Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Zakup nowego sprzętu - prosze o pomoc! - Forum Photoblog.pl

Zakup nowego sprzętu - prosze o pomoc!

Permalink Autor: jestemedyta, data postu: Sunday, May 17, 2015 17:21
Witajcie!
Szukam nowego sprzętu. Fotografuję Nikonem D3100 i nie narzekam. W zeszłym roku zakupiłam obiektyw 50mm f/1.8 G. NIE NARZEKAM :)

Jednak uważam, że skoro już trochę fotografuję mogę sobie pozwolić na nowości. Poszukuję aparatu do którego akcesoria w tym obiektywy nie będą bardzo drogie oraz lampy, gdyż na nich się nie znam a chcę rozpocząć nowy rozdział w fotografii. Fotografuję zazwyczaj kobiety w sposób portretowy, można powiedzieć, że typowe 'sesje'. Chciałabym jednak rozpocząć przygodę z imprezami, koncertami i uroczystościami dlatego chciałabym zakupić lampę, by jednak te zdjęcia wychodziły bardziej profesjonalnie.

Koszt zestawu (aparat + obiektyw + lampa) maksymalnie do 7000. (Miło by było gdyby było jednak w okolicy 5000) Myślę, że dobrze trafiłam i ktoś mi tutaj pomoże. Nie jestem zapatrzona w Nikona jeśli ktoś zasugeruje Canona proszę o bliższy opis aparatu, gdyż to że coś tam umiem w fotografii to jedno a dobra znajomość sprzętu to drugie :)

DZIĘKUJE ZA KAŻDĄ ODPOWIEDŹ :)
jestemedyta Postów: 1
Konto od: 7.04.2012
Miasto: Piła
Permalink Autor: karlbrand, data postu: Monday, June 15, 2015 08:35
Mimo wszystko Nikon D 700 i SB 900 + jakieś szkło np. 105 VR.

http://wsps.pl
http://ranczopodgajem.pl/oferta/22-noclegi.html
karlbrand Postów: 12
Konto od: 29.08.2014
Miasto: Słabocin