Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Dlaczego dziewczyna którą kochamy tak bardzo potrafi zranić...?? - Forum Photoblog.pl

Dlaczego dziewczyna którą kochamy tak bardzo potrafi zranić...??

Permalink Autor: jestemoutsiderka, data postu: Thursday, February 10, 2011 12:12
nie opieraj się na ' wszystkich ' kobietach bo tak nie jest - jak byłeś z lekkomyślną dziewczyną to się nie dziw. Widocznie chyba jej dobrze nie znałeś. Jeżeli chcesz się już opierać na wszystkich kobietach to przykro mi ale chyba zostanie Ci zmiana orientacji seksualnej. Prawda jest taka, że są kobiety które cholernie grają na uczuciach innych ( nie tylko mężczyzn ) i świetnie się przy tym bawią. Nic na to nie poradzisz, jeżeli komuś to odpowiada... może kiedyś zmądrzeje. Tak samo jest z mężczyznami - rozkochują w sobie dziewczyny, a później wyrzucają jak starą zabawkę, która się znudziła. Kwestia wychowania. - Moim zdaniem.
jestemoutsiderka Postów: 27
Konto od: 3.10.2010
Miasto: Wałbrzych
Permalink Autor: malcziki, data postu: Thursday, February 10, 2011 17:46
hm, powiem że mimo iż jestem kobietą to zawsze mówię " bo my kobiety jesteśmy wredne i nam ufać nie należy" ale ja zawsze inna byłam;)
malcziki Postów: 0
Konto od: 7.02.2011
Miasto: Rzeszów
Permalink Autor: , data postu: Friday, February 11, 2011 18:52
nie zapominajmy o tym, że to nie tylko dziewczyny czasami tak się zachowują.. to nie zależy od płci. tacy ludzie po prostu są. tłumacz to sobie tak, że ona na Ciebie po prostu nie zasługiwała ! ;)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: joanna20208, data postu: Thursday, April 14, 2011 22:34
dziewczyny które tak mocno kochacie mogą dlatego tak zranić bo nie dostrzegają tego co mają tylko zawsze pragną więcej i więcej.
wiem coś na ten temat bo sama taka byłam dopuki nie przeżyłam czygoś co dał mi do myślenia. mam męża i nie raz go zraniłam przez te 3 lata nie o jedno miałam do niego pretensje nie raz uraziłam go tak że aż płakała a ja razem z nim. i teraz patrze na to wszystko inaczej ale już taka nie jestem nie chce już tak dużo tylko odrobine uczucia czułości opiekuńczości i troski. ale kiedyś żądałam tak jakby to ładnie ująć żeby się mój mąż odwrucił od wszystkich od rodziny i był tylko mój na wyłączność żeby robiła tak jak ja chce i żeby była na każde zawołanie na kiwnięcie palcem wydawało mi się że to ja powinnam być dla niego najważniejsza ale myliłam się takim zachowaniem tylko go zrażałam do siebie odpychałam bo kiedy ja weszłam do pokoju toon wtedy wychodził dziś już tak nie jest jest inaczej lepiej bo ja przestałam taka być przestałam od niego żądać tylko zaczełam wiecej dawać od siebie i to słowo KOCHAM CIĘ ma kluczowe znaczenie bo to jet tak że ja oddałam mu wszystko to co miałam czyli moje całe życie cały swój czas i to słowo dopuki istnieje będzie zawsze miało takie samo znaczenie i tzreba czasami więcej ustępywać niż zawzinać sie i iść przez życie tak jak sobie zaplanowaliśmy jeżeli kogoś naprawdę kochamy to zrobimy dla niej wszystko a jeżeli kogoś zranimy to tylko dlatego że tego słowa KOCHAM CIĘ nie rozumiemy i nie robimy tego specjalnie. Dopiero to zrozumiałam jak przeżyłam w swoim życiu coś złego (to co dało mi do myślenia to wypadek samochodowy którego byłam świadkiem i gdyby nie udało mi się zapanować nad autem to bym i ja brała w nim inny udział ale wtedy mogło by mnie już tu nie być.)  co dało mi do zrozumienia ile mogłam stracić a ile mam.

P.S
chciałam opisać wszystko to co czuje co myślę co zrobiłam ale moje myśli są troche nieskładne. Ale mam nadzieje że odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz w mojej wypowiedzi
joanna20208 Postów: 1
Konto od: 23.03.2011
Miasto: Bestwiny
Permalink Autor: lytel, data postu: Friday, April 22, 2011 20:16
Powiem wprost ... Zraniła Cię bo bardzo ją kochałeś a ona Ciebie widocznie nie ... Przykro mi też to przerabiałam kilka razy .. nie polecam teraz jestem szczęśliwym singlem bez nadziei na związek i nawet mi z tym dobrze :D
lytel Postów: 6
Konto od: 10.03.2011
Miasto: Skórka
Permalink Autor: honeyyhoneyy, data postu: Wednesday, May 4, 2011 14:30
zdziwiłes mnie tym postem. Zawsze stykam sie z tym jak to chłopak rani dziewczynę. Udaje ze mu zależy etc.
Powiem CI jedno Jezeli ona tak Ciebie potraktowała to powinienies sie cieszyć, poznałeś jej prawdziwe oblicze. ;)chciałbyś żyć z nią wziaśc slub przywiązac sie do niej na maxxa a dopiero potem dowiedziec sie jaka jest?? Oszczędziła Ci większego bólu w przyszłosci. Wiem napoczatku to boli cholernie. ale z biegiem czasu , zapomnisz ... Zobaczysz wiem co mówię;)

Powodzenia

Ps. to że ona tak postąpiła nie oznacza ze wszystkie takie są NIE GENERALIZUJ
honeyyhoneyy Postów: 0
Konto od: 29.03.2010
Miasto: Świdwin
Permalink Autor: niezxxiwieku, data postu: Wednesday, May 4, 2011 17:19
Oczywiście nie wszystkie są takie , my zdajemy sobie z tego sprawe , ale z reką na sercu można stwierdzić że jest takich coraz więcej , wiem bo sam zostałem zraniony niedawno i ciężko mi zapomnieć , ale trzeba żyć dalej czasami powraca chwila słabości , lecz są też takie chwili gdy myśle że dobrze sie stało , lepiej teraz niż później . Powiem tyle że takie dziewczyny nie są warte zachodu :)
niezxxiwieku Postów: 2
Konto od: 30.04.2011
Miasto: Poznań
Permalink Autor: envibling, data postu: Saturday, May 7, 2011 18:48
wg mnie tak jak chłopak rani dziewczynę, tak  dziewczyna chłopaka. i dla tego mamy coraz wiecej związków homoseksualnych.
envibling Postów: 352
Konto od: 1.04.2010
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: 120297, data postu: Sunday, July 3, 2011 13:08
Z własnego doświadczenia powiem, że dziewczyny czasem nie doceniają tego, co mają na wyciągnięcie ręki w zasadzie. Sama jestem dziewczyną i przyznaję się do błędów. Też raniłam, też się bawiłam. Teraz zrozumiałam swoje błędy i wiem, co robiłam źle, w jakich chwilach zawiniłam. Jeżeli nie jest się pewnym swoich uczuć do drugiej osoby, należy nie mówić tych dwóch pięknych słów, jakie brzmią "Kocham Cię". Wtedy istota zakochana w naszej osobie bardzo się angażuje. A rozstania, kiedy się naprawdę kogoś kocha bardzo bolą. Ale nie każda dziewczyna jest taka. Wystarczy się rozejrzeć, może akurat znajdzie się szczęście :)
120297 Postów: 5
Konto od: 2.07.2011
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: sdms, data postu: Tuesday, July 5, 2011 12:30
Dlaczego dziewczyna którą kochamy tak bardzo potrafi zranić...??

Bo jest człowiekiem. Poza tym to, że kogoś kochamy nie jest równoznaczne z tym, że ktoś nas również kocha lub, że miłość tejże osoby jest na takim samym poziomie jak nasza. Chodzi mi tu oczywiście o pewną dojrzałość emocjonalną.
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: shealwayssmile, data postu: Wednesday, July 6, 2011 13:47
Taka rada na przyszłość: nie jesteście gotowi na związek, to się w to nie pakujcie.
shealwayssmile Postów: 10
Konto od: 4.07.2011
Miasto: Sosnowiec
Permalink Autor: sdms, data postu: Friday, July 8, 2011 11:17
Cytat shealwayssmile
Taka rada na przyszłość: nie jesteście gotowi na związek, to się w to nie pakujcie.

Tylko skąd mają wiedzieć, że nie są gotowi? ;) Pewne rzeczy da się ocenić tylko z perspektywy czasu i zdobytych doświadczeń
Omnia mea mecum porto.

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
Permalink Autor: sublimatio, data postu: Friday, July 8, 2011 19:33
kłamstwo, ja dobrze wiem kiedy jestem gotowy na związek. i jestem od niedawna. wmawiasz ludziom jak Hitler rzeczy typu "nie da się". jeśli sam nie możesz, to nie mów że inni również, bo to idiotyczne i samolubne.
sublimatio Postów: 9
Konto od: 28.12.2010
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: sdms, data postu: Sunday, July 10, 2011 12:21
Kolega wyżej chyba nie przeczytał regulaminu forum.

Forum służy do dyskusji merytorycznej, tymczasem poziom merytoryczny postów kolegi sublimatio jest bliski zeru. Składają się one niemal wyłącznie z argumentacji ad personam, więc naprawdę nie ma tu o czym dyskutować.
Omnia mea mecum porto.

Permalink Autor: sublimatio, data postu: Friday, July 15, 2011 00:39
Żałosne. To jest forum dyskusyjne i własnie prowadzona jest dyskusja, w której ewidentnie zauważyłem błąd w Twojej wypowiedzi. Poczułem się zobowiązany wnieść korektę, bo jeszcze jakaś biedna dusza uwierzy w to, co piszesz i będzie trwała w nieświadomości czy jest gotowa na związek czy nie dopóki go nie doświadczy. Myślenie ograniczone. Fuj.
sublimatio Postów: 9
Konto od: 28.12.2010
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: aidual, data postu: Wednesday, July 20, 2011 20:07
,,Dlaczego dziewczyna którą kochamy tak bardzo potrafi zranić...??''

Dlatego że kochamy i się na to otwieramy :) . Trzeba być twardym żeby pokochać kogoś kto może zranić ... A może każdy, dlatego to wszystko prawie nie ma sensu.
aidual Postów: 22
Konto od: 22.06.2011
Miasto: Bełchatów