Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Beatyfikacja Agaty Mróz - Forum Photoblog.pl

Beatyfikacja Agaty Mróz

Permalink Autor: baru23, data postu: Saturday, August 9, 2008 22:52
jest wiele osob ktore zrobily podobnie....to ze byla slawna nie znaczy ze to wlasnie ona mi byc swieta....ale jej dokonanie to cos wielkiego i nie kazdy zwykly czlowiek by tego dokonal trzeba miec wielkie serce
Daj młodemu człowiekowi mapę do Nieba, a odda Ci ją jutro... poprawioną....
baru23 Postów: 8
Konto od: 7.06.2007
Miasto: Katowice
Permalink Autor: abotak, data postu: Saturday, October 18, 2008 10:39
Pomysł z beatyfikacją Agaty Mróz jest podobny do tego, aby Podolskiemu odebrać polskie obywatelstwo, czyli... rzucony bezmyślnie, całkowicie bezsensowny.

Heh, ludzie są jednak śmieszni. Była sławna, poświęciła się dla dziecka- zróbmy z niej świętą.
Ale, jak już często padał tu taki argument, wiele osób się tak poświęca. Poza tym wydaje mi się, że każda matka w takiej sprawie postąpiła by tak samo...

Lekka przesada z tą beatyfikacją, jak dla mnie.
abotak Postów: 117
Konto od: 14.06.2006
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: morszczuk, data postu: Friday, October 24, 2008 12:29
nie no dla mnie to smiechu warte! no fakt powięciła sie dla dziecka ale każda matka by tak zrobbiła! ale beatyfikacja od razu? lekka przesada!
" never believed that things happen for a reason "
morszczuk Postów: 26
Konto od: 10.12.2007
Miasto: Kraków
Permalink Autor: thereason, data postu: Friday, October 24, 2008 20:45
Jak już wcześniej wspomniano jest wiele takich przypadków aczkolwiek mniej znanych. Odnośpie papieża Jana Pawła II szukano (z tego co wiem znaleziono) znamiona cudu, a tu o czymś takim nie ma mowy.

Moim zdaniem sytuacja jak wiele innych tylko, ze spopularyzowana.
thereason Postów: 71
Konto od: 11.12.2007
Miasto: Warszawa