Jakie zdjęcia przykuwają waszą uwagę?

Permalink Autor: maas, data postu: Thursday, December 18, 2008 17:17
ładnych dziewcząt, przedw wszystkim przyciągają mnie prawdziwe zdjecia, ukazujące prawdę, a nie tonę mejkapu itp.
maas Postów: 1
Konto od: 19.10.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: mararita, data postu: Sunday, December 21, 2008 10:54
lubię zdjęcia w plenerze. ciekawe stare miejsca takie niezadbane. wtedy zdjęcia wychodzą wspaniale i mają klimat. oO.
mararita Postów: 15
Konto od: 18.12.2008
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: photoagora, data postu: Sunday, December 21, 2008 17:28
Cytat mamalibi
przyciągają mnie prawdziwe zdjecia, ukazujące prawdę, a nie tonę mejkapu

a moją uwage przyciągają zdjęcia fashion, beauty, glamour, piękne portrety, czy reportaże.
dla mnie pisanie o mejkapie w złym tego słowa znaczeniu nie jest przekonujące, dlatego, że w fotografii fashion mejakp stanowi jedną z głównych części zdjęcia. to tak samo jak z retuszem. dziewczyna może być przepiękna, wyglądać idealnie, ale skąd mamy wiedzieć, że jej twarz nie została potraktowana pędzlem do retuszu niedskonałości bądź czy nie dorobiła sobie w photoshopie kości policzkowych?
naturalne piękno tak naprawdę mozemy oceniać tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś stoi na przeciwko nas. wtedy można powiedzieć, że najładniejsze dziewczyny nie nosza mejkapu, bo są piękniejsze bez niego... i tutaj się akurat zgodzę.

aha i cenię jeszcze ludzi, którzy dzięki zdjęciom potrafią uzewnętrznić swoje emocje, pragnienia czy tęsknoty. to jest fotografia.

pozdrawiam ciepło.
photoagora Postów: 6
Konto od: 8.04.2006
Miasto: Pułtusk
Permalink Autor: klaaudiaa1331, data postu: Monday, December 22, 2008 13:11
Noo Takie kOlOrOwe ;)
i najlepiej jak znajduje się na nich jedna osobAaa ;D
i jest fajne tło czy tam otoczenie czy jak to się nazywaa ;p
;*

Składam reklamacje !
Dlaczego nie ma rÓżowej czcionki ?:P

klaaudiaa1331 Postów: 3
Konto od: 16.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: sprawymiasta, data postu: Monday, December 22, 2008 13:29
Nic nie poradzę na to, że gołe baby. Kawałek cycka - ja klikam w miniaturkę. Dzwina sprawa, bo w tzw. realu mniej ciągną mnie takie widoki. W świecie analogowym wolę dzielnicę przemysłową od plaży z półnagimi paniami, a w internecie...
sprawymiasta Postów: 2
Konto od: 5.03.2006
Miasto: Kraków
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, December 23, 2008 15:30
Ja lubie proste zdjęcia, takie minimalistyczne xd
Konto od:
Miasto: Radom
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, December 23, 2008 20:00
tak naprawdę każde zdjecie moze nas 'przyciągnąć' czy zachwycić.
wystarczy dobra kolorystyka,kadr czy ciekawe miejsce.
zalezy od gustu.
Konto od:
Miasto: HOLYWOOD
Permalink Autor: xasxyouxwishx, data postu: Tuesday, December 23, 2008 22:00
uwielbiam brutalne zdjęcia i artystyczne. związane z krwią czy piercingiem. z tych artystycznych. podobają mi się wszelakie wydziwiane stroje, dziwne pomieszczenia czy ,że tak się wyrażę zwykłe oczojebne kolory. bardzo mi się takie podobają. ^^
wonderwall.
xasxyouxwishx Postów: 16
Konto od: 24.09.2008
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: pstrokaterobaczki, data postu: Tuesday, December 23, 2008 22:02
lubię zdjęcia wyjątkowe i nietuzinkowe.
To choćbyś z pistoletem zaszedł mi drogę
powrotów nie będzie.
pstrokaterobaczki Postów: 1
Konto od: 23.08.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, December 23, 2008 22:18
Aby zdjęcie przykuło uwagę musi posiadać to coś.. Musi być zrobione z duszą, być oryginalne.. ;)
Obróbka foty to jedynie dodatek.. efekt specjalny..
Konto od:
Miasto: Rybnik
Permalink Autor: enemydream, data postu: Thursday, December 25, 2008 21:59
a ja lubie zdjęcia, które mimo swej prostoty potrafią nas zachwycić. takie zrobione coś z niczego :) zdjęcia z 'duszą' o.
enemydream Postów: 32
Konto od: 25.12.2008
Miasto: losy
Permalink Autor: pssik, data postu: Friday, December 26, 2008 13:25
mnie zachwyca - cos co w zyciu codziennym wydaje się głupie, - dwa samochody, lampka , biurko ..  musi byc tylko wapsnilae ujęęte .; dd oczywisciee .
szcerze? to jak dobre zdjęecia , bez większych przeróbek to i efekt jessst świetny . ; dd

pozdrawwiam .
pssik Postów: 6
Konto od: 22.12.2008
Miasto: Ciechanów
Permalink Autor: saili, data postu: Sunday, December 28, 2008 23:42
Mnie bardzo szczegulnie zdjęcie przyprowadza uwagę gdy ma ktoś te zdjęcie zrobione fantastycznie w przenośni,takze zdjęcia różnego rodzaju ,,makro,,
Saili.. xD ;]
saili Postów: 3
Konto od: 8.02.2008
Miasto: Leszno
Permalink Autor: straangeegirl, data postu: Monday, December 29, 2008 20:48
ja akurat nie mam ukierunkowanego gustu, po prostu patrze na fotkę i podoba mi się, albo nie...
nie zwracam uwagi na jakieś stereotypy, np. żeby fotka byłą fajna, to musi być, że tak powiem `idealnie`; liczy się pomysł, czasem takie zwykłe wygłupy- przykładowo w sql są o wiele ciekawsze niż pozowane fotki modelek, bo są naturalne, ale oczywiście nie mam nic przeciwko tym z modelkami/modelami, bo te również bywają `twórcze`
straangeegirl Postów: 1
Konto od: 27.12.2008
Miasto: Międzyrzec Podlaski
Permalink Autor: xaleksandrax, data postu: Monday, December 29, 2008 20:50
mi sie podobają zdjecia nie jakies zwykłe tylko jakies pomysłowe, fajne ujęcie, zdjecie profesjonalne itd. itp. :)
xaleksandrax Postów: 1
Konto od: 2.04.2008
Miasto: Gdzieś....:*
Permalink Autor: convincemyself, data postu: Tuesday, December 30, 2008 15:01
Mi podobają się zdjęcia nowatorskie, inne, zarówno kolorowe i czarno-białe, jednak musi być w nich coś urzekającego... Cokolwiek:   nie wiem... drzewo : ), mina czy każda inna rzecz...Po prostu musi przykuć moją uwagę ! ;D

:>
convincemyself Postów: 1
Konto od: 29.12.2008
Miasto: Gdynia