Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Dlaczego dziewczyna którą kochamy tak bardzo potrafi zranić...?? - Forum Photoblog.pl

Dlaczego dziewczyna którą kochamy tak bardzo potrafi zranić...??

Permalink Autor: milusi2315, data postu: Tuesday, July 1, 2008 09:42
Kochamy kogoś z całego serca...obiecujemy sobie że będziemy już na zawsze razem tylko we dwoje...mówimy że "kochamy" a dziewczyna z lekkim uśmiechem na twarzy potrafi powiedzieć że to "KONIEC" następnego dnia widzimy ją z innym chłopakiem;(( dlaczego one tak bardzo ranią ???Czy nie ma już dziewczyn które naprawde kochają ... Czy nie uwarzacie że słowo "KOCHAM" stało się takie normalne zwkłe jakby nic nie znaczyło? ...
milusi2315 Postów: 0
Konto od: 27.04.2008
Miasto:
Permalink Autor: justys6, data postu: Tuesday, July 1, 2008 17:03
sa ja zakochałam sie w jednym w jednym jak mniałam 5 lat i nadal go kocham lecz o mnie nie chce
justys6 Postów: 13
Konto od: 5.07.2007
Miasto: Staw
Permalink Autor: realhastatus, data postu: Wednesday, July 2, 2008 09:37
Bo to zła kobieta była... ;) Żle trafiłeś po prostu. Ale nie poddawaj się i szukaj. jeśli zachowała się w taki sposób, nie była warta Twojego uczucia i zaangażowania... Więc głowa do góry i żyj dalej! :)
realhastatus Postów: 2
Konto od: 26.07.2007
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: meradiok, data postu: Wednesday, July 2, 2008 12:16
Dziewczyny vel kobiety mysla nieco inaczej, niz my faceci, stad wiele nieporozumien, nie podchodza do zwiazkow az tak emocjonalnie, mniej sie angazuja dlatego jest im "latwiej" zarowno funkcjonowac w zwiazku jak i go zakonczyc... ale nie lam sie, nie ta to inna :D
meradiok Postów: 2
Konto od: 29.06.2008
Miasto: Chorzów
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, July 2, 2008 17:33
przepraszam że  sie wtrącę...wydaje mi się że to faceci nie angażują się do końca w związek...a to że dziewczyny rzucają się w ramiona innych to nic innego jak próba zapomnienia...chociaż przyznam szczerze, że bez sensu tak zapominać ponieważ to bardziej boli...a swoją drogą faceci potrafią też bardzo zranić...zwłaszcza gdy nie okazują tyle uczucia ile kobieta potrzebuje;(
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: bluesblues, data postu: Wednesday, July 2, 2008 19:35
.wydaje mi się , że chłopacy przesadzają w stosunku do tego że dziewczyny ranią. słowo kocham wypowiada się w tedy gdy wie się że naprawdę się kocham. my mówimy to po to by chłopak nie czuł sie zgorszony tym że chodzimy z nim tylko dlatego że jest naszym przyjacielem . wiele razy musiałam to mówić , ale teraz jestem z chłopcem który tak jakby akceptuje to że ja go chyba nie kocham. w każdym bądź razie nie obraził by się chyba gdybym z nim zerwała. mam nadzieje że chłopcy przetaną od nas wymagać tego słowa i obwiniać nas o nieszczerość.
bluesblues Postów: 2
Konto od: 24.06.2008
Miasto: Puszczykowo
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, July 2, 2008 19:59
mężczyźni chcą od kobiet całkowitego, bezwarunkowego oddania...a sami co wzamian dają??...|| chociaż ja byłabym bardziej ostrożna w osądach bo zarówno kobiety jaki mężczyźni potrafią ranić to chyba zależy od człowieka...zresztą ponoć najbardziej rani ten kogo się najbardziej kocha:((
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: slawekg2007, data postu: Thursday, July 3, 2008 09:56
Cytat bluesblues
my mówimy to po to by chłopak nie czuł sie zgorszony tym że chodzimy z nim tylko dlatego że jest naszym przyjacielem
Nie no sorka ale gdy mówisz facotowi ze go kochasz to on czesto zakochuje sie w tobie. Najlepiej od razu powiedz jak sprawy stoją zamiast potem łamać mu serce, a wracając do tematu to poprostu zaden facet nie zna muślenia kobet. Przydałby sie jakiś słownik męsko-damski :D wtedy by nie dochodziło do nieporozumień i łamania serc :/

Poprawiłam cytat.

Post edytowany Thursday, July 3, 2008 09:56 przez moderatora irminka
slawekg2007 Postów: 0
Konto od: 20.09.2007
Miasto: chelmza
Permalink Autor: irminka, data postu: Friday, July 4, 2008 11:18
Cytat realhastatus
Bo to zła kobieta była... ;) Żle trafiłeś po prostu. Ale nie poddawaj się i szukaj. jeśli zachowała się w taki sposób, nie była warta Twojego uczucia i zaangażowania... Więc głowa do góry i żyj dalej! :)

Podpisuję się pod tym obiema rękami :)

Cytat meradiok
Dziewczyny vel kobiety mysla nieco inaczej, niz my faceci (...) mniej sie angazuja dlatego jest im "latwiej" zarowno funkcjonowac w zwiazku jak i go zakonczyc.

Że co?! Mam wrażenie, że ZAWSZE (no dobra, w większości przypadków) jest właśnie na odwót. To nasza płeć jest tą romantyczną, od początku tworzącą plany na przyszłość, podczas gdy facet nawet o tym nie myśli.

Cytat bluesblues
my mówimy to po to by chłopak nie czuł sie zgorszony tym że chodzimy z nim tylko dlatego że jest naszym przyjacielem .

Co najmniej śmieszne. Po co byś z kimś takim? I w dodatku oszukiwać go, jeśli chodzi o nasze uczucie?

Cytat bluesblues
ale teraz jestem z chłopcem który tak jakby akceptuje to że ja go chyba nie kocham.

Nie rozumiem bycia z kimś, do kogo nie żywi się żadnych uczuć. Wytłumacz mi - po co? Wolałabym być wolna niż tkwić w związku tylko po to, by móc powiedzieć, że mam chłopaka.

Cytat slawekg2007
gdy mówisz facotowi ze go kochasz to on czesto zakochuje sie w tobie

A jaki to ma związek? Albo kogoś kochasz, albo nie. Z Twojej wypowiedzi wynika, że faceci zakochują się na zawołanie, gdy ktoś zakocha się w nich (chociaż przyznam, czasami w niektórych przypadkach mam wrażenie, że tak właśnie jest).
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: maymorning, data postu: Friday, July 4, 2008 13:51
Bo tak jest Irminko.
Często zakochujemy się dopiero wtedy kiedy ktoś nas do tego zachęci. Trudno jest kochać bezwarunkowo widząc, że od ukochanego/ukochanej nie otrzymujemy zainteresowania.
Jest taka książka "Sztuka miłości"- polecam. Tam właśnie jest napisane o swego rodzaju "wymianie" uczuć- kiedy ktoś interesuje się Tobą Ty zaczynasz zwracać na niego uwagę. Zazwyczaj.
Pozdrawiam!
To co widzimy i kim się stajem jest snem jedynie. Snem wyśnionym we śnie.
maymorning Postów: 50
Konto od: 15.05.2007
Miasto: Kraków
Permalink Autor: , data postu: Friday, July 4, 2008 16:14
A o chłopakach już nie pomyślałeś? Nie tylko dziewczyny są takie.
Konto od:
Miasto: Biskupiec
Permalink Autor: makajo, data postu: Thursday, July 17, 2008 14:00
Paranoje, paranoje;p Nie ma regóły, która mówi i potwierdza czy to dziewczyny,czy chłpocy bardziej ranią;] Każdy jest inny, to sprawa indywidualna każdego z nas, więc nie rozumiem o co tyle szumu;] Wielu ludzi cierpi z powodu nieodwzajemnionej bądż odrzuconej miłości, ale musimy żyć z tym dalej i próbować zapomnieć, to najlepszy sposób;] Macie rację, faceci się różnią od nas-kobiet, jak to się mowi, kobiety są z Wenus, mężczyżni z Marsa;] Może jest w tym ksztyna prawdy;]Zawsze miedzy nami będą rodziły się nieporozumienia, ale czyżby nie było nudno gdyby wszystko było takie proste?;]
makajo Postów: 0
Konto od: 13.07.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: xxkarolisiaxx, data postu: Friday, July 18, 2008 08:48
Jeśli naprawdę kocha, nie odejdzie. Ale jeśli odeszła, to znaczy że znalazła u tego kogoś coś, czego ty jej nie dałeś. (może być to mnóstwo różnych rzeczy: czas, poświęcenie...)
Słowo "kocham" faktycznie traci na znaczeniu, bo nastolatki pragnący miłości kiedy się zauroczą już mówią "kocham go/ją" bo nie potrafią tego inaczej nazwać.
Pewnie była zauroczona(w Tobie)...
xxKarolisiaxx
xxkarolisiaxx Postów: 0
Konto od: 31.05.2008
Miasto: Kraków (Podgórze)
Permalink Autor: poprostujaitylkoja, data postu: Saturday, July 19, 2008 21:37
Pewna dziewczyna zerwała z bardzo bliskim mi chłopakiem przez opis gg i to w jego urodziny!!! czy jest to wybaczalne??? moim zdaniem nie!!! tak potrafimy być okrutne... widać cię oszukiwała i w ogóle cię nie kochała!!!
już się nie troskam o żaden z upadających dni,

gdy wiem, że wszystkie upadną...
poprostujaitylkoja Postów: 0
Konto od: 20.03.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: , data postu: Saturday, July 19, 2008 22:00
moim zdaniem to nie była w takim razie dziewczyna dla Ciebie .
może to i smutne i okrutne , ale za to prawdziwe .
Ja tak jak Ty i zapewne większość nienawidze jak ktoś się bawi
czyimiś uczuciami i nie potrafi ich uszanować , .
nie zasługuje na Ciebie . ;) . trzymaj się ;*
pozdrawiam Cieplutko ;))
Konto od:
Miasto: Malbork
Permalink Autor: realhastatus, data postu: Sunday, July 20, 2008 00:17
Żadna płeć nie ma monopolu na ranienie. Tak samo jak nie ma monopolu na bezduszność, wyrachowanie czy zwykłą głupotę... Jasne jak świat długi i szeroki były, są i będą problemy spowodowane różnicami między kobietami a mężczyznami, czy jak tu chyba wolicie między dziewczynami i chłopcami ;) I tak, prawda jest taka że zwykle to kobiety są bardziej zaangażowane. Ale też potrafią być bardziej twarde i wyrachowane. Faceci za to często bywają chamscy, a popełniają błędy z głupoty. Kobiety niby takie delikatne i "miękkie" czasem jednak potrafią postąpić dość podle z PEŁNĄ premedytacją. Ale jak już mówiłem wcześniej to nie są żadne reguły i żadna płeć nie ma monopolu na podobne zachowania. Zdarza się przecież i głupiutka, bezmyślna kobietka, i bardzo zaangażowany wrażliwy facet. Pytanie tylko kto kiedy i na kogo trafi, to wszystko :)
realhastatus Postów: 2
Konto od: 26.07.2007
Miasto: Bydgoszcz