Fotka.pl czy PB ?

Permalink Autor: androida, data postu: Saturday, November 1, 2008 18:50
trochę nie rozumiem ludzi, którzy piszą: mam Fotkę, ale uważam że jest głupia i oklepana...
androida Postów: 0
Konto od: 4.08.2007
Miasto: krosno
Permalink Autor: roksana1993, data postu: Monday, November 3, 2008 09:56
Zdecydowanie pbl. Na fotce nie ma możliwości dodawanie notki pod każdym zdjęciem, ludzie komentują cały profil, a nie każde zdjęcie z osobna. A możliwość zobaczenia kto wchodził na nasz profil? To dobre dla "dzieci neostrady". Photoblog polega bardziej na rozwijaniu swoic umiejętności w fotografii, może stanowić rodzaj pamiętnika. Fotka tego nie daje. ;]
roksana1993 Postów: 9
Konto od: 16.11.2007
Miasto: Ateny
Permalink Autor: mystrength, data postu: Tuesday, November 4, 2008 22:56
zdecydowanie PB ;)
więcej możliwości, brak durnych opłat, 'gwiazd' i innych pierdół.
a co do tego 'podglądania podglądających' to ciekawee ;)

I feel like a heroine
and you are my hero.
mystrength Postów: 25
Konto od: 18.08.2008
Miasto: Baby
Permalink Autor: mysteriousmoment, data postu: Saturday, November 8, 2008 02:23
Ja również uważam że PB jest o sto razy lepszy :D
!
Na fotce zależy tylko na ocenach a na PB nie musimy wstawiac tylko swoich twarzy , możemy wstawiać własną "sztukę" jakkolwiek by ona nie wyglądała... xDa do profesjonalizmu to i tak mi daleko więc fotka dla mnie odpada bo wolę cykać widoczki i tym podobne ;):):):)
pozdrawiam ;P
mysteriousmoment Postów: 4
Konto od: 9.03.2008
Miasto: Kłodzko
Permalink Autor: anka0805094, data postu: Sunday, November 9, 2008 10:26
wole pb poniewaz tu kazdy docenia zdjecia
a na fotce grasują zboczency
z podlądaczem to fajny pomysł
anka0805094 Postów: 1
Konto od: 26.03.2007
Miasto: WŁOCŁAWEK
Permalink Autor: , data postu: Sunday, November 9, 2008 13:09
Jestem nowa na pb, ale już mi się tu podoba.Kiedyś miałam fotkę. Według mnie również ona ma cel:
zaistnienie w świecie nastolatków i znalezienie chłopaka/ dziewczyny .
Na takich portalach pokazuje się z jak najlepszej strony, jako super sexy laska albo mega ciacho.
Mnie takie rzeczy nie kręcą, dlatego założyłam photobloga.
Znam jeszcze jeden, bardzo ciekawy portal. Deviantart.com . Tam również można pochwalić się swoimi zdjęciami i umiejętnościami rysunkowymi,fotograficznymi czy graficznymi . Polecam.
Konto od:
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: agus1218, data postu: Tuesday, November 11, 2008 20:35
Hm... Nie zamieniajmy pb w fotkę, nie ma potrzeby ustawienia tzw. "podglądacza".
To by było bez sensu, aby w internecie były dwie te same strony.
agus1218 Postów: 0
Konto od: 30.07.2008
Miasto: Radlin
Permalink Autor: herbatowemalinowe, data postu: Monday, November 17, 2008 22:13
zdecydowanie pbl  ; )
herbatowemalinowe Postów: 0
Konto od: 7.12.2007
Miasto: Gorzów Wlkp .
Permalink Autor: o0madeleine0o, data postu: Wednesday, November 19, 2008 00:05
Oczywiście Photoblog! nie ma innej opcji miałam konto na fotka.pl ale trochę temu skasowałam ponieważ jak dla mnie fotka, że tak powiem strasznie zeszła na dno ;p

Nie ma potrzeby, żeby takie coś weszło i tutaj by wiedzieć kto mnie podglądał i odwrotnie jak dla mnie tak jak jest jest tu dobrze.

Nie chciałabym by photoblog stał się taką samą tandetą jak fotka.pl czy inne portale podobne do fotki.
I nawet gdyby jego obecność była trucizną,
zostałabym
przy nim do końca... :*
o0madeleine0o Postów: 5
Konto od: 27.09.2008
Miasto: Mielec
Permalink Autor: chillouting, data postu: Friday, November 21, 2008 12:35
Odpowiedź jest raczej oczywista, że pb.
Fotka.pl to jest całkowita porażka, a cel posiada taki, aby średnia była jak największa, komencików dużo i znajomków.
Na Pb niestety też są osoby, którym zależy tylko na "komencikach" i "znajomkach" a widząc fotki tej osoby nawet się komentować odechciewa..
O wiele więcej ambitnych zdjęć jest na pb, niż fotce pl.
[oczywista sprawa]

Jaki pb ma cel? Choćby napisać czasem pare mądrych zdań, dodać naprawde dobre zdjęcie, które cieszy oko i chcę się zaglądać na ten profil i osoba nawet nie musi słownie zachęcać do komentowania, gdyż samo zdjęcie zachęca.

Yhhh, opcja kto odwiedził mój profil?
Nie, nie. Do sr**a mi to potrzebne. Nie róbmy kolejnego NK albo właśnie fotki pl..

chillouting Postów: 4
Konto od: 11.02.2008
Miasto: Wrocław .
Permalink Autor: zafascynowanasloncem, data postu: Friday, November 21, 2008 16:25
tez wolę photoblog.pl chociaż mam na fotka.pl też konto
zafascynowanasloncem Postów: 0
Konto od: 31.07.2008
Miasto: Brodnica
Permalink Autor: asiiaa095, data postu: Saturday, November 22, 2008 10:03
Ja mam konto na fotka.pl i tutaj zdecydowanie wole PB, ponieważ tutaj mogę dodac o wiele więcej zdjec i to różne, a na fotce to tylko swoje i czekac aż ktoś mnie skomentuje...Czasami chodze sobie po różnych profilach i widze, że wiele osób dodaje zdjęcia erotyczne jakieś na łóżku z wielkim rozkrokiem itp. jak dla mnie i mojej przyjaciółki to 75% to jacyś zboczeńcy i tylko jedno im w głowie [sex] sorry może ktoś sie obrazi, sama mam konto na fotka.pl i zdecydowanie należe do tych 25%, mam konto, bo dawno założyłam i mam żeby miec...loguje się dosc często i tylko sprawdzam czy może jakaś znajoma osoba dodała jakies zdjecie...co prawda tutaj też może osoby dodają takie zdjecia i tylko swoje ale wydaje mi się, że większa część osób tutaj posiadających konto dodaje zdjecia, które są makro, widoków itp itd

Pozdrawiam
asiiaa095 Postów: 1
Konto od: 4.08.2008
Miasto: Elbląg
Permalink Autor: maas, data postu: Saturday, November 22, 2008 16:54
osobiście wolę PB, od jakiegoś czasu wolę PB, bo fotka  się zrobiła denna. oczywiście lubię też tamten portal.
Moim zdaniem PB robi się zbyt komercyjne, lepiej było, gdy było takie mniej znane itd.;)
maas Postów: 1
Konto od: 19.10.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: kleosia11, data postu: Saturday, November 22, 2008 17:00
siemanko;) o lukam tu i czytam.wiec uwazam,ze chcialabym wiedziec kto mnie odwiedza.bo np.moze byc ta sama osoba co caly czas patrzy.a to troche glupie.;p!:) albo cxzasami mnie denerwuja konta na hasło.jest kilka osob i mam pamietac hasla? nie,no .;pp pozdro ;)(
kleosia11 Postów: 1
Konto od: 15.08.2008
Miasto: Mielec
Permalink Autor: xlovelydayx, data postu: Sunday, November 23, 2008 16:51
jasne że bp. -.- !
xlovelydayx Postów: 0
Konto od: 26.10.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, November 25, 2008 08:57
Fotka bo dzięki fotce poznałam osobę, dzięki której ostatnie trzy miesiące mojego życia były najpiękniejsze.
alabama: "fotka jest dla mnie synonimem żenady i w ogóle wstydziłabym się mieć tam swoje konto(: "
a ja Ci powiem, że w tym momencie Ty jesteś dla mnie synonimem żenady :)
Na fotce nikt nie opisuje swoich uczuć "o boże, kocham Cię ;( tęsknie załamana ;(" to jest dopiero żal.pl a nie to, że przez fotkę.pl można znaleźć miłość.
Ja miałam pb wiele razy ale kasowałam bo mi się nudził, zamieszczałam tylko zdjęcie bez opisywania swojego życia, żenada, nie mówię, że każdy tak robi ale większość a fotki nigdy nie skasuje bo dzięki niej moje życie się zmieniło na lepsze i będę jej za to wdzięczna do końca życia ;d
Konto od:
Miasto: Włocławek