co sądzisz o tym, że polecane dostają ciągle te same osoby?

Permalink Autor: photowave, data postu: Thursday, October 21, 2010 16:53
Cytat xpensivex
hmm , mysle ze to całe tzw. "FORUM" jest ogólnie bardzo beznadziejne ; )

Jeśli to tyle, co masz do powiedzenia z Twoich "inteligentnych" słów to najzwyczajniej stąd wyjdź. Nikt Cię tu nie trzyma, whatever.
photowave Postów: 9
Konto od: 5.05.2009
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: marada, data postu: Thursday, October 28, 2010 20:56
O, teraz będziecie wiedzieli, do kogo kierować pretensje o to, że jakieś zdjęcie jest w polecanych, bo pod każdą fotką z tej galerii pojawia się nick moderatora, który je tam umieścił.

marada Postów: 294
Konto od: 22.01.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: piatek13stego, data postu: Sunday, October 31, 2010 14:05
Dlaczego niektóre zdjęcia są w poleconych 2 lub 3 tygodnie a niektóre znikają po 3 dniach? (tak np było z moim zdjęciem, które dodała do poleconych "czwarta" i nawet nie zdążyłam się nacieszyć, że w ogóle tam było:( )
piatek13stego Postów: 4
Konto od: 23.03.2007
Miasto: Łuków
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Saturday, November 6, 2010 11:30
Krótka piłka... dobre zdjęcia dostają status polecanych, jak kogoś nie stać uczynić dobrego kadru... to nie będzie na 'głównej'. A że garstka osób tutaj potrafi fotografować to już inna sprawa.
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock
Permalink Autor: cameraeye, data postu: Wednesday, December 8, 2010 15:27
Najwyraźniej, robią dobre zdjęcia, więc nic dziwnego, że często możemy mieć okazję widywać te same osoby - aczkolwiek, z chęcią, zobaczyłabym, też jakieś nowe, niezbyt znane prace innych, aby na ich nich twórczości ,że tak to ujmę, mogły się także poznać inne osoby i to docenić, zaciekawić się.
cameraeye Postów: 5
Konto od: 30.08.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: jagodareczek, data postu: Wednesday, December 8, 2010 15:35
nie mam nic do tego ale wiem że każdy chce dostać polecane nawet ja ;)
jagodareczek Postów: 24
Konto od: 21.12.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: midgee, data postu: Friday, December 17, 2010 17:09
Cytat renesansowa
nie mam nic do tego ale wiem że każdy chce dostać polecane nawet ja ;)

ja też chciałabym być w polecanych.. ale mam coś do tego, że cały czas te same osoby są w polecanych.

Cytat rzeczywistoscimasakrator
A że garstka osób tutaj potrafi fotografować to już inna sprawa.

ja uważam, że jest wiele, wiele osób które umieją footgrafować, ale ich talent nie jest doceniany.

Cytat cameraeye
aczkolwiek, z chęcią, zobaczyłabym, też jakieś nowe, niezbyt znane prace innych

właśnie. jakieś takie inne.
midgee Postów: 86
Konto od: 15.02.2010
Miasto: Łódź
Permalink Autor: malinowyxsokx, data postu: Sunday, January 2, 2011 18:18
moim zdaniem polecane są dobre zdjęcia, i są ciągle te same osoby właśnie dlatego, że one umieją te zdjęcia robić, a jeśli zobaczymy u kogoś jedno fajne zdjęcie to potem tam wracamy i patrzymy jakie dodaje dalej i znowu polecamy to zdjęcie :)
malinowyxsokx Postów: 4
Konto od: 23.05.2010
Miasto: Wieliczka
Permalink Autor: starofmars, data postu: Monday, March 28, 2011 20:08
no okej, polecane zdjecia są dobre... ale myślę, że dział polecane są między innymi po to, aby pokazać światu wielu młodych, naprawdę zdolnych fotografów! Owszem, osoby polecane z pewnością mają to wyczucie chwili, kadru... ale już zaistniały, i bez sensu jest ciągłe promowanie ich. Photoblog to portal, który powinien pomóc rozwinąć skrzydła wielu innym osobom. Bo często jest tak, że jeżeli ktoś dostaje się do polecanych, to ma już jakieś doświadczenie w tej dziedzinie, a tu nie do końca o to chodzi... Jasne, wiem że trudnym zadaniem jest wyłapać polecane zdjecie wśród milionów na tym portalu... no ale coś dałoby się chyba z tym zrobić ;) A kolejna kwiestia to to, że nieco irytują mnie dodawane zdjęcia, że większość to pozowane sesje zdjęciowe z modelkami... Ludzie, fotografia to nie tylko modele/ki! Owszem, liczy się pomysł i ogólnie, ale tego już jest troszkę za dużo :)
to takie moje skromne zdanie :) Pozdrawiam serdecznie :)
starofmars Postów: 5
Konto od: 17.11.2008
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: parisiennegirl, data postu: Friday, July 29, 2011 20:27
dlatego, że pewnie na nie zasługują.
parisiennegirl Postów: 0
Konto od: 29.07.2011
Miasto: kraków
Permalink Autor: sadoma, data postu: Thursday, August 9, 2012 14:46
Cytat cameraeye
Najwyraźniej, robią dobre zdjęcia, więc nic dziwnego, że często możemy mieć okazję widywać te same osoby - aczkolwiek, z chęcią, zobaczyłabym, też jakieś nowe, niezbyt znane prace innych, aby na ich nich twórczości ,że tak to ujmę, mogły się także poznać inne osoby i to docenić, zaciekawić się.

doskonale się z tym zgadzam :)
Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego.
sadoma Postów: 5
Konto od: 30.12.2006
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: paradise241, data postu: Wednesday, December 26, 2012 17:22
Ja uważam że to po prostu kólko wzajemnej adoracjii tez mam dobre zdjecia z lustrzanki i nie mam w poleconych i jakoś te polecane zdjecie mnie nie obchodza
paradise241 Postów: 4
Konto od: 9.11.2012
Miasto: Inowrocław