Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek czy faceci myślą tylko o jednym????? - Forum Photoblog.pl

czy faceci myślą tylko o jednym?????

Permalink Autor: findhellwithme, data postu: Friday, August 21, 2009 14:48
moj jest zywym dowodem na to ze nie wszystkim. ;]
ja mam wieksza ochote niz on... na razie jednak zostajemy przy abstynencji seksualnej. ;]
findhellwithme Postów: 0
Konto od: 20.06.2009
Miasto: Bytom
Permalink Autor: fusetron, data postu: Saturday, August 22, 2009 15:15
Niezłe trollowanie w tym temacie.
fusetron Postów: 261
Konto od: 7.03.2007
Miasto: Krobia
Permalink Autor: czokusiova, data postu: Sunday, August 23, 2009 22:39
uważam, że nie każdy ' myśli tylko o jednym ' - lecz większość,
ale nie myślę też, że to jest złe.. oczywiście bez przesady,
ale jeśli się wami interesuje też w ten sposób, to chyba dobrze ?
oznacza to, że go pociągacie, podobacie mu się..
oczywiście, jeżeli TYLKO i WYŁĄCZNIE mu o to chodzi, to nie za dobrze,

wszystko jest dla ludzi - z umiarem ;)
czokusiova Postów: 6
Konto od: 23.08.2009
Miasto: sosnowiec
Permalink Autor: chryzelefantyna, data postu: Friday, August 28, 2009 18:27
to zależy od mężczyzny i jego poziomu dojrzałości. nie należy wkładać wszystkich do jednego worka.
i like to think i can be so willed and never do what you say. i'll never hear you and never do what you say. look my eyes are just holograms. look your love has drawn red from my hands. from my hands you know you'll never be more than twist in my sobriety.
chryzelefantyna Postów: 37
Konto od: 22.05.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: theplayerq, data postu: Sunday, September 27, 2009 23:44
nie myśla ;D
m
theplayerq Postów: 9
Konto od: 27.09.2009
Miasto: London
Permalink Autor: somebodywhodreamt, data postu: Wednesday, November 18, 2009 21:46
zależy od chłopaka, ale w dzisiejszych czasach zalezy tylko na jednym.
somebodywhodreamt Postów: 26
Konto od: 20.06.2008
Miasto: Międzyrzec Podlaski
Permalink Autor: tehregent, data postu: Thursday, November 19, 2009 03:45
W pewnych sytuacjach same stwarzacie pokarm, który żywi ten stereotyp. Nie neguję, że facet często myśli o jednym, ale coś musi go na tą myśl naprowadzić.

Czy słuchanie pijanej dziewczyny i wchodzenie z nią w dialog jest tak ważne?
tehregent Postów: 8
Konto od: 10.03.2008
Miasto: moje małe zadupie
Permalink Autor: godbrother, data postu: Monday, December 7, 2009 23:39
Cytat irminka
Mój chłopak pije baaardzo sporadycznie, a za piłką nożną po prostu nie przepada ;]

Ja tak samo :] Nie robię tego na pokaz, ale zwyczajnie piwo mi nie smakuje. Te smakowe typu Redds jeszcze ujdą, ale zwykłego nie tknę. Zresztą u mnie w domu nigdy nie było takiej typowo staropolskiej tradycji, że zawsze w lodówce musi być zapas piwa na cały tydzień i pełny barek innych mocniejszych trunków, więc się przyzwyczaiłem i nie mam takich potrzeb ;) Owszem 2 - 4 razy do roku wypiję symbolicznie, ale tak to nie. Już przyzwyczaiłem się, że jestem przedmiotem krytyki, ale szczerze mówiąc mam to gdzieś, nie będę chlał na siłę żeby nie odstawać od reszty. Jak ktoś tego nie akceptuje, a tym samym nie akceptuje mnie to już nie mój problem - nie wie co traci, a mi na fałszywych znajomych nie zależy, więc lepiej dla nich, że trzymają się z daleka :]

Piłka nożna? Też nie będę krytykował fanów i kibiców. Mało mnie interesuje jaki wynik, kiedy następny mecz, kto będzie grał itp. Mam inne zainteresowania ;)

Palił nie będę na pewno nigdy, bo to zwyczajna głupota... zwłaszcza przy obecnych cenach papierosów (o negatywnym wpływie na zdrowie nawet nie pisze, bo to każdy wie) to się po prostu mija z cele. Nie mam zamiaru nikogo krytykować za to, ale tylko pod warunkiem, że nie robi tego przy mnie. Rzadko kiedy spotykam się z takim chamstwem, żeby ktoś centralnie przy mnie palił, ale jak sie zdarzy to staję się wyjątkowo nieprzyjemny. O wejściu do mojego pokoju z fają to nawet nie myślę, dosłownie trup na miejscu :D

Aha i imprez też nie lubię. :D Tzn nie wszystkich imprez. Po prostu nie kręcą mnie posiadówy, które szybko zamieniają się w melanże. A większość imprez takich właśnie jest, nie oszukujmy się... Pewnie ktoś czytający to pomyśli sobie, że kawał nudziarza ze mnie... Nic bardziej mylnego :P Umiem sie śmiać, żartować i wykręcać niezłe kabarety, czy też naśladować publicznie dzikie zwierzęta i zagadywać kobiety bez pomocy %%%% :) Głośna muzyka mi nie przeszkadza, sam takiej słucham każdego dnia i nawet podobne klimaty jak w dyskotekach, tyle że we własnym domu :] Bronię się tylko przed tym, czego nie akceptuję. A to co lubię, robię co najwyżej z osobami, które akceptują mnie takim, jakim jestem... pozorowanie to nie dla mnie :]
Treść dodana do postu 07-12-2009 o godzinie 23:44
a tak w ogóle to troche za bardzo odbiegłem z tematu... wybaczcie  :D
We take photography really seriously!
A ja tu tylko sprzątam :)
godbrother Postów: 1538
Konto od: 30.05.2008
Miasto: Leszno
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Tuesday, December 8, 2009 16:11
Czemuż Ty jesteś moim alter ego? Autentycznie, siebie też bym tak w skrócie opisał... Tyle, że na dyskotekach to ja gram... ale też melanży, piwska zwykłego, tytoni nie lubię...
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock
Permalink Autor: godbrother, data postu: Tuesday, December 8, 2009 18:21
Cytat rzeczywistoscimasakrator
Czemuż Ty jesteś moim alter ego? Autentycznie, siebie też bym tak w skrócie opisał...

Noo bo wiesz... wielkie umysły działają podobnie :P
We take photography really seriously!
A ja tu tylko sprzątam :)
godbrother Postów: 1538
Konto od: 30.05.2008
Miasto: Leszno
Permalink Autor: wkkenator, data postu: Tuesday, December 8, 2009 21:21
no to jest nas trzech :D
ps. mi zwykłe, jasne piwo kompletnie nie smakuje, ciemne już bardziej podchodzi, ale też nie na tyle, aby zastąpić nim soczki :D
"Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki" Angela Carter
wkkenator Postów: 325
Konto od: 26.12.2006
Miasto: Zamość
Permalink Autor: dzunior, data postu: Tuesday, December 8, 2009 22:15
Spróbuj więc jakichś ciekawszych piw z wyższej półki, może znajdziesz coś dla siebie ;) Jakiś DOBRY pszeniczniak, bock, porter bałtycki czy pyszny Ciechan Miodowy może Ci przypaść do gustu :)

dzunior Postów: 239
Konto od: 22.06.2008
Miasto: Annowo
Permalink Autor: teh4esz, data postu: Tuesday, December 8, 2009 22:40
Cytat godbrother

Cytat rzeczywistoscimasakrator
Czemuż Ty jesteś moim alter ego? Autentycznie, siebie też bym tak w skrócie opisał...

Noo bo wiesz... wielkie umysły działają podobnie :P

bzdura;p ja z kolei bardzo cenię smak piwa. może nie takich heinekenolechotyskaczo sików, ale taka czarna Fortuna (ciemne dosładzane) albo złoty smok z tegoż browaru. aaaaah, rozkosz. Palić też palę (niestety nałogowo, ale dziś wypaliłem ostatniego papierosa [taką mam przynajmniej nadzieję i dziękuję z góry za trzymanie kciuków za mój sukces na polu walki z nałogiem]) więc albo mój geniusz jest tak wielki, że wykracza poza skalę i stąd to uwielbienie do używek, albo jest geniuszem innego rodzaju (preferowałbym pierwszą opcję, ale to chyba za duze samouwielbienie nawet jak na mnie:P)
Zjedz mego osła
(eng: eat my ass)
teh4esz Postów: 260
Konto od: 14.09.2007
Miasto: Pabianice
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Tuesday, December 8, 2009 23:10
Powodzenia w walce z nałogiem!
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock
Permalink Autor: teh4esz, data postu: Tuesday, December 8, 2009 23:28
no już trochę płuca wysiadają przez to gówno.

dzieci, nie zaczynajcie palić za żadną cenę!
Zjedz mego osła
(eng: eat my ass)
teh4esz Postów: 260
Konto od: 14.09.2007
Miasto: Pabianice
Permalink Autor: wkkenator, data postu: Tuesday, December 8, 2009 23:49
Cytat dzunior

Spróbuj więc jakichś ciekawszych piw z wyższej półki, może znajdziesz coś dla siebie ;) Jakiś DOBRY pszeniczniak, bock, porter bałtycki czy pyszny Ciechan Miodowy może Ci przypaść do gustu :)

nie rozmawiaj do mnie takimi nazwami, bo mi to nic nie mówi xD
Ciechana jakiegoś ciemnego piłem, z tego co mi się wydaje. miodowy za mną od jakiegoś czasu chodzi, tylko jakoś czasu mało, żeby po wykładach zajść do sklepu, ale skoro polecasz (z resztą nie tylko Ty, na forum pentaxa też chwalą) to się kiedyś będę musiał zebrać :D
"Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki" Angela Carter
wkkenator Postów: 325
Konto od: 26.12.2006
Miasto: Zamość