emo/screamo

Permalink Autor: horribleclown, data postu: Friday, June 18, 2010 15:45
Oczywiście,że Bring Me The Horizon... Dla mnie to naj naj zespół ^^
Gdy żyjemy czujemy ból...
Gdy czujemy ból żyjemy...
horribleclown Postów: 1
Konto od: 18.06.2010
Miasto: Sopot
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, June 30, 2010 18:04
bring me the horizon górą! xd

a no, jeszcze reszta: bless the fall, brokencyde, bullet for my valentine, alesana, attack! attack!, black veil brides, escape the fate, eyes set to kill, scary kids scaring kids, underoath, i hate myself i inne.
już nawet nazw dobrze nie pamiętam. o.o

uhm, do założycielki postu. nie chce nic mówić, ale system of a down to nie screamo ani coś w tym rodzaju. to metal alternatywny. troche w tej muzyce siedze, więc się znam. xd

ktoś się jeszcze tu czepiał, co ktoś widzi w takiej muzyce.
ja osobiście nie widze nic. chociaż lubie ten rodzaj muzyki i to bardzo.
nie pogardze żadną muzyką, a nawet i taką. po prostu ją lubie i koniec. xd
Konto od:
Miasto: Poznań
Permalink Autor: tiffanyblews, data postu: Thursday, July 15, 2010 12:15
Alesana należy do gatunku screamo/post-hardcore, BMTH ma albumy utrzymane w stylistyce deathcore/metalcore, nie widzę w tym typowego screamo. BFMV to też raczej metalcore, lecz często jest też uznawany za emocore. 30STM ma w sobie więcej muzyki alternatywnej niż emo, ze screamo z tego co wiem nie ma nic wspólnego.  Nie nie wiem skąd pomysł by zaliczyć SOAD lub Billy Talent do emo/screamo - SOAD zalicza się do metalu alternatywnego, natomiast Billy Talent do punk rocka/rocka.

Z gatunku screamo słucham Alesany, z emo czasami 30STM i wielu innych zespołów od czasu do czasu.
tiffanyblews Postów: 1
Konto od: 20.01.2010
Miasto: Kraków
Permalink Autor: michaldlapauli, data postu: Monday, July 19, 2010 18:38
Słucham Arch Enemy, zalicza się?
michaldlapauli Postów: 103
Konto od: 18.07.2010
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: ryuuk, data postu: Tuesday, August 10, 2010 20:25
o tak o tak o tak o tak!
screamo!
ryuuk Postów: 17
Konto od: 2.02.2009
Miasto: Sopot
Permalink Autor: divaforlife, data postu: Wednesday, August 11, 2010 23:03
Od kiedy BFMV albo SOAD to muzyka 'emo' ? bullet for my valentine to bardziej heavy metal a system to raczej alternatywny metal. ;)

Source - Wikipedia / Siostra sluchala tych zespolow.  
divaforlife Postów: 9
Konto od: 8.08.2010
Miasto: London.
Permalink Autor: dupaconie, data postu: Thursday, August 26, 2010 13:30
eyes set to kill, alesana, bring me the horizon, dead by april, brokencyde, black veil brides, a skylit drive, silverstein, escape the fate, underoath, drop dead, gorgeous, emarosa, dear whoever, bullet for my valentine.
dupaconie Postów: 4
Konto od: 21.12.2009
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: pustelnik88, data postu: Monday, August 30, 2010 23:14
Cytat divaforlife
Od kiedy BFMV albo SOAD to muzyka 'emo' ? bullet for my valentine to bardziej heavy metal a system to raczej alternatywny metal. ;)

Przeczytaj teksty BFMV wtedy się dowiesz.
Heavy metal to wszystko co ciężkie, z niego powstał death, black, doom itd. itp.
Bullet for my valentine to typowy, 100% metalcore, którym można rzygać na lewo i prawo.
pustelnik88 Postów: 1
Konto od: 23.08.2008
Miasto: Suwałki
Permalink Autor: petrq, data postu: Monday, November 8, 2010 13:40
http://www.youtube.com/watch?v=4GECihYXwtc zapraszam. taki b-side z epki na zachęte!
petrq Postów: 1
Konto od: 11.06.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: loveusomuchx, data postu: Monday, March 19, 2012 07:32
Nie jestem emo, ale nie mam "emowców" w okolicy, ale musze przyznać że jakoś "emowcy" mnie kręcą ^^ Ale jakoś słucham screamo, a jestem normalną osobą, słucham BMTH, BVB, Asking Aleksandria, Alesana, Attack! Attack!, SUICIDE SILENCE i jeszcze więcej, a co do 30STM, też sie zdarza, ale nie wiem czy to screamo :3
Treść dodana do postu 19-03-2012 o godzinie 15:41
Nie jestem emo, i nie widziałam żanych  "emowców" w okolicy.(ale musze przyznać że jakoś "emowcy" mnie kręcą ^^) Ale jakoś słucham screamo, a jestem normalną osobą, słucham BMTH, BVB, Asking Aleksandria, Alesana, Attack! Attack!, SUICIDE SILENCE i jeszcze więcej, a co do 30STM, też sie zdarza, ale nie wiem czy to screamo :3
loveusomuchx Postów: 8
Konto od: 5.01.2012
Miasto: Mijdrecht
Permalink Autor: youdeservetodie, data postu: Wednesday, April 18, 2012 21:07
Najlepsze: Alesana, Silverstein :3
youdeservetodie Postów: 6
Konto od: 9.02.2012
Miasto: Kraków