Marilyn Manson

Permalink Autor: selaine, data postu: Saturday, October 25, 2008 13:39
wielką fanką nie jestem, ale często słucham.
to moja muzyka.
Bin ich stark.
Bin ich schwach.
Hab ich Mut.
Bin ich frei.
Gibst mir nichts an das ich glaub.

piąty dzień czwartego miesiąca dwa tysiące siódmego roku.
selaine Postów: 13
Konto od: 30.08.2007
Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Permalink Autor: decor, data postu: Monday, October 27, 2008 19:49
Ważny jest dla mnie. Całe moje życie przy jego muzyce. Ciągłe powroty gdy płakałam gdy byłam szczęśliwa. Bardzo dużo znaczy dla mnie jego twórczość.
decor Postów: 2
Konto od: 15.03.2007
Miasto: Kraków
Permalink Autor: namisalami, data postu: Monday, December 8, 2008 22:37
Brian przejdzie do historii. uwielbiam i tyle.
namisalami Postów: 15
Konto od: 6.12.2008
Miasto: Łódź
Permalink Autor: bluebeloved, data postu: Tuesday, December 9, 2008 20:50
ma super muzykę i świetny wygląd, choć czasami mnie przeraża :D
bluebeloved Postów: 10
Konto od: 25.10.2008
Miasto: Stanisławki
Permalink Autor: , data postu: Saturday, February 13, 2010 01:34
Marilyn ma ciekawy i przede wszystkim mroczny styl i właśnie za to go kocham .!!! ;)

Przyznacie chyba ze Sweet Dreams w wykonaniu M|M jest o wiele lepszy i ciekawszy od orginalu ;P
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: chrisxp, data postu: Friday, February 19, 2010 21:03
Manson jest Bogiem!!
Jego muzyka jest świetna.
Sweet Dreams, I don't like drugs... This is Haloween, This is the new shit!
chrisxp Postów: 3
Konto od: 19.02.2010
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: watashino, data postu: Saturday, May 1, 2010 23:38
Manson jest wielkim artystą. Jest niekonwencjonalny. Łamie wszelkie kanony. Moim skromnym zdaniem uważam, że jest jednym z najlepszych artystów rockowych. Cala jego muzyka ma "ręce i nogi". Teksty mają głębokie przesłanie lecz by je zrozumieć trzeba trochę nad nimi czasem posiedzieć, sięgnąć do książek np: o historii, religii. Wymaga od słuchacza myślenia. A jego styl ubierania i malowanie się hm...ja tam nic do tego nie mam. Gusta są różne...Pozdrawiam.
watashino Postów: 4
Konto od: 27.09.2009
Miasto: Konin
Permalink Autor: radicalis, data postu: Sunday, May 2, 2010 09:47
to napisz prosze w jaki sposób łamie canony i co takiego niespotykanego zrobił że przeszedł do annałów rocka.
1: odpowiedź szczera - wskazana...
2: ale konstruktywna złamasie!!!
3: prawda boli, głupota również, polecam panadol.
4: nie odpowiadam za to gdy zostanę sprowokowany bez wyraźnego powodu, a sprowokować mnie ciężko
5: 9/10 forumowiczów nie doczytuje do tej linijki, więc mogą nie wiedzieć że mam to serdecznie gdzieś i to czy się ze mną zgadzają ;]
radicalis Postów: 276
Konto od: 8.12.2005
Miasto: Legnica
Permalink Autor: bomberpleszew, data postu: Friday, May 7, 2010 16:32
Świetna muzyka, styl taki troche śmieszny, "jak klauni" ale grają dobrze, chociaz ostatnio wole dubstep oraz drum and base
bomberpleszew Postów: 46
Konto od: 14.06.2009
Miasto: Pleszew
Permalink Autor: n0pasaran, data postu: Tuesday, May 18, 2010 19:32
Marylin ma tak zwane "pierdolnięcie" w głosie. słuchać go (ich) mogę całymi mrocznymi dniami : P
n0pasaran Postów: 15
Konto od: 28.01.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: bloodbeat, data postu: Thursday, May 20, 2010 08:56
Ooo Marilyn:) Lubię ich muzykę. Chciałabym zobaczyć ich na żywo.
bloodbeat Postów: 22
Konto od: 16.04.2009
Miasto: Kraków
Permalink Autor: jesusq, data postu: Wednesday, June 23, 2010 13:46
"Śmieszni,wymalowani kolesie grający śmieszną lajtową muzyczkę...
Dodam jeszcze, że komecyjni i bez żadnych walorów artystycznych. ; ] Prawie jak emo. "
Śmieszni to wy jesteście. Jeżeli to jest emo to ja jestem święta Felga z Majorki. Marilyna uwielbiam, ma niesamowity głos, jest świetnym człowiekiem, no i jest niesamowicie inteligentny (przeczytajcie chociaż jeden wywiad!). Większość tak piszących ludzi nie słyszała ani jednej jego piosenki. Hipokryci.
jesusq Postów: 26
Konto od: 9.01.2007
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: jesusq, data postu: Wednesday, June 23, 2010 17:08
Cytat suzi1987
Cytat executioner666
Tyle że to nie są jego utwory, a skoro ze wszystkich tylko one do Ciebie przemawiają znaczy to że pan Brian Warner (tak się chyba nazywa w rzeczywistości, ale głowy nie dam sobie uciąć) jest co najwyżej dość dobrym rzemieślnikiem... Nic wielkiego przearanżować i unowocześnić czyjąś kompozycję a potem na niej zarabiać sztuką jest wymyślić coś własnego i być dzięki temu zapamiętanym. Szkoda mi tylko "tró, mhrocznych i zuych" gówniar łykających każdą kupę w pseudo-hardrockowej czy industrialmetalowej otoczce, a tej w dzisiejszym niby niekomercyjnym odłamie muzyki jest o wiele za dużo...

Sorry, ale nie każdy musi być "łykającą każdą kupę gówniarą", a świadczy to co najwyżej o Twojej inteligencji jeżeli tak sądzisz. ;) Zresztą to nie jest pseudo- hardrockowy gatunek muzyki. Po prostu hard rock! Swoją drogą mam pytanie... ile osób z Was tak naprawdę słuchało więcej niż 3,4 jego kawałki? Przecież to jest śmieszne! Krytycy się znaleźli. Jego zespół jest dla ludzi MYŚLĄCYCH, bo mowa tutaj o krytycyzmie, cynizmie, fałszywości i ludzkiej tępocie. Jeżeli więc "nic wielkiego przearanżować i unowocześnić czyjąś kompozycję" to proszę, kurde stwórz coś takiego, ależ proszę! czekam na cover chociażby sweet dreams, czy tained love. ;) właśnie jest to trudne. sama śpiewam i wiem, iż jest to ciężki orzech do zgryzienia, bo trzeba zachowac umiar (np. nie odbiegac z interpretacja utworu zanadto), a jednakże dodac cos swojego z wyczuciem smaku. wiek nie ma tutaj nic do znaczenia, ponieważ jego fani są nie tylko w moim wieku. ; ) On jest prawdziwym artystą, ma WYBITNY głos! A jego styl jest groteskowy tudzież przerysowany nawet, by zwrócic naszą uwagę i skupic się na przemyśleniu pewnych życiowych aspektów. Taka dobra rada: przeczytajcie sobie wywiady Mańka, w rzeczywistosci jest niesmialy, skryty i baardzo inteligentny! Zreszta to tak samo jak porownywac kiczowatego Pattinsonka z rolą, w której wciela się w wampira... I stąd te niedogodnosci i tlumy fanek latajacych za "amantem", by "tylko ugryzl mnie w reke". Ludzie nie umieja odzielic i postawic wyraznej, grubej kreski od roli i prawdziwego czlowieka. A rola Mansona jest pomoc nam w zrozumieniu siebie i świata. Troche godnosci. ;]
Permalink Autor: jesusq, data postu: Wednesday, June 23, 2010 17:20
zwłaszcza, że on nie "jedzie" na samych coverach, bo swoich piosenek ma prawie 200 ;) chciał się tymi aranżacjami po prostu wybić i pokazać. bo czy ktoś zwróciłby uwagę na bladego 20- latka z długimi włosami. przecież Apollem to on nie był! I mimo, że miał coś do powiedzenia- musiał się wybić. szołbiznes.
Permalink Autor: imperiumzua, data postu: Friday, October 1, 2010 21:58
Co tu dużo mówić, kocham gościa:)
Styl, muzyka, głos..
Jest mega.

\m/
\m/
imperiumzua Postów: 31
Konto od: 10.09.2010
Miasto: samo centrum
Permalink Autor: lightrip, data postu: Thursday, December 2, 2010 20:33

Słucham Wernera i nie uważam żeby był osobą komercyjną......

MMpracował kiedyś w showbiznesie bodajże jako reporter, komentator. nie wiem alemniejsza
tenczłowiek jest naprawdę bardzo inteligentny jak już wspomniano. Ma on różneniekoniecznie ,,normalne''
piosenkijedną z nich jest np. ,,Rock is Dead'' czy ,, Just a Car Crash Awey'' . Sądzę,że większość gwiazd w dzisiejszych czasach
wykonujemuzykę dla mas. Przykładem jest Lady Gaga. Zdobywa miliony słuchaczy a jejmuzyka właściwie nie ma żadnego przekazu.
Marilynśpiewa muzykę, którą żeby zrozumieć trzeba przeanalizować słowo po słowie. Możeto głupie ale słucham wykonawców, którzy bawią się muzyką w pozytywnym sensie.Wyobraźcie sobie Lady g. w studiu nagraniowym czy potrafiłaby zaśpiewać naluzie coś z głębi serducha? podchodząc do mikrofonu śpiewając z uśmiechem natwarzy po zakończeniu: - dobra mamy to.
irozmowa przyjacielska się rozkręca. Mam wrażenie że nie umiałaby tak. MM jednakjest postacią w historii muzyki, która właśnie tak robi. Jest sobą trochępopierdoloną osobą ale prawdziwą i za to go cenie.
Wjednym z wywiadów na pytanie:
-Dlaczego podpaliłeś swojego perkusistę na koncercie?
Odpowiedział:
-bo mu było zimno.
poczym oboje zaczęli się przyjacielsko śmiać
MMto jest pojeb ale przez takich pojebów świat dla mnie istnieje i nie wyobrażamsobie bez nich życia
lightrip Postów: 1
Konto od: 17.09.2010