kot czy pies?

Permalink Autor: nightmare123, data postu: Thursday, July 12, 2012 15:19
Oczywiście, że pies. Psy od zawsze były,są i będą moją pasją.Psy są wierniejsze ;) W życiu miałam już kilka psów i kilka kotów. Koty to mało kiedy widziałam, cały czas gdzieś łaziły, a z psami można się pobawić, nauczyć sztuczek, uprawiać z nimi różne sporty typu Agility czy Frisbee. xD Więc psy
nightmare123 Postów: 3
Konto od: 23.03.2012
Miasto: Las Vegas
Permalink Autor: roompa, data postu: Monday, July 30, 2012 22:48
PIES ! : D
roompa Postów: 2
Konto od: 2.05.2012
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: catchdreaam, data postu: Thursday, August 2, 2012 21:59
Psy ;) Od dzieciaka zawsze marzyłam o psie, byłam nimi zafascynowana. Jednak moje marzenie spełniło się jakieś 4 lata temu, gdy w domu pojawił się mój psiak. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie na chwilę obecną życia bez mojego kundelka ;) Psy zawsze będą w moim życiu. Co nie zmienia faktu, że koty lubię, ostatnio coraz bardziej, ale i tak według mnie nigdy nie dorównają psom.
catchdreaam Postów: 3
Konto od: 2.08.2012
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: franczesia, data postu: Saturday, August 4, 2012 11:44
ja tam uważam, że i kot i pies jest fajny ;D
franczesia Postów: 3
Konto od: 1.08.2012
Miasto: Tarnobrzeg
Permalink Autor: nebbia, data postu: Tuesday, August 14, 2012 23:20
Mówi się że koty są inteligentniejsze od psów bo są niezależne, chodzą własnymi drogami i przychodzą wtedy kiedy to one chcą... Ale ja myślę, że nie jest tak do końca dobrze z tą ich inteligencją. Psy znacznie częściej wchodzą z właścicielami w interakcję, są oddane i wdzięczne, uczą się i wydają się rozumieć. Jak wraca się do domu to okazują radość całym swoim małym jestestwem:)i są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Całym serduchem jestem za psami, pomimo tego ze kociaki są urocze, poruszają sie z lekkością i gracją i pół zycia spędzają na beztroskiej zabawie to psy są dla mnie numerem 1.
nebbia Postów: 1
Konto od: 19.07.2008
Miasto: Łódź
Permalink Autor: nicoleeeeee, data postu: Sunday, August 19, 2012 18:36
piesek ;D
nicoleeeeee Postów: 17
Konto od: 18.06.2010
Miasto: Knurów
Permalink Autor: metalreggae, data postu: Friday, August 24, 2012 10:22
Pies oczywiście :) sama mam ślicznego kundelka  ( suczka, podobna do owczarka niemieckiego :* ) Najkochańsze zwierzę na świecie, oczywiście wzięta ze schroniska, dlatego taka wdzięczna, nic tylko by lizała :P Pozdrawiam wszystkich miłośników psiaków :-D
metalreggae Postów: 1
Konto od: 21.08.2012
Permalink Autor: gromka12, data postu: Friday, September 21, 2012 12:16
psy ! :D .
gromka12 Postów: 2
Konto od: 16.09.2012
Miasto: Szamotuły
Permalink Autor: xavekittyx, data postu: Saturday, September 29, 2012 04:27
kotek :)
xavekittyx Postów: 12
Konto od: 8.09.2012
Permalink Autor: herinka, data postu: Monday, October 15, 2012 12:36
I TO I to jest fajne:) Moje psy: Cwietka, Lala, Kora i kotki: Żelka, Bura, Dropsik i dwa kociątka które nie mają jeszcze imienia. Ale najbardziej kocham KONIE!!!!!!!!! Herinka, Hamlecik, Monia, Pasja
herinka Postów: 2
Konto od: 14.10.2012
Miasto: Pruszków
Permalink Autor: adelajda3, data postu: Tuesday, December 4, 2012 16:28
Zdecydowanie Koot
adelajda3 Postów: 2
Konto od: 3.06.2009
Miasto: Hagen
Permalink Autor: deadmemoryx2, data postu: Saturday, December 8, 2012 20:12
moim zdaniem pies jest wierniejszym przyjacielem człowieka, sama mam ukochanego psiaka i nigdy w życiu bym go nikomu nie oddała; )
deadmemoryx2 Postów: 5
Konto od: 15.10.2012
Miasto: Kraków
Permalink Autor: kociiaaak, data postu: Saturday, December 29, 2012 22:50
Pies, jakoś koty uważam za fałszywe.
Miałam dwa koty i obydwa mi zwiały ; D
kociiaaak Postów: 4
Konto od: 17.04.2010
Miasto: Kębłowo
Permalink Autor: apprehend, data postu: Tuesday, January 15, 2013 17:40
Yhh, jako, że od dawna w posiadaniu kota nie miałam, skłaniam się w stronę psów. Ale nie tylko pod tym względem - na pewno są wierniejsze, chociaż i kot może być przyjacielem, który nie odstępuje Cię na krok (w pozytywnym znaczeniu). Myślę, że to, co kto woli zależy od jego doświadczeń z danym zwierzęciem bądź ich braku, nie samym wyglądem przecież się od siebie różnią. No i główną rolę powinien tu grać "charakter" zwierzaka, który się poznaje z czasem, przyjacielski może być zarówno kot, jak i pies, choć pewne cechy w obydwu przypadkach są już "zakodowane od urodzenia". Stereotypy („pies – wierny”, „kot – chadza własnymi ścieżakami”) należałoby odsunąć na bok, ponieważ istnieje o wieeeele więcej przypadków, które od nich odbiegają. No tak - i jeszcze konie c:
apprehend Postów: 4
Konto od: 25.10.2012
Miasto: Sieradz
Permalink Autor: gabulla97, data postu: Friday, March 1, 2013 21:53
No pewnie że koty!Nie musisz wyprowadzać ich na zewnątrz,nie musisz nastawiać budzika bo wygłodniały kot obudzi Cie wystarczająco wcześnie,nie musisz sie martwić że zmarzniesz w zimowe wieczory,bo kot leżący na kolanach daje dużo ciepełka.Kot daje mi sporo radości,samo głaskanie jego futerka to już przyjemność sama w sobie.Koty są najwspanialsze,niezaprzeczalnie! :3
gabulla97 Postów: 12
Konto od: 24.12.2012
Miasto: Kraków
Permalink Autor: dogshot, data postu: Tuesday, March 26, 2013 20:17
Zdecydowanie bardziej pies :D. Jeśli miałabym mieć kota, to tylko w towarzystwie z psem ;).
dogshot Postów: 3
Konto od: 16.10.2012