Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Dlaczego dziewczyna którą kochamy tak bardzo potrafi zranić...?? - Forum Photoblog.pl

Dlaczego dziewczyna którą kochamy tak bardzo potrafi zranić...??

Permalink Autor: oagatao, data postu: Sunday, April 11, 2010 23:35
Nie wszystkie dziewczyny są takie, a Ty mówisz w liczbie mnogiej.

WIesz.. może jest coś, czym odstraszasz dziewczyny, np. brak kultury itd, itp.

Pamiętaj, że znajdziesz to, czego szukasz, więc szukaj dobrze
oagatao Postów: 10
Konto od: 27.03.2010
Miasto: Międzyrzecz
Permalink Autor: shirokixyuutsu, data postu: Thursday, May 6, 2010 13:13
Nie tylko dziewczyny. Ogólnie człowiek to takie paskudne zwierze, co ma satysfakcję z krzywdzenia innych. I tak demotywując - nie ma człowieka, który byłby do wszystkich zupełnie szczery.
shirokixyuutsu Postów: 4
Konto od: 7.02.2010
Miasto: Będzin
Permalink Autor: wyzszedobro, data postu: Tuesday, July 6, 2010 19:34
Chłopaku , Po 1  - nie tylko dziewczyny ale wgl wszyscy ludzie sa zbyt glupi i mało dojrzali jak z dnia na dzien mozna byc tak zmiennym.
Po 2 kazda laska w sobie cos z kurwy , mniej lub wiecej.
nigdy nieposwiecaj wszystkiego dla dziewczyny bo niewarto
sa chocby za lekkomysle  , wyjeb sie na nie.
wyzszedobro Postów: 3
Konto od: 18.08.2008
Miasto: Leszno
Permalink Autor: fotecja, data postu: Wednesday, July 7, 2010 10:58
Cytat milusi2315
Kochamy kogoś z całego serca...obiecujemy sobie że będziemy już na zawsze razem tylko we dwoje...mówimy że "kochamy" a dziewczyna z lekkim uśmiechem na twarzy potrafi powiedzieć że to "KONIEC" następnego dnia widzimy ją z innym chłopakiem;(( dlaczego one tak bardzo ranią ???Czy nie ma już dziewczyn które naprawde kochają ... Czy nie uwarzacie że słowo "KOCHAM" stało się takie normalne zwkłe jakby nic nie znaczyło? ...

Moim zdaniem,jest juz miejsza ilosc takich dziewczyn,moze myslec ze zwiazek niemial sensu,bo  zaczelo sie robic nudne,ale w takich chwilach jest fajnie zorbic cos,czego nie robiliscie przedtem,zeby nudno nie bylo ;) sadze ze jakby kochala,i jej bardzo zalezalo,to by nie zostawila Cie tak szybko.Moze cos bylo nie tak miedzy wami,i sie poddala poprostu..ale uwierz,sa jeszcze kochane dziewczyny :) hehe pozdrawiam.
fotecja Postów: 0
Konto od: 17.05.2010
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: peggysue, data postu: Wednesday, July 7, 2010 12:59
tak samo można napisać wątek "dlaczego mężczyzna, którego kochamy tak bardzo potrafi zranić". są ludzie i ludzie, jedni kochają inni się zauroczą i tyle. każdy kiedyś dojrzewa do tej jednej miłości i z nią zostaje, ale do tego czasu musi dużo wody w rzece upłynąć.
peggysue Postów: 2
Konto od: 18.06.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: lovexstory, data postu: Thursday, July 15, 2010 08:34
"Kobiety nie są po to aby je rozumieć, tylko po to aby je kochać." ;)
lovexstory Postów: 1
Konto od: 26.05.2010
Miasto: Szubin
Permalink Autor: verlede, data postu: Monday, July 19, 2010 14:19
Cytat wyzszedobro
kazda laska w sobie cos z kurwy , mniej lub wiecej.

Tak, nie ma to, jak się ocenia wszystkie dziewczyny, bo zostawiła kogoś jedna.
Każdy potrafi tylko oceniać po tym, co widzi i usłyszy o kimś.
Nie każda dziewczyna to kurwa i nie wszystkie mają w sobie coś z kurwy.
Nie uważam się za dziewczynę urodziwą, ale tez nie za brzydką, a faceta mogłabym mieć od zaraz.
Nie ubieram się jak dziwka, nie zachowuję się tak i nie obciągam facetom chuja po to, żebym nie była inna niż reszta.
Bo mam na to wyjebane, jak mnie osądzą.
Pisze Ci to 16-letnia dziewica.
Dziekuje, do widzenia, dobranoc ;x
Treść dodana do postu 19-07-2010 o godzinie 14:29
Przepraszam za przekleństwa, chciałam editnąc i ocenzurować, ale za późno ; x
"Pierwsze balety, amfetamina i tanie wina..."
verlede Postów: 10
Konto od: 19.12.2009
Miasto: Szczytno
Permalink Autor: natusia93, data postu: Wednesday, July 28, 2010 18:56
Ja wierze w miłość jeszcze nikogo nie skrzywdziłam i sądze poprostu ze ona nie była ciebie warta, musisz poczekac - bo cierpliwosc poplaca. Nie kazdy jest dojrzaly w tych sprawach
natusia93 Postów: 0
Konto od: 28.07.2010
Miasto: Chełm
Permalink Autor: xxcuntxx, data postu: Tuesday, December 7, 2010 20:42
A ludzie to gó.wno.
Niezależnie od płci, upodobań, charakteru, wyglądu czy ulubionego smaku lodów i innych rzeczy.
xxcuntxx Postów: 3
Konto od: 20.07.2009
Miasto: Sosnowiec
Permalink Autor: zedfazi, data postu: Thursday, December 9, 2010 23:18
najgorsze jest własnie to kiedy wyjawiamy uczucia tej osobie na której nam zalezy często bywa tak że... wiadomo :(
. . .

zedfazi Postów: 21
Konto od: 13.01.2008
Miasto: Tarnobrzeg, Sandomierz
Permalink Autor: strunna, data postu: Tuesday, January 11, 2011 01:56
Cytat milusi2315

Kochamy kogoś z całego serca...obiecujemy sobie że będziemy już na zawsze razem tylko we dwoje...mówimy że "kochamy" a dziewczyna z lekkim uśmiechem na twarzy potrafi powiedzieć że to "KONIEC" następnego dnia widzimy ją z innym chłopakiem;(( dlaczego one tak bardzo ranią ???Czy nie ma już dziewczyn które naprawde kochają ... Czy nie uwarzacie że słowo "KOCHAM" stało się takie normalne zwkłe jakby nic nie znaczyło? ...

a dlaczego, faceci, których tak mocno kochamy, odchodzą a następnego dnia "obściskiwują" się z inną? to nie zależy od płci tylko od człowieka. są takie dziewczyny... ja mam wątpliwości czy są tacy faceci, ale nie skomentuje bo mi się nie chce. a zgadzam się, teraz słowo KOCHAM jest nadużywane i dla niektórych nie ma żadnego znaczenia. są takie ściery i ścierki...blee
strunna Postów: 1
Konto od: 9.01.2011
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: piccollina, data postu: Thursday, January 27, 2011 16:14
Prawda, niektóre dziewczyny są takie.
Ale nie można takiego zachowania dzielic ze względu na płec. ;) Nie dyskryminujmy się nawzajem. :)
Czasami taki kopniak w tyłek się przydaje, bo się docenia porządne osoby. Nie wolno się załamywac, tym że ona powiedziała "koniec" widocznie nie była warta Twoich uczuc.:)
Pozdrawiam.^^
piccollina Postów: 0
Konto od: 3.10.2010
Miasto: Zamość
Permalink Autor: r2d2v3, data postu: Tuesday, February 1, 2011 23:07
Niektóre dziewczyny nie wiedzą że przez to jak nas traktują sprawiają nam ogromny ból
r2d2v3 Postów: 11
Konto od: 13.10.2010
Miasto: Tarnów
Permalink Autor: mistifina, data postu: Thursday, February 3, 2011 20:19
A no masz racje według mnie chociaż muszę ci powiedzieć że są takie dziewczyny które kochają i mówią szczerze ale są jeszcze po prostu niektóre dziewczyny które zauroczenie nazywają miłością wyolbrzymiają uczucie a  potem odchodzą gdy zrozumieją że tak naprawdę to nic nie znaczy i nie liczą się z tym że druga osoba może traktować ten związek naprawdę poważnie
mistifina Postów: 0
Konto od: 30.01.2011
Permalink Autor: queenofdemons, data postu: Thursday, February 3, 2011 21:27
Dla mnie sprawa jest prosta nie ma czegoś takiego jak "miłość". Jest chemia... ktora niestety moze mijać...
"Kiedyś kupie nóż i powyrzynam wszystkich w koło...zostawię tylko dwie osoby"
queenofdemons Postów: 31
Konto od: 14.07.2009
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: mistifina, data postu: Saturday, February 5, 2011 15:28
Cytat queenofdemons
Dla mnie sprawa jest prosta nie ma czegoś takiego jak "miłość". Jest chemia... ktora niestety moze mijać...

Jeśli miłość by nie istniała a była tylko chemia to nie miałoby sensu dzielić całego życia drugą osobą
mistifina Postów: 0
Konto od: 30.01.2011