Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Dlaczego dziewczyna którą kochamy tak bardzo potrafi zranić...?? - Forum Photoblog.pl

Dlaczego dziewczyna którą kochamy tak bardzo potrafi zranić...??

Permalink Autor: chryzelefantyna, data postu: Sunday, April 12, 2009 13:51
Mogłabym powiedzieć to samo. Nie wkładaj wszystkich dziewczyn do tego samego worka. Ludzie są różni ;)
i like to think i can be so willed and never do what you say. i'll never hear you and never do what you say. look my eyes are just holograms. look your love has drawn red from my hands. from my hands you know you'll never be more than twist in my sobriety.
chryzelefantyna Postów: 37
Konto od: 22.05.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: deszczxszczescia, data postu: Sunday, April 12, 2009 17:10
Hmmm, trudno zeby w wieku tych natu lat istniala prawdziwa milosc miedzy dwojgiem ludzi.
Bylam z pewnym chlopakiem przez 3 msce, a on juz zaczal planowac jak bedzie wygladalo NASZE WSPOLNE zycie. No sorry, ja mam 15 lat i chce wszystkiego sporbowac, nie mam ochoty wiazac sie teraz z kim na stale. To nie dla mnie.
Chlopacy czesto popelaniaja blad osaczajac dziewczyne. Chca miec z nia ciagle kontakt, wiedziec co, gdzie, z kim, po co.. To jest strasznie meczace.
deszczxszczescia Postów: 12
Konto od: 15.01.2009
Miasto: Baba
Permalink Autor: balbineczka92, data postu: Sunday, April 12, 2009 21:31
niby milosc jest czyms pieknym ale przez takie mowienie "kocham" bezinteresownie staracilo na swojej wartosci takich slow nie powinno rzucac sie na wiatr a co do dziewczyn to nie kazda jest taka i widocznie trafiles na taka ktora po prostu jest dobra w gadce i lubi zdobywac
balbineczka92 Postów: 0
Konto od: 4.08.2008
Miasto: Chełm
Permalink Autor: scart8, data postu: Sunday, June 14, 2009 22:39
Widzisz bo dla Kobiety znaczenie mają słowa
dla Faceta czyny

i nic tego nie zmieni czasem mam wrażenie że mówią to bo tak im wygodnie w danym momencie a zaraz znajduje się inny z którym jest lepiej więc zaczyna gadać to jemu

Im częściej wypowiada się to słowo tym mniej ono znaczy i traci na wartości tu trzeba dawać dowody a nie tylko gadać drogie panie:)

Zabronione jest pisanie posta pod postem przez jednego użytkownika.

Post edytowany Sunday, June 14, 2009 22:39 przez moderatora irminka
scart8 Postów: 4
Konto od: 20.08.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: morszczuk, data postu: Tuesday, June 16, 2009 00:06
Cytat realhastatus
Bo to zła kobieta była... ;) Żle trafiłeś po prostu. Ale nie poddawaj się i szukaj. jeśli zachowała się w taki sposób, nie była warta Twojego uczucia i zaangażowania... Więc głowa do góry i żyj dalej! :)

podpisuje sie pod tym:)
" never believed that things happen for a reason "
morszczuk Postów: 26
Konto od: 10.12.2007
Miasto: Kraków
Permalink Autor: hebefreniczna, data postu: Sunday, July 19, 2009 21:12
Kobiety tak samo myślą o facetach, gdy robią to samo.
Niestety musiałeś trafić na jedną z tych gorszych w tym temacie.
Twoje ramiona, niekruszące się ciasto...
hebefreniczna Postów: 4
Konto od: 23.04.2008
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: distinctlicious, data postu: Tuesday, July 21, 2009 14:39
A ja Wam powiem, że zarówno kobiety jak i mężczyźni potrafią być bezmyślni i ranić ..

Dlatego ja nigdy nie mówię `kocham` . ;D
distinctlicious Postów: 4
Konto od: 25.09.2008
Miasto: Augustów
Permalink Autor: xxcuntxx, data postu: Thursday, July 23, 2009 18:42
Cytat poprostujaitylkoja
Pewna dziewczyna zerwała z bardzo bliskim mi chłopakiem przez opis gg i to w jego urodziny!!! czy jest to wybaczalne??? moim zdaniem nie!!! tak potrafimy być okrutne... widać cię oszukiwała i w ogóle cię nie kochała!!!

Zrywać przez opis z gg.? : ||  O.o
To jest juz po prostu szczeniackie i śmieszne.

Co do tematu....taaak laski ranią, jak to dobrze, że każdy koleś jest w porządku : ) ; /
Trafisz jeszcze na lepszą...zobaczysz. Doceni Twoją miłość i poświęcenie. Masz dużo czasu przed sobą, a świat jest pełen dużo lepszych dziewczyn.
xxcuntxx Postów: 3
Konto od: 20.07.2009
Miasto: Sosnowiec
Permalink Autor: razahell, data postu: Thursday, July 23, 2009 21:55
Cytat xxcuntxx
świat jest pełen dużo lepszych dziewczyn

*lol2*, ich deficyt jest tak wielki jak dziura budżetowa xD
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: findhellwithme, data postu: Friday, July 24, 2009 15:45
mówisz tak jakby chłopacy zawsze kochali prawdziwie... te wszystkie bełkoty w stylu "kocham cię, będę z tobą do końca" z reguły nic nie znaczą, nawet jeśli obie osoby są o ich znaczeniu święcie przekonane... lepiej sobie nic nie obiecywać... bo nigdy, ale to nigdy nie ma pewności, że wszystko potoczy się tak jakbyśmy chcieli, a uczucie będzie trwałe... ja obiecuje sobie to z moim chłopakiem... ale szczerze... jesteśmy tylko dziećmi... patrzę na wszystko realnym okiem... teraz mogę sobie mówić "na zawsze", bo zaiste odnoszę takie wrażenie... nie mam jednak żadnej gwarancji, że za kilka lat to przestanie istnieć... mimo, że kocham prawdziwie, i jestem tego pewna... prawdziwe miłości często wieczne nie są... boję się straty tego co mam, ale nie mogę nie brać jej pod uwagę..

szkoda że Ty nie miałeś takiego podejścia, może lepiej zniósłbyś ból, który Ci zadała... oszukiwała Cię z całą pewnością, bo nikt kto szczerze kocha nie zrobiłby czegoś takiego... zrozum, iż z jej strony prawdziwa miłość to nie była... a tym samym, nie była odpowiednią dziewczyną dla ciebie... nie pozostaje nic innego, jak życzyć jej by kiedyś poznała prawdziwe znaczenie słowa "miłość", a Tobie, byś poznał taką dziewczynę, która darzyć Cię będzie uczuciem równie silnym i prawdziwym, co Ty ją...

trzymaj się... ;]
Treść dodana do postu 24-07-2009 o godzinie 15:49
mówisz tak jakby chłopacy zawsze kochali prawdziwie... tewszystkie bełkoty w stylu "kocham cię, będę z tobą do końca" z regułynic nie znaczą, nawet jeśli obie osoby są o ich znaczeniu święcieprzekonane... lepiej sobie nic nie obiecywać... bo nigdy, ale to nigdynie ma pewności, że wszystko potoczy się tak jakbyśmy chcieli, auczucie będzie trwałe... ja obiecuje sobie to z moim chłopakiem... aleszczerze... jesteśmy tylko dziećmi... patrzę na wszystko realnymokiem... teraz mogę sobie mówić "na zawsze", bo zaiste odnoszętakie wrażenie... nie mam jednak żadnej gwarancji, że za kilka lat to nieprzestanie istnieć... mimo, że kocham prawdziwie, i jestem tegopewna... prawdziwe miłości często wieczne nie są... boję się stratytego co mam, ale nie mogę nie brać jej pod uwagę..

szkoda że Ty nie miałeś takiego podejścia, może lepiejzniósłbyś ból, który Ci zadała... oszukiwała Cię zcałą pewnością, bo nikt kto szczerze kocha nie zrobiłby czegośtakiego... zrozum, iż z jej strony prawdziwa miłość to nie była... atym samym, nie była odpowiednią dziewczyną dla ciebie... nie pozostajenic innego, jak życzyć jej by kiedyś poznała prawdziwe znaczenie słowa"miłość", a Tobie, byś poznał taką dziewczynę, która darzyć Ciębędzie uczuciem równie silnym i prawdziwym, co Ty ją...

trzymaj się... ;]
Treść dodana do postu 24-07-2009 o godzinie 15:56
kuźwa, miało się zmienić tylko to, żeby tam było "nie przestanie" a nie "przestanie"!
nie chce mi się tego poprawiać, pierwszy raz zresztą piszę na tym forum...
kurna spacja nie weszła...
mniejsza! wszyscy wiedzą o co chodzi... ;]
findhellwithme Postów: 0
Konto od: 20.06.2009
Miasto: Bytom
Permalink Autor: annsilent, data postu: Tuesday, July 28, 2009 23:11
A dlaczegp dziewczyna? Każdy potrafi ranic. Chłopak też. Nie rozumiem. Ludzie są różni. I każdy powinien się z tym liczyc. Hakuna Matata i do przodu ;]
annsilent Postów: 2
Konto od: 28.06.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: zedfazi, data postu: Monday, August 3, 2009 21:06
"Dlaczego dziewczyna którą kochamy tak bardzo potrafi zranić...??"

Bo ją kochamy i dlatego to boli bardziej niż jakbyś traktował ją jako koleżankę. Proste chyba to jest jak drut
. . .

zedfazi Postów: 21
Konto od: 13.01.2008
Miasto: Tarnobrzeg, Sandomierz
Permalink Autor: ptaky, data postu: Thursday, September 17, 2009 23:25
osz kurde a dlaczego mój chłopak [były rzecz jasna] rzucił mnie dla mojej przyjaciółki .? jednak nie mówie, że każdy koleś na tym zjebanym wordzie taki jest wiec prosze ty tez nie mow ze kazda dzieczyna odpierdziela takie rzeczy .
ptaky Postów: 0
Konto od: 21.07.2009
Miasto: Sopot
Permalink Autor: zalamanyrobert, data postu: Saturday, April 3, 2010 08:12
mnie żucia też 5 dziewczyn i mam załam kę  
poszliśmy na dyskotekę i na kolacje i mnie wystawiła ;/
zalamanyrobert Postów: 0
Konto od: 3.04.2010
Miasto: Mielec
Permalink Autor: angeliness, data postu: Friday, April 9, 2010 16:47
Zarówno kobiety jak i mężczyźni potrafią tak samo ranić.

A dlaczego boli gdy jesteśmy ranieni przez osoby które kochamy..
Bo kochamy.. gdybyśmy nie kochali to nie dało by się nas zranić.. bo nie reagowalibyśmy emocjonalnie na zachowanie drugiej osoby.
angeliness Postów: 11
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: , data postu: Sunday, April 11, 2010 23:24
Jestem dziewczyną i powiem Ci, że one są bardzo dziwne... każda ma inne zagrywki, każda ma inny sposób, każda ma inne wartości i inną mentalność łączy je to, e są niezrozumiałe czasem nieznośne, bezpodstawne i no dizwne ^^
nie martw się, czas leczy rany :), przeżywałam to samo półtora roku temu, myślałam, że to będzie koniec świata, a w chwili obecnej jestem ponownie zakochana ;) życie toczy się dalej, co nas nie zbaije to wzmocni ;) a nic nie dzieje się ez przyczyny ;)
Konto od:
Miasto: Nisko