Gliwice-piękne widoki?

Permalink Autor: 19patuska45, data postu: Thursday, July 30, 2009 21:50
Fajne zdjęcia można też zrobić na moście nad koleją tam koło Dąbrowskiego,Chorzowskiej, Zabrskiej ; ))
Wiem bo sama mieszkam niedaleko :)
A wie ktos gdzie można robić zdjęcia kwiatom ?
Oczywiscie oprócz palmiarni :)
PozDrawiam gliwiczan :)
19patuska45 Postów: 1
Konto od: 29.07.2009
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: bardzoja, data postu: Thursday, January 21, 2010 14:09
hm , polecam też okolice trynku i skironika :D
oraz okolice os. Kopernika :D i las :)
bardzoja Postów: 13
Konto od: 16.06.2009
Miasto: Wielka Wieś
Permalink Autor: stojeobok, data postu: Tuesday, February 9, 2010 22:37
mozna zrobic cos z niczego np na ul zwyciestwa:
http://www.digart.pl/praca/4898212/gliwice.html
stojeobok Postów: 1
Konto od: 9.02.2010
Miasto: gliwice
Permalink Autor: hukaj, data postu: Wednesday, February 10, 2010 00:10
Miasto jest brudne, szare, brzydkie i zaniedbane. Klatki schodowe zruinowaciałych kamienic są wielkimi kałużami. Na każdym kroku duże, obskurne kontenery na śmiecie. Złomiarze, szabrownicy wynoszą pozostałości z opuszczonych kamienic, powybijane okna, góry gruzu. . Oczywiście wszędzie napisy na murach "Piast Gliwice". Dlatego też uważam, że mieszkacie w bardzo interesującym, zaskakującym mieście, gdzie na pewno wiele się dzieje gdy nikt nie patrzy. Również z tego powodu lubię tam robić zdjęcia. Dla mnie tego typu brzydota jest idealnym tematem. Jedyne co mnie naprawdę wkurza to światła na przejściach dla pieszych. Od momentu przyciśnięcia guziczka muszą upłynąć wieki żeby zapalił się zielony ludzik. Mam nadzieję i chęć poznawać dalej wasze podwórko bo wciąż niewiele piaskownic i huśtawek widziałem.
hukaj Postów: 21
Konto od: 5.07.2005
Miasto: Rybnik
Permalink Autor: alexxowy, data postu: Sunday, April 11, 2010 09:34
miasto jest szare ? co ty pierdo.lisz. to jedno z najbardziej zielonych miast na śląsku ;) a z sond wynika,że Ślązacy chcą mieszkać w Gliwicach ;).
alexxowy Postów: 52
Konto od: 31.12.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: blaqkvenom, data postu: Saturday, April 17, 2010 11:45
Wojtek, ja Ci coś chyba zrobię.
Najładniejsze jest Zabrze, bo jest najbardziej zielone, zresztą Rokitnica jest najładniejsza dzielnicą Zabrza, ha ! i mieszkam tam ;d i mi nie gadaj, że Gliwice lepsze. ;p
blaqkvenom Postów: 2
Konto od: 18.03.2009
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: yourblackrose93, data postu: Thursday, April 29, 2010 10:26
radiostacja juz jest przestarzala tak szczerze...
hmm ja sie wybiore do ogrodu botanicznego jak zostanie otwarty w zabrzu 5 km od sośnicy - dzielnicy gliwic:)
yourblackrose93 Postów: 6
Konto od: 12.10.2009
Permalink Autor: blaqkvenom, data postu: Thursday, April 29, 2010 20:42
tak, ogród botaniczny w Zabrzu jest wart uwagi :)
blaqkvenom Postów: 2
Konto od: 18.03.2009
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: nevercomeback, data postu: Tuesday, May 18, 2010 21:56
Byłam tylko raz w Gliwicach ale uważam, że dobrym miejscem będzie dzielnica cudów (nie wiem, dlaczego to tak się nazywa i czy w ogóle to tak się nazywa). Chodzi mi o fabrykę do rozbiórki przy ulicy Zabrskiej. Ładne cegły złożyły się na jej budowę. Trzeba tylko uważać, bo w środku jest nieoficjalna noclegownia.
Treść dodana do postu 18-05-2010 o godzinie 21:58
Byłam tylko raz w Gliwicach ale uważam, że dobrym miejscem będzie dzielnica cudów (nie wiem, dlaczego to tak się nazywa i czy w ogóle to tak się nazywa). Chodzi mi o fabrykę do rozbiórki przy ulicy Zabrskiej. Ładne cegły złożyły się na jej budowę. Trzeba tylko uważać, bo w środku jest nieoficjalna noclegownia.
#To jest pomysł dla osób lubiących ruiny.
nevercomeback Postów: 1
Konto od: 12.02.2010
Miasto: Sosnowiec
Permalink Autor: trishaaa, data postu: Thursday, May 20, 2010 00:05
hmm.. nic ciekawego :P jedynie niedziela, godz. 5 rano, ul. zwyciestwa - ani grama zywego ducha, a fajne zdjecia mozna zrobic :)
(...) nie wierzyłam, nie czekałam,
nie przeczułam w głębi snu,
że jeżeli gdzieś jest niebo,

to tu, to tu.
trishaaa Postów: 118
Konto od: 20.03.2008
Miasto: Gierałtowice
Permalink Autor: moniol113, data postu: Friday, May 21, 2010 07:57
Hej :) przez poprzednie 3 tygodnie odbywałam praktykę zawodową w Gliwicach i poznałam piękne miejsce :) Gliwice-Szałsza Zamek ostatniego z rodu Piastów ;) obecnie jest przebudowywany,ale jest tam naprawdę pięknie :) cisza,spokój,staw,konie,zieleń,zwierzęta i wspaniali ludzie :) naprawdę bardzo polecam :) za parę lat jak będzie już gotowy będzie na co popatrzeć:) obiecuje !
moniol113 Postów: 5
Konto od: 19.03.2009
Miasto: katowice
Permalink Autor: punksnotdead6, data postu: Friday, May 21, 2010 13:31
witam, Gliwice zwiedzam od trzech tygodni... tzn weekendy tam spędzam u dziewczyny:)
fajne miasto muszę przyznać:) mieliście ekstra juwenalia w tym roku- przyćmiły nasze Bielsko w 1000%
co tam jeszcze ciekawego można poznać o Gliwicach? co? nie chodzi mi o jakieś zabytki i takie tam- bo to w każdym przewodniku jest tylko o nocne atrakcje i kluby w których można posiedzieć, coś wypić kulturalnie i nie przepadać przez miejscowych menelów i zdrętwiałych starych kawalerów po 40-stce co podrywają każde mięso...
punksnotdead6 Postów: 1
Konto od: 25.04.2010
Miasto: Żywiec
Permalink Autor: trishaaa, data postu: Friday, May 21, 2010 15:17
e no, igry to co roku zajeb***ste :D
(...) nie wierzyłam, nie czekałam,
nie przeczułam w głębi snu,
że jeżeli gdzieś jest niebo,

to tu, to tu.
trishaaa Postów: 118
Konto od: 20.03.2008
Miasto: Gierałtowice
Permalink Autor: vasil, data postu: Monday, June 7, 2010 17:01
Fajne zdjęcia można zrobić na dachu V LO (dość trudno dostępne miejsce), również spektakularne widoczki są z wieży Katedry Wszystkich Świętych (po rozmowie z księżmi da radę wejść na górę)  
vasil Postów: 1
Konto od: 24.11.2008
Permalink Autor: fleetingmomentsx, data postu: Sunday, September 19, 2010 15:32
nie wiem,ja robiłam zdjęcia w Mc'Donalds.jak to woli ; ]
fleetingmomentsx Postów: 1
Konto od: 11.03.2010
Permalink Autor: madziusiowa, data postu: Friday, September 24, 2010 13:12
uważam, że Gliwice są już obfotografowane. każdy tam robi zdjęcia, ja osobiście ostatnio szukam miejsc zapomnianych :-)
madziusiowa Postów: 3
Konto od: 3.08.2008
Miasto: Rybnik