Fotka.pl czy PB ?

Permalink Autor: dodaz, data postu: Monday, September 1, 2008 19:33
Nie mam potrzeby wiedzieć kto mnie podglądał. -- ja tezzz
pb jest lepszy jednak .
nie ma oceniania itd ; p
pozdrawiamm ; ***
dodaz Postów: 0
Konto od: 18.11.2006
Miasto: T r ń City
Permalink Autor: juana, data postu: Monday, September 1, 2008 20:25
I ja napiszę, że głupim jest porównywanie tych dwóch portali. Kiedyś lubiłam fotkę.pl, teraz nie mam tam konta i wolę photobloga. W tym że one są zupełnie innymi stronami. Łączy je to, że można poznać ludzi. Tyle, że na photoblogu nie jest zarzucone poznanie sympatii czy zwykłych znajomych. Tam KIEDYŚ było celem odnalezienie innej osoby. Teraz, jest to pokazanie siebie.
Hej, nie kłamcie, bo na photoblogu też jest wyścig szczurów.
juana Postów: 33
Konto od: 30.09.2007
Miasto: Kraków
Permalink Autor: ania94lw, data postu: Monday, September 1, 2008 20:32
moim zdaniem zdecydowanie photoblog. na fotka.pl jest durna nagonka-kto najpopularniejszy, najładniejszy itp. na photoblogu tego nie ma, co jest oczywiście plusem. na photoblogu umieszczasz zdjęcia dowolne-swojej osoby, widoki itp. na 'fotce' możesz tylko i wyłącznie umieszczać swoje zdjęcia.
na pb czekasz na komentarze, pod zdjęciami piszesz notki. w drugim serwisie możesz dodać podpis zdjęcia i tylko czekac na oceny.
jeśli miałabym wybierać między fotka.pl a photoblog.pl zdecydowanie wybrałabym photobloga ;)
"mam czkawkę po szklance miłości, a w organiźmie niedobór kłamstw"
ania94lw Postów: 1
Konto od: 5.02.2008
Miasto: Lidzbark Warmiński
Permalink Autor: crayons, data postu: Monday, September 1, 2008 20:51
Cytat bemyextasyy
Chcieli byście mieć możliwość zobaczenia kto was podglądał na PB ?

Hm niby dobry pomysł.
A co do tego co jest lepsze, to chyba nie ma co porównywać.
Fotka ma swoje wady i zalety i PB także.

Cytat cukierwnormie
o ile dobrze się orientuję, to fotka.pl jest tandetnym portalem na którym wrzucają zdjęcia jacyś dziwni ludzie potrzebujący ciągłego podrasowywania swojej samooceny poprzez opinie innych ludzi...

Niekoniecznie. Ja mam fotke, i wcale nie założyłam jej po to by podbudować swoją samoocenę. Co do pokemonów, fakt, są tam 'słitniaste i roshowiaste LaLe', ale na PB też. Stereotypy niszczą. Tak jakby uważać że każdy Niemiec nienawidzi Polaków.
W sumie sama niewiem co wole, na PB bo mogę codziennie dodać zdjęcia itp, ale na fotce poznaje np. ludzi którzy mieszkają blok dalej, ale nigdy nie zwróciłam na nich uwagi.
crayons Postów: 0
Konto od: 28.10.2007
Miasto: Ostrowiec Świętokrzyski
Permalink Autor: coolkamila027, data postu: Tuesday, September 2, 2008 16:36
ja mam photobloga i fotke.
Fbl lepszy :]
coolkamila027 Postów: 1
Konto od: 25.07.2007
Miasto: Frankfurt am Main
Permalink Autor: baasiiek, data postu: Tuesday, September 2, 2008 17:18
ja oczywiscie wole PHOTOBLOGa
miałam kiedys Fotka.pl
ale usunełam, bo uwarzam że mi to nie jest
wogule potrzebne.^^
baasiiek Postów: 14
Konto od: 15.01.2008
Miasto: Myślachowice
Permalink Autor: alullu, data postu: Tuesday, September 2, 2008 19:02
zdecydowanie wolę photobloga.
nie obchodzi mnie kto mnie ogląda/podgląda.
jesli ktoś będzie chciał,zostawi komentarz i tyle.
Więc spleć palce z moimi palcami i chodź...
alullu Postów: 74
Konto od: 7.12.2007
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: zmija6, data postu: Tuesday, September 2, 2008 19:27
o wiele bardziej wole PB
wg. mnie fotka jest dla ludzi z samozachwytem
Jestem nienormalna. Radzę uciekać.
zmija6 Postów: 6
Konto od: 7.05.2008
Miasto: Rzeszów
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 2, 2008 20:02
Według mnie PB jest dużo lepszy...!
Bez jaj... Ale przecież fotka.pl została stworzona chyba jedynie do tego żeby małe szczyle się cieszyły z komentarzy a la "fajne zdjecia- zapraszam do mnie" DNO!
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: xmilusx, data postu: Tuesday, September 2, 2008 20:16
ja powiem tak...

zapewne Ci ktorzzy pisali ze fotka.pl jest do d*** i takie tam.. maja konto na tym portalu..
Taa.. ja tez mam ale nie po to  zeby sie dowartosciowac... Poprostu dla zabawy i tyle mam do powiedzenia;]

bye
xmilusx Postów: 0
Konto od: 29.12.2007
Miasto: Olecko
Permalink Autor: kontousuniete, data postu: Tuesday, September 2, 2008 20:19
dziwne żeby użytkownik photobloga stwierdził że fotka jest lepsza. Jestem tutaj bo mi się podoba.

racja że mam konto na fotce. Ale bez zdjęc etc. Siedze tam tylko na forum. I przyznam ze wole forum fotki.pl niż to. może ze względu że tam jest więcej ludzi i to forum zyje. Bo tutaj to ogólnie mi sie nudzi ;p
  ~  Co zrobisz, gdy ktoś ci przystawi nóż do szyi, a ty akurat dostaniesz czkawki?  ~  
kontousuniete Postów: 119
Konto od: 16.06.2008
Miasto: Oświęcim
Permalink Autor: bosonatrawie, data postu: Tuesday, September 2, 2008 20:28
Moderatorzy! BŁAGAM! nie róbcie z photobloga fotki! fbl straci swój sens!!!!
bosonatrawie Postów: 3
Konto od: 13.10.2007
Miasto: Bukówiec Górny
Permalink Autor: wilejka, data postu: Tuesday, September 2, 2008 21:35
zdecydowanie pb !
aaa ... cel i sens mają obydwa portale, przede wszystkim można poznac wielu wartościowych ludzi :)
Życie jest jak rasowy koń - nie znosi tchórzliwego jeźdźca !

wilejka Postów: 32
Konto od: 2.11.2006
Miasto: Poznań
Permalink Autor: izusxdd, data postu: Tuesday, September 2, 2008 21:40
Z tego co pamiętam to ja tez z nudów założyłam(wtedy to fotografia mnie tak nie interesowała jak teraz;p.)

Fotka.peel mam konto choć tam nie wchodze,bo nie ma to namniejszego sensu;p ogółem portal jest stworzony dla osób,które chcą by ludzie oceniali ich po zdjęciach(no helou?)i czy to wogle normlane?;p i nie wiem komu wogle opłaca się wykupywać gwiazdę na mies. za ok 11 zł ;|

a pb to ja very lubię..Do czasu;p
izusxdd Postów: 26
Konto od: 11.12.2007
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: solony, data postu: Wednesday, September 3, 2008 06:36
Jak ktos ma konto na fotce, to niech zada to samo pytanie, jestem przekonany, ze jesli nawet slyszeli o photoblogu to i tak napisza, ze fotka lepsza, bo pytasz sie na forum danej "organizacji".

Poza tym moi drodzy pamietajcie, ze wojne atomowa przezyja najprymitywniejsze osobniki. Karaluchy i uzytkownicy fotka.pl ^^.
solony Postów: 1
Konto od: 6.05.2006
Miasto: Gniezno
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, September 3, 2008 19:14
hym ... Wg. mnie pb jest o wiele fajniejszy, ponieważ jest ciekawszy ... Poza tym niektórzy ludzie mający konto na fotka.pl faktycznie ... są na prawdę bardzooo dziwni. Nie mówię, ze na pb nie może się i tak zdarzyć, ale mimo to go wolę. A jeśli chodzi o "kto patrzał na moje konto" jak siwa94lw także uważam, że to całkiem ciekawy pomysł (:
evrill

(...) bo każda radość, którą niesiemy innym, zawsze do Nas powróci! Peace and Love ! :X :x
Konto od:
Miasto: Kwidzyn