odwiedzcie Lublin

Permalink Autor: coraggio, data postu: Saturday, September 25, 2010 17:52
Hmm Lublin no tak warto warto odwiedzić ;D pomimo, że mieszkam 37km od Lbn w wakacje bywałam codziennie ;D oczywiście na piątkowe wieczory polecam Bar pod akacją ;D na krakowskim ;D no i Merituuum ;D a na dzień hmm Park Saski i ten plac zabaw pod Zamkiem idealny do zawodów skoku w dal z huśtawki ;D
coraggio Postów: 1
Konto od: 23.08.2009
Miasto: Opole
Permalink Autor: oddajmiaparat, data postu: Saturday, November 27, 2010 21:19
Warto jest odwiedzić Lublin. To miasto z bardzo ciekawą historią.
W Lublinie są piękne miejsca które nadają się na jakąś stylową sesję.
oddajmiaparat Postów: 5
Konto od: 19.02.2009
Miasto: Międzyrzec Podlaski
Permalink Autor: jacekrodzos, data postu: Friday, December 3, 2010 13:53
Jak najbardziej Lublin to super miasto, osobiscie je bardzo lubie dlatego jadę na zdjecia w niedzielę:D
jacekrodzos Postów: 34
Konto od: 14.08.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: stillchildlike, data postu: Saturday, January 1, 2011 15:24
Najlepiej się po knajpach powłóczyć na starym mieście z aparatem, modelem i błyskadełkami :P Czarcia łapa ma świetny klimat.
Niestety pozostałe lokale niezbyt chętnie współpracują z fotografami, tj. Vanilla, Ceska Pivnica itd.
Plener mi się przejadł, więc szukam jakiś pomieszczeń do działania.
Ktoś chce pofocić? ;>
stillchildlike Postów: 818
Konto od: 5.11.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: tacoukradlaksiezycx3, data postu: Sunday, January 2, 2011 01:00
Lublin nie jest taki zły, ale mi się osobiście wydaje, że Zamość jest bardziej interesującym miastem. Nie mówię tego ze względu na to, że mieszkam w Zamościu tylko tak uważam Zamość jest bardziej historyczny.
tacoukradlaksiezycx3 Postów: 2
Konto od: 1.01.2011
Miasto: Zamość
Permalink Autor: magdalenaw, data postu: Monday, January 3, 2011 18:31
jak dla mnie to Lublin jest świetny
lubię często przyjeżdżać ;]

także polecam ;*
magdalenaw Postów: 2
Konto od: 29.12.2010
Miasto: Ulhówek
Permalink Autor: heartbeatz, data postu: Tuesday, February 1, 2011 02:50
co za pytanie ! Lublin to piękne miasto.zyje tu ponad 20 lat i dodam iz jestem aktywnym mieszkancem.Nie raz przedreptalem to miasto wzdluz i wszerz.lubie tez zapusczac sie w najmroczniejsze i najdziwniejsze miejsca starego miasta.jako mocny argument dodam ze mimo czestych spacerow po doslownie calym miescie nie widzialem jeszcze wszystkiego...a pewnie  nawet polowy.to miasto naprawde potrafi milo zaskoczyc.oczywiscie jesli ruszycie sie poza plaze i deptak !!!sadze ze do konca zycia Lublin bedzie zaskakiwal mnie coraz to nowymi ciekawymi miejscami.
KOCHAM MOJE MIASTO.LUBLIN
heartbeatz Postów: 1
Konto od: 26.12.2007
Permalink Autor: euryphaessa, data postu: Tuesday, February 22, 2011 23:01
również lubię Lublin.
a kto by chciał się poszlajać, poodwalać na jakimś placu k/ zamku czy grodzkiej, placach zabaw, jak się już trochę cieplej zrobi? ;) niedługo będzie mi się nudno robić w domu i zrobią się warunki do łażenia po dworze... a fajnie by było poznać nowych ludzi ;]
euryphaessa Postów: 1
Konto od: 3.10.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: ewelka961, data postu: Wednesday, April 13, 2011 18:42
Uwiebiam Lublin;p
Często odwiedzam to misto i spaceruje po wąwozach na Czubach i niedaleko zamku.
ewelka961 Postów: 2
Konto od: 13.04.2011
Miasto: Brzeziny
Permalink Autor: sunisgone, data postu: Sunday, May 1, 2011 01:15
Osobiście nie przepadam za Lublinem .. jak dla mnie jest po prostu szary i bury, jest o wiele więcej ciekawych, ładniejszych miast w Polsce. Mieszkam blisko i jak jeżdżę to albo na zakupy, albo coś. Nie jest zły, ale jakoś tak nie wielbię go. :)
i dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękłoby Ci serce.
sunisgone Postów: 7
Konto od: 1.01.2010
Miasto: Puławy
Permalink Autor: kira91, data postu: Wednesday, May 11, 2011 11:44
Uważam ,że Lublin jest przepięknym miastem! Kryje w sobie mnóstwo historii! Choćby wystarczy zagłębić się w stare miasto i przyjrzeć z bliska kamieniczkom.  Przyjrzeć się także małym elementom będącymi zdobieniami, które tek często łatwo przeoczyć.Można też przyjrzeć się barokowej wieży Zamku Lubelskiego czy samemu Zamkowi. Lublin już za średniowiecza skrywał swój urok i sam Jagiełło był nim zachwycony i szczególnie go lubił.
Sam widok z górki Zamku Lubelskiego jest piękny. Sam Plac po Farze także jest cudowny. Widok ze Wzgórza Czwartek także jest niesamowity. Wiosną najlepiej czuję się Przy Parku Akademickim koło domu studenta zaocznego bo można usiąść na ławeczce a widok na mnóstwo zieleni i pięknych drzew jest przecudny!
Ogród Botaniczny to także wspaniałe miejsce w Lublinie czy Skansen Wsi Lubelskiej. Jakby chcieć się bardziej zagłębiać w zabytki Lublina i Muzea to można by wymieniać i wymieniać. Nawet Plac Litewski jest urokliwy! Co jeszcze świadczy o wspaniałości tego miasta? Najlepiej zadać sobie to pytanie przy Pomniku Obrońców Lublina, którzy poświęcili życie by to miasto było wolne.
kira91 Postów: 1
Konto od: 19.10.2009
Permalink Autor: dacota, data postu: Saturday, May 14, 2011 00:05
hmm Lublin, mam co do tego miasta mieszane uczucia, mieszkam tu od urodzenia wiec myślę, że poznałam je już wystarczająco dobrze. Oczywiście, zgadzam się z opiniami że Lublin to piękne miasto, jednak trzeba przyznać że tylko w małym skrawku starego miasta, wiele miejsc w lublinie na razie jedynie straszy wyglądem (np. okolice starego Kina kosmos, czy popularna Lublinianka). Nie ma się tez co oszukiwać, Lublin to nie miasto dla młodych, ambitnych ludzi zdecydowanie brak tu jakichkolwiek perspektyw na rozwój, czy prace. Wspaniałe Lubelskie uczelnie kształcą przyszłych bezrobotnych magistrów. Osobiście dla mnie Lublin na zawsze pozostanie moja mała ojczyzną i za to będę go kochać, ale nie ukrywam że dobrze by było gdyby Lublin zaczął się szybciej rozwijać.
dacota Postów: 7
Konto od: 5.05.2010
Permalink Autor: eaagle, data postu: Saturday, May 21, 2011 16:02
Cytat dacota
Nie ma się tez co oszukiwać, Lublin to nie miasto dla młodych, ambitnych ludzi zdecydowanie brak tu jakichkolwiek perspektyw na rozwój, czy prace. Wspaniałe Lubelskie uczelnie kształcą przyszłych bezrobotnych magistrów. Osobiście dla mnie Lublin na zawsze pozostanie moja mała ojczyzną i za to będę go kochać, ale nie ukrywam że dobrze by było gdyby Lublin zaczął się szybciej rozwijać.

Nie rozumiem takiego myślenia.  Ludzie ambitni w największej dziurze znajdą dla siebie prespektywy rozwoju. Magistrzy, którzy są niezaradni życiowo napewno pozostaną bezrobotni, ale nie wszyscy tacy są więc nie uogólniaj bo obrażasz wiele osób. W Lublinie zakochałam się tak na prawde ponad rok temu, bo wcześniej też wydawał mi się szary, brudny i nudny. Ale gdy przyjechałam do lbn ot tak, na całkowitym spontanie, troche się powłóczyć i pójść na dobrą impreze - wiedziałam już że chcę tu zostać. Stare miasto, park saski, wąwóz na czubach, zalew, ale nie zapominajcie co dzieje się np: na LSMie między blokami i porównajcie to sobie ze statystycznym warszawskim osiedlem. Zielono, fontanny, place zabaw, kilka alejek, a niby betonowa dzielnica. Poza tym nastawienie ludzi do innych - coś pięknego!
eaagle Postów: 4
Konto od: 16.06.2008
Miasto: Golden Sand
Permalink Autor: brygadzista, data postu: Saturday, June 4, 2011 01:07
Lublin jest super... tylko trzeba wiedzieć, gdzie przejść się wieczorami ;)
brygadzista Postów: 287
Konto od: 13.04.2010
Miasto: Dąbrowa Górnicza