Lublin
Permalink Autor: blasfemia, data postu: Monday, April 20, 2009 20:27
fotka.pl jest portalem zdecydowanie bezsensownym.
blasfemia Postów: 3
Konto od: 22.04.2008
Miasto: Pszczyna
Permalink Autor: futurespouse, data postu: Wednesday, April 22, 2009 09:04
Ja wolę PB, a fotka.pl jest najgłupsza. Ponieważ fotka nie można zrobić coś np. muzyka lub zmienić tło. A PB można wszystko zmienić co chce.

ZDECYDOWANE PB
Uwaga! Sprzedam książki (sprawdziany) co nauczyciele mają w szkole. Jeżeli chcecie mieć dobrą ocenę! Nie przegap i kupuj teraz. http://sprzedam-sprawdziany.blogspot.com/
futurespouse Postów: 52
Konto od: 17.03.2009
Miasto: Ulanów