Kto z was chciałby założyć zespół?

Permalink Autor: namisalami, data postu: Monday, December 8, 2008 23:11
od dziecka o tym marzę. kocham śpiewać. do nauki gry na czykolwiek nigdy nie mialam specjalnego zapalu. bylo wiele prób zalożenia zespolu, ale żadna nie zostala zrealizowana.:( brak chętnych w moim przypadku..
namisalami Postów: 15
Konto od: 6.12.2008
Miasto: Łódź
Permalink Autor: pannaczarna, data postu: Tuesday, December 9, 2008 18:43
a ja od dziecka marzyłam o własnej kapeli... x)
ale cóż, raczej sobie tego marzenia nie spełnię.
pozdrwiam :)
pannaczarna Postów: 34
Konto od: 2.11.2008
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: itsnevertoolate21, data postu: Thursday, December 18, 2008 16:55
Ja kiedyś chciałam......
Ale szybko jakoś o tym zapomniałam ;P
Raczej nikt w moim otoczeniu nie był chętny...
Ale może ktoś tutaj...?
Też śpiewam i to chyba dość znośnie XDDDD
W każdym razie wielu się mój głos podoba.....
itsnevertoolate21 Postów: 10
Konto od: 24.10.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: ssamowyzwalacz, data postu: Friday, December 19, 2008 17:41
haha! a ja właśnie próbuje założyć kapele z kumplem :D niewiemy co bedziemy grali, teksty najwyraźniej bede pisał ja. Mam elektryka, lecz jak dotąd nie miałem zapału, kumpel już coś umi. Jakaś sekcja rytmiczna jeszcze i można coś zacząć. Nie musi to być na początku jakieś arcydzieło, na pewno zabraknie jakiś wyrafinowanych solówek, może nawet nie osięgniemy poziomu takich kapel jak Castet, ale ważna jest zabawa. Taka kapela to świetny start, w końcu trzeba od czegoś zacząć. Wstępna nazwa to Ćpunrolls, ale na razie to tylko plany i marzenia;)
ssamowyzwalacz Postów: 4
Konto od: 13.12.2008
Miasto: Sucha Górna
Permalink Autor: abotak, data postu: Monday, December 22, 2008 14:34
jeśli ktoś jest z Warszawy, ma zespół i nie ma gdzie grać- zapraszam :)
mam własną salę prób :)
abotak Postów: 117
Konto od: 14.06.2006
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: , data postu: Sunday, December 28, 2008 01:30
Odkąd pamiętam marzyłam o własnym zespole.
Mój ojczulek jest muzykiem i ma własną kapelę i to może dlatego taka myśl się we mnie narodziła.
Gram na gitarze 2.5 roku i chciałam założyć bardziej taki zespół składający się z samych dziewczyn. Lecz raczej będe musiała zrezygnować z tego postanowienia bo z tego co widzę dziewczyny chętniej zamiast brać się za jakieś kreatywne zajęcia to siedzą przy tel. i dyskutują z kumpelą o ich najnowszych podrywach. Nie chcę nikogo urazić, ale takie są realia.
Pozdrawiam Wszystkich ;))
Konto od:
Miasto: Sandomierz
Permalink Autor: blondi108, data postu: Saturday, January 3, 2009 18:37
Ja gram na Fortepianie i całkiem dobrze idzie mi śpiewanie wiec chcialabym zalozyc zespol chć to jest niemozliwe...
blondi108 Postów: 2
Konto od: 31.12.2008
Miasto: Turek
Permalink Autor: end1995, data postu: Tuesday, February 2, 2010 15:00
Witam . jest to mój 1-wszy post więc jak coś będzie nie tak piszcie ;p .
Zeby mieć zespół , to nie jest tak łatwo.Dlaczego nie łatwo ? Bo sam tego doświadczylem. Umiem grać na perkusji  i  juz po moim czasie nauki pomyslałem zeby coś założyc jakąś kapele czy coś. znalazłem 2 gitarzystów , keyboard , ale nadal nie mam wokalu , po za tym musze kupic nową perkę wydatek rzędu około 2000zł/3000zł.Jak już się znajdzię osby grające na jakims instrumencie , zagracie i zobaczycie ze jest trudno. Ale jeżeli bedziecie ćwiczyc razem to wam bedzie się to zgrywało.Mnie najlepiej się uczy repertuau grając razem. Po feriach wujek kolego popyta , o jakieś małe koncerty bysmy spróbowali swoich sił.Będzie trudno/jest trudno ale cóż kocham grać i nikt tego nie zmieni.TRzeba też by c dobrze nastawionym na gre bo jezeli cos nie wyjdzie pocwicz to az do skutku.Potem jakieś wystepy w szkole itp. . Potem jak juz będziecie chcieli grać większe koncery trzeba ten zespół zarejestrować. Sorry za błędy ort. / PozdRock !
end1995 Postów: 1
Konto od: 7.12.2009
Miasto: Myszków
Permalink Autor: pandos, data postu: Tuesday, February 2, 2010 15:53
Kilka prób było. Ale każde nie wypaliło. Albo krak czasu albo możliwości, bądź brak chęci którejś ze stron.

Raczej juz się nie spełni.
pandos Postów: 301
Konto od: 3.01.2010
Permalink Autor: naito, data postu: Tuesday, February 2, 2010 16:56
Ja również chciałabym założyć zespół i grać na gitarze tak przecudownie jak Slash, Kirk Hammet czy też Angus Young! *w*
naito Postów: 7
Konto od: 8.05.2008
Miasto: Ostróda
Permalink Autor: anko7, data postu: Wednesday, February 3, 2010 16:54
pf, już mam zespół ;d
anko7 Postów: 5
Konto od: 6.06.2009
Miasto: poznań
Permalink Autor: meeg, data postu: Saturday, February 6, 2010 21:04
ojej ,;d a kto by nie chciał założyć zespołu ? ;D
może kiedyś złączymy tutaj siły i utworzymy jeden dobry zespół xD
meeg Postów: 3
Konto od: 6.02.2010
Miasto: Jelenia Góra
Permalink Autor: helgahitler, data postu: Tuesday, January 24, 2012 17:52
Ja bardzo bym chciała, ale mój głos nie sprawdza się w repertuarze rockowym czy innym w tym typia. Mój nauczyciel mówi że powinnam śpiewać bardziej popowe piosenki. Nie jestem z tego zadowolona, ponieważ fascynuję się rockiem i metalem.
helgahitler Postów: 1
Konto od: 31.08.2011
Miasto: Kamienna Góra
Permalink Autor: holdyourhand, data postu: Thursday, February 2, 2012 22:21
śpiewam, gram , tańczę xd a tak serio to tylko gram na gitarze i to też niezbyt profesjonalnie ;p
holdyourhand Postów: 29
Konto od: 11.11.2010
Permalink Autor: kaoruyukio, data postu: Thursday, February 9, 2012 18:24
Chciałabym założyć, to jasne.
Mój głos nadaje się tylko na chórki albo screamo, inaczej nie lubię swojej barwy głosu.
Gram na basie, mogę zaimprowizować, więc nie byłoby problemu z dość "nieogarniętym" graniem. >D
Najgorsze, że nie mogę znaleźć osób do składu, które lubiłyby ten sam rodzaj muzyki co ja. Q~Q
A jeśli już jakieś są, to mają własne składy. D':
Jak pech to pech.
A odwołując się do czyjegoś wcześniejszego komentarza - gra w zespole nie polega tylko na dawaniu ochachprofesjonalnych koncertów i występów. To także wspólna pasja, zabawa, zainteresowanie, rozwijanie się w tym, co się lubi i praktyka.
kaoruyukio Postów: 4
Konto od: 8.02.2012
Permalink Autor: roslyn, data postu: Tuesday, April 3, 2012 01:27
Ja też zawsze o tym marzyłam :D ale nie za bardzo wiem do czego miałabym być powołana w tym zespole, bo mimo, że śpiewać uwielbiam, to talentu wokalnego raczej nie posiadam jak i nie umiem grać na żadnym instrumencie:( więc pozostaje mi bycie menadżerką!
roslyn Postów: 29
Konto od: 4.05.2009
Miasto: Gliwice