emo/screamo

Permalink Autor: eternal13, data postu: Wednesday, January 21, 2009 13:12
hahaha.;xxx
ciekawych rzeczy się dowiadujęxDD

a ja słuchammm...
Gantz, suis la lune, envy, neil perry, i would set myself on fire for you i innych..

Emo emo emo...
mam nadzieję, ze za niedługo będzie już tylko wspomnieniem, bo powoli mnie męczy...
`haruka toki no kanata hoshi o mitsume
ikuoku no kako ga ima mo nagareteku
ai o mitsukerarezu uzukumatta
kodoku na kokoro ga namida nagashiteru`
eternal13 Postów: 9
Konto od: 2.05.2008
Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Permalink Autor: kozencja, data postu: Wednesday, January 21, 2009 19:41
witam: d

ja ogolnie bardziej w screamo, kiedys raczej słuchalam wiecej emo i emocore.

generalnie moim azylem jest blessthefall, bmth, alesana i the red jumpsuit appartus, to ostatnie raczej z starej odsłony zespołu.

reszte mam schowane w folderach, ale o tych zespolach zaponmiec nie mozna. ;d
kozencja Postów: 11
Konto od: 28.12.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: eternal13, data postu: Thursday, January 22, 2009 09:44
ja też bardziej w scram, ale dyskutować nie będę.;xx
Permalink Autor: sliwafbl, data postu: Thursday, January 29, 2009 23:34
Cytat kozencja
the red jumpsuit appartus

THE RED JUMPSUIT APPARATUS.!? kocham cie... xD
sliwafbl Postów: 4
Konto od: 26.07.2008
Miasto: warszawa
Permalink Autor: eternal13, data postu: Friday, January 30, 2009 20:29
Cytat sliwafbl
THE RED JUMPSUIT APPARATUS.!? kocham cie... xD

Taaak, też chyba wejdę w ten romans xDD
Permalink Autor: kamcia9666, data postu: Friday, January 30, 2009 23:53
Hmmm z tego typu muzyki, to słucham, takich zespołów jak:
Alesana, Bless The Fall, Escape The Fate (
Treść dodana do postu 31-01-2009 o godzinie 00:07
Hmmm z tego typu muzyki, to słucham, takich zespołów jak: Alesana, Bless The Fall, Escape The Fate, From Autumn To Ashes, From First To Last, Funeral For A Friend, Underoath...etc.
Dlaczego lubię to muzykę?

Szczerze pisząc, to pozwala mi naładować pewnego rodzaju "baterie". Po za tym ta muza ma niezłe texty, no i brzemiania jako takie są i mocniejsze, i delikatniejsze. Jak kto woli.
Osobiście nie uważam, żeby słuchając tej muzyki powinnam się zamknąć w ciemnym pokoju, usiąść w koncie, płakać i przy tym się ciąć:D Podoba mi się jak każda inna, typu Metallica, Linkin Park, czy też The Kooks. Hehehe pewnie większość z Was, albo i też wszyscy screamo łączą tylko z rockiem. Ostatnio na YT znalazłam pewien zespół, który łączy screamo, hip hop i miejscami elekto, a zwie się on Brokencyde, gorąco polecam. To chyba jedyne screamo, przy którym można tańczyć:D:P
Treść dodana do postu 31-01-2009 o godzinie 00:08
Hmmm z tego typu muzyki, to słucham, takich zespołów jak: Alesana, Bless The Fall, Escape The Fate, From Autumn To Ashes, From First To Last, Funeral For A Friend, Underoath...etc.Dlaczego lubię to muzykę?

Szczerze pisząc, to pozwala mi naładować pewnego rodzaju "baterie". Po za tym ta muza ma niezłe texty, no i brzemiania jako takie są i mocniejsze, i delikatniejsze. Jak kto woli.
Osobiście nie uważam, żeby słuchając tej muzyki powinnam się zamknąć w ciemnym pokoju, usiąść w koncie, płakać i przy tym się ciąć:D Podoba mi się jak każda inna, typu Metallica, Linkin Park, czy też The Kooks. Hehehe pewnie większość z Was, albo i też wszyscy screamo łączą tylko z rockiem. Ostatnio na YT znalazłam pewien zespół, który łączy screamo, hip hop i miejscami elekto, a zwie się on Brokencyde, gorąco polecam. To chyba jedyne screamo, przy którym można tańczyć:D:P
...Everything is illusion...
kamcia9666 Postów: 40
Konto od: 22.03.2007
Miasto: Łódź
Permalink Autor: xxxdorotheaxxxkruk, data postu: Saturday, January 31, 2009 17:47
Najlepszy zespół to Afi... xD
Później Fall out boy, Simple Plan i My Chemical Romance...
Pozdro x*
xxxdorotheaxxxkruk Postów: 6
Konto od: 31.10.2008
Miasto: Leszno
Permalink Autor: kamcia9666, data postu: Saturday, January 31, 2009 17:59
Od kiedy FOB i Simple Plan jest emo/screamo???
Może Pete Wentz wygląda jak emo, ale wygląd to nie wszystko. Jeszcze muzyka musi mieć to charakterystyczne brzmienie:D:P
Permalink Autor: xxxdorotheaxxxkruk, data postu: Sunday, February 1, 2009 16:15
Ano są trochę emo...
Permalink Autor: sliwafbl, data postu: Sunday, February 1, 2009 16:30
Cytat eternal13
Taaak, też chyba wejdę w ten romans xDD

łuhuhuhu. trójkąt. :D
sliwafbl Postów: 4
Konto od: 26.07.2008
Miasto: warszawa
Permalink Autor: xxxdorotheaxxxkruk, data postu: Sunday, February 1, 2009 16:40
The Red Jumpsuit Apparatus też jest spoko...
Permalink Autor: kamcia9666, data postu: Sunday, February 1, 2009 17:18
Cytat xxxdorotheaxxxkruk

Ano są trochę emo...

Albo gra sie muzykę emo/screamo, albo nie. Trochę? Co to ma znaczyć?! Simple Plan i FOB to raczej punk rock, właściwie nie podchodzący pod typowe brzmienia emo/screamo.
Dziękuję za uwagę, pisałam JA!:D
Permalink Autor: kozencja, data postu: Sunday, February 1, 2009 18:27
wiecie co mnie wkurwia?
ze tak zajebiste zespoly jak blessthefall czy własnie trja słabną. Kocham ich kawałki, szczegolnie starsze, z btf się nie wypowiadam bo to klasa ; ) tylko szkoda mi escape the fate, ze strasznie ich nowa płyta ssie. Wymiany wokalistów/screamerów nie słuzą jak widać. Najbardziej ze zmian wyniosł korzysci chyba Haste the day, podziwiam nowy growl, jest bardziej czysty, zrozumiały i ogolnie nadaje dobry ton singlom.

pozdrawiam.
Permalink Autor: kamcia9666, data postu: Sunday, February 1, 2009 18:49
Fakt wymiany wokalów w ETF i BTF nie przyniosły zespołom nic dobrego. Zwłaszcza, że większość fanów się przyzwyczaiła, że w Bless The Fall jest Craig, a w Escape The Fate Ronnie. Wg mnie dzisiejsze brzmienie ETF, to już nie to samo co dawniej, Craig nie co złagodził brzmienie, stara się chłopak, ale najlepszych efektów nie odnosi. Wielu fanów ETF tak naprawdę po przesłuchaniu nowej płyty, stwierdziło, że ten zespół nie będzie już taki sam bez Ronniego i jego dość oryginalnego głosu. Nie przecze, że Craig ma zły wokal, ale zawsze jakoś wszystkim pasował do BTF. A takie "mieszanie" stylów tych dwóch jakże wspaniałych zespołów nie wyszło na dobre.
Podobno Ronnie Radke w grudniu ma wyjść na wolność, może wtedy wróci do ETF, Craig do BTF i prawie wszystko będzie jak dawniej. Choć Radke zapowiadał założenie nowego bandu... no cóż zobaczymy.
Permalink Autor: kozencja, data postu: Sunday, February 1, 2009 19:42
oby wrócili, bo co to za przyjemność słyszeć nazwę zespołu "blessthefall" czy jak kto woli 'btf 2', jak i tak w podświadomości wisi brzmienie naszego black rose dying ; )

tak samo z ETF.

Na szczęscie, jak wspomniałam, mamy lepsze Haste the day.
Permalink Autor: , data postu: Sunday, February 1, 2009 23:57
Cytat scenecunt
to jest całe moje życie !!

Wow. Znając życie słuchasz tego syfu jakieś 3 lata, za jakieś 2 przestaniesz, no tak, całe życie. ^^

Ja bym się nie przyznawał, że całym moim życie jest niesamowicie komercyjna muzyka bez polotu, wykonywana przez "zbuntowanych" i "odrzuconych", którzy prawie się topią w hajsie. Oczywiście w stanach, w polsce emo kapele są bardzo podziemne, ale zapewne słuchasz tych zza oceanu :)
Konto od:
Miasto: Wrocław