Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek dochodzenie odszkodowania - Forum Photoblog.pl

dochodzenie odszkodowania

Permalink Autor: myslicielka3, data postu: Saturday, October 13, 2018 14:05
Cześć, mam problem z odszkodowaniem, które powinnam dostać w wyniku wypadku, któremu uległam jakiś czas temu. Czy jesteście w stanie naprowadzić mnie na firmy, które mogłyby mi pomóc? Bo chyba jednak sama niewiele zdziałam.
myslicielka3 Postów: 1
Konto od: 21.09.2018
Miasto: Tyniec Mały
Permalink Autor: myslicielka3, data postu: Sunday, October 14, 2018 15:19
Cześć, mam problem z odszkodowaniem, które powinnam dostać w wyniku wypadku, któremu uległam jakiś czas temu. Czy jesteście w stanie naprowadzić mnie na firmy https://codex.org.pl/odszkodowania/dochodzenie-odzyskiwanie-odszkodowan/ , które mogłyby mi pomóc? Bo chyba jednak sama niewiele zdziałam.
myslicielka3 Postów: 1
Konto od: 21.09.2018
Miasto: Tyniec Mały
Permalink Autor: marcin099, data postu: Tuesday, October 30, 2018 08:19
Witam,

Na początku możesz wszystko załatwić sama. Musisz tylko mieć odpowiednie dokumenty z leczenia. Jeżeli faktycznie trafisz na jakieś trudności, to lepiej będzie zwrócić się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej lub prawnika. Sporo informacji możesz zasięgnąć ze strony https://odszkodowanie.co.pl/, znajdziesz tam listę firm odszkodowawczych w Twoim rejonie. To prawda, że dużo skuteczniej dochodzi się odszkodowania z profesjonalną kancelarią odszkodowawczą.
marcin099 Postów: 0
Konto od: 9.08.2018
Miasto: Kalisz