photoblog na telefon

Permalink Autor: kamerlowalovka, data postu: Sunday, July 14, 2013 21:17
cześć. Mam mały problem z photoblogiem na moim telefonie. Otóż kiedy próbuję dodać nowy wpis to ani przez aplikację ani przez przeglądarkę nie jest to możliwe. Nie mogę załadować zdjęć. Wyjeżdżam i chciałabym regularnie dodawać wpisy przez telefon. Czy można to jakoś naprawić? Pomóżcie!  
kamerlowalovka Postów: 0
Konto od: 25.06.2013
Miasto: Racibórz
Permalink Autor: promarandza, data postu: Tuesday, July 16, 2013 17:05
Jaki telefon posiadasz?
promarandza Postów: 527
Konto od: 16.04.2008
Miasto: Londyn
Permalink Autor: kamerlowalovka, data postu: Tuesday, July 16, 2013 20:51
Cytat promarandza

Jaki telefon posiadasz?

samsung galaxy gio
kamerlowalovka Postów: 0
Konto od: 25.06.2013
Miasto: Racibórz
Permalink Autor: beb0k, data postu: Monday, September 2, 2013 22:57
Photoblog na telefon nie działa.... Dziś przez cały dzień dodawałam jeden wpis a i tak go nie ma na stronie .... Można wiedzieć czemu ??? Trochę beznadziejna aplikacja skoro nie działa zawsze ;/ Ile nerwów trzeba by nareszcie zadziałała ??? Mam konto pro i chciała bym też dodawać wpisy na telefonie... Może ktoś się tym zainteresuje ??? Podobno poprzednia wersja była o niebo lepsza... Dlaczego nikt tego nie naprawi czy też nie powróci do tego co było ????
beb0k Postów: 10
Konto od: 17.03.2008
Miasto: Jaworzno
Permalink Autor: beb0k, data postu: Monday, September 2, 2013 22:58
Photoblog na telefon nie działa.... Dziś przez cały dzień dodawałam jeden wpis a i tak go nie ma na stronie .... Można wiedzieć czemu ??? Trochę beznadziejna aplikacja skoro nie działa zawsze ;/ Ile nerwów trzeba by nareszcie zadziałała ??? Mam konto pro i chciała bym też dodawać wpisy na telefonie... Może ktoś się tym zainteresuje ??? Podobno poprzednia wersja była o niebo lepsza... Dlaczego nikt tego nie naprawi czy też nie powróci do tego co było ????
beb0k Postów: 10
Konto od: 17.03.2008
Miasto: Jaworzno