Chełmek / Oświęcim / Gorzów / Libiąż / Chrzanów i okolice

Permalink Autor: anuska1, data postu: Monday, July 7, 2008 13:51
Tytuł: nO TO MOŻE CHEŁMEK, OŚWIĘCIM, GORZÓW, LIBIĄŻ, CHRZANÓW I OKOLICE, A NIE TYLKO KRAKÓW I KRAKÓW ;P

CZEŚĆ WSZYSTKIM!

Jesteście dumni ze swojego "świata", czy może wręcz przeciwnie? Chcielibyście zmian?
Ja mieszkam tymczasowo w Chełmku i muszę z przykrością stwierdzić, że nie ma tu żadnych ciekawych miejsc, gdzie można by było spędzić czas z przyjaciółmi!!! Zero dyskotek. I JAK TU KOGOŚ POZNAĆ? Człowiek siedzi w chałupie Na dupie i nie ma gdzie się ruszyć! :( Jedyną atrakcją są korty-no ale na tą przyjemność mogą pozwolić sobie tylko najbogatsi! Ci co mają kasę, bo rzecz jasna, siedzą za granicą, albo zajmują "wysokie stołki". O przepraszam-są jeszcze stawy chelmkowskie :D ;P. hehe.

no to serdecznie zapraszam do wypowiadania się :D

Zabronione jest pisanie posta pod postem przez jednego użytkownika.
Nadawaj tytuły wątków tak, aby było wiadomo o co chodzi.

Post edytowany Monday, July 7, 2008 13:51 przez moderatora irminka
anuska1 Postów: 3
Konto od: 4.07.2008
Miasto: Dąbrowa Olbięcka
Permalink Autor: , data postu: Thursday, July 10, 2008 10:38
w moim małym świecie,  bywa tak : wzrok wbity w przestrzeń, dupsko przykute do krzesła, nic sie nie dzieje, zmęczenie, przygnębienie, próżnia... ;) no ale zdarzają się też przebłyski wartkiej akcji ... jak pies terrorysta - żarłacz kudłaty wymyśli spacer ...
jest jak jest, ale ja lubię spokój i ciszę małych miejscowości ... PIPIDÓWA RULEZZZ hahaha.
pozdrawiam :)
... w każdej niedoskonałości jest odrobina piękna
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: rubinka, data postu: Thursday, July 10, 2008 20:53
Ja mieszkam w Oświęcimiu. Są tutaj łąki, deptak nad rzeką Sołą, jeziora Kruki, obóz Aushwitz, koncerty pod OCK (Oświęcimskie Centrum Kultury) itp... Są tez puby =) Jak ktoś się uprze to znajdzie ciekawe miejsce do spędzenia czasu ze znajomymi =) A ludzi poznaje się bardzo prosto. Zbiera się paczkę i kazdy zaprasza jeszcze kogoś. W sumie to u nas wszyscy wszystkich znają więc... XDDD A jak ktoś che siedzieć w domu w takie piękne wakacje... Jego problem!
~*AgresoR.]
rubinka Postów: 8
Konto od: 28.10.2007
Miasto: Oświęcim
Permalink Autor: , data postu: Thursday, July 10, 2008 20:58
wydaje mi sie ze wszystko zalezy od tego jak patrzymy na swiat, czasami proste miejsca sa fascynujace jak i zarazem czasmi przygnebiajace... jesli jestesmy szczesliwi to wszystko wokol jest piekne:D:D:D wiec czasami warto sie dobrze rozejrzeć^^ ale czy chciałabym tu zostac w tym moim malutkim kosmosie hmm.... nie :D:D:D przeciez po ta jest świat inne miejsca zeby caly czas odkrywac cos nowego :D jednak gdybym miala wybierac miejsce zamieszkania to zdecydowanie wybrałabym jakies mniejsze miasteczko typu Chrzanów -małe miasteczka maja swoje uroki:)  

pzdr:):)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: felcia94, data postu: Thursday, July 10, 2008 23:56
Ja mieszkam w Chrzanowie i... no da się wyżyć są kotry xD boiska, bieżnia xD zawsze mozna isc sie zaszyc do lasu xD no i park czy kościelec xD Jest spokojnie, i w ogóle najlepiej xP nie chce tu zostać no ale jak chce ktos znaleść spokojne miejsce to polecam xD
felcia94 Postów: 1
Konto od: 13.07.2007
Miasto: Chrzanów
Permalink Autor: rubinka, data postu: Friday, July 11, 2008 00:07
Małe miasteczka mają swój urok, to prawda. I miło się w nich żyje. Wszyscy wszystkich znają, spokój, cisza, ulubiona miejsca... Ale czasem warto zawitac do większego miasta. Nie wiem jak innym ale mnie tego brakuje =) Dobrze że pod ręką jest taki Kraków np.
~*AgresoR.]
Permalink Autor: , data postu: Friday, July 11, 2008 09:14
tak,ale tylko wybyc na chwilke,wiadomo nie mozna tkwic ciagle w jednym i w tym samym miejscu. Ja tam nie bardzo przepadam za Krakowem jak dla mnie za dużo ludzi, zbyt mało spokoju, każdy pędzi nie waidomo za czym i po co, każdy dazy do wywyższenia sie nad drugim co zreszta widac:] heh zeby nikt czasem nie poczuł sie urazony:):)  jak już krk to noca po prostu niedoopisania:D:D:D
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: rubinka, data postu: Monday, July 14, 2008 19:45
Dobrze powiedziane. Ja naprawdę nie rozumiem takich ludzi. Nie pasuje ci siedzenie w domu? A kto ci zakazal wyjść! Zbierz paczke i idźcie chociażby na lody albo coś innego. Nawet ze śmieciami wyjść czy do sklepu. Najlepiej to marudzić...
~*AgresoR.]
Permalink Autor: baterianna, data postu: Monday, July 14, 2008 21:13
Cytat rubinka
Ja naprawdę nie rozumiem takich ludzi. Nie pasuje ci siedzenie w domu? A kto ci zakazal wyjść!

Ja też tego nie rozumiem.

Nawet i ja mogła bym marudzić, na moją wieś, że tu nie ma nic do roboty, że 0 atrakcji, że to, że tamto...
Jeśli nie zna się swojego miejsca zamieszkania tak właśnie się dzieje...
Ale zaczęło się od wypadów z jedną koleżanką...potem zbierało się coraz większe towarzystwo i okazuje się że nigdzie nie wyjeżdżając na wakacje nawet na takim zadupiu za przeproszeniem można się nie nudzić...
Chociażby wyjście do naszego lasu, lub na tak zwaną "pustynie"(kopalnia piasku). Na drogach nie ma wielkiego ruchu więc spokojnie można jeździć na rowerze...i na rowerze właśnie można dojechać nad piękne stawy lub na pobliskie boisko(boiska do: siatki, nożnej, kosza, tenisa, badmintona) nawet małe dzieci znajdą tu atrakcje, bo na tym boisku znajduje sie około 10 dużych(!) huśtawek i jednia huśtawka "równoważnia"...

Jak ktoś chce to zawsze znajdzie jakąś atrakcje...

A skoro mówisz, że tylko siedzisz na chacie to jak chcesz coś znaleźć...  a życie człowieka nie ogranicza się do dyskotek i imprez...
baterianna Postów: 34
Konto od: 31.01.2008
Miasto: Brzesko
Permalink Autor: kontousuniete, data postu: Thursday, July 24, 2008 11:20
Nie mów bo chełmek w porownaniu do tych 'miast' ktore' wymieniłaś nie jest aż tak bardzo zacofany. No oczywisicie w Oswięcimiu jest najwięcej atrakcji. W libiązu Alcatraz np no ale nei jest źle. CHełmek z tego co zauważyłam rozwija się cały czas.
  ~  Co zrobisz, gdy ktoś ci przystawi nóż do szyi, a ty akurat dostaniesz czkawki?  ~  
kontousuniete Postów: 119
Konto od: 16.06.2008
Permalink Autor: wladkowie, data postu: Friday, August 22, 2008 17:51
Jest w Chełmku lub Libiążu ciekawe miejsce do robienia zdjęć?
wladkowie Postów: 7
Konto od: 27.06.2008
Permalink Autor: kontousuniete, data postu: Saturday, August 23, 2008 18:49
w Libiażu jest park Jana Pawła. Miło tam i klimatycznie.
a w chelmku. hmm wszędzie się coś znadzie. trzeba umieć poszukać :D
  ~  Co zrobisz, gdy ktoś ci przystawi nóż do szyi, a ty akurat dostaniesz czkawki?  ~  
Permalink Autor: ostry1475, data postu: Saturday, August 30, 2008 08:29
mieszkam w chrzanowie i jest zajebiscie
ostry1475 Postów: 1
Konto od: 30.08.2008
Permalink Autor: wladkowie, data postu: Saturday, August 30, 2008 08:58
park JP strzał w 10 :)
wladkowie Postów: 7
Konto od: 27.06.2008
Permalink Autor: kontousuniete, data postu: Monday, September 1, 2008 20:19
Ciesze się że się na coś przydałam ;p

poza tym jeśli chodzi oi zdjęcia to ja polecam szukanie jakiś ruin etc. Lubie takie klimaty ;p
Permalink Autor: sensualite, data postu: Friday, September 5, 2008 00:37
Co do fajnych miejsc do robienia zdjęć - koło Chełmka jest taka mała wieś Bobrek - miałam okazję być tam na plenerze fotograficznym :) tu można zobaczyć efekty:
http://gerafik.pl/21gramofon/?p=55
Treść dodana do postu 05-09-2008 o godzinie 00:39
Co do fajnych miejsc do robienia zdjęć - koło Chełmka jest taka maławieś Bobrek - miałam okazję być tam na plenerze fotograficznym :) tumożna zobaczyć efekty:

http://gerafik.pl/21gramofon/?p=55

Jest tam m.in. stary pałac, w nienajlepszym stanie niestety, jednak do zdjęć - w stanie jak najbardziej jeśli ktoś lubi takie klimaty ;)
sensualite Postów: 3
Konto od: 18.02.2007
Miasto: Kraków