co sądzisz o tym, że polecane dostają ciągle te same osoby?

Permalink Autor: quadrophenia, data postu: Saturday, August 28, 2010 22:00
moim a jakże skromnym zdaniem na fbl powstała grupa wzajemnej adoracji - w wiekszosci w polecanych są osoby już popularne, których moderatorzy mają w znajomych. nicki można wyliczyć na palcach.
i ain't done nothing wrong
i'm just having fun

riff raff
always good for a laugh
quadrophenia Postów: 61
Konto od: 27.03.2009
Miasto: Zamość
Permalink Autor: agatafoxxx, data postu: Sunday, August 29, 2010 13:31
Wydaje mi się, że moderatorzy nie szukają po prostu. Wygodnie im dawać te same osoby.. Istnieją ludzie, którzy są niedocenieni i mi ich szkoda.
agatafoxxx Postów: 1
Konto od: 1.07.2009
Miasto: Kraków
Permalink Autor: xkropencjax, data postu: Monday, August 30, 2010 19:03
Cytat prostitute
ja mam lustrzankę i nie mam polecanych. ;)
rozumiem - robią dobre zdjęcia, ale widziałam o wiele lepsze, a polecane dostają ciągle ci sami użytkownicy, ciągle się powtarzają, mogliby wyszukać coś nowego - niekoniecznie od ludzi, którzy mają już w uj polecanych.

dokladnie.

Ale z drugiej strony, nie wszystkie zdjęcia da się przejrzeć, i niestety czasem trudno uchwycic jakies perełki :(
xkropencjax Postów: 9
Konto od: 18.08.2008
Miasto: Kamień Pomorski
Permalink Autor: silaqui, data postu: Wednesday, September 1, 2010 12:14
Problem by się rozwiazał, gdyby moderatorów było więcej :D
silaqui Postów: 144
Konto od: 8.04.2010
Miasto: Chorzów
Permalink Autor: blackwinter, data postu: Sunday, September 5, 2010 00:46
Też tak myślę. Moderatorów za mało, a nas za dużo.
Niektóre zdjęcia z polecanych są po prostu... hm... nie ciekawe. Nic niezwykłego. Widziałam tutaj wiele lepszych, które bardziej zasługują na to miano. Oczywiście większosc polecanych to naprawdę dobre zdjęcia, ale niech to nie będą te same osoby. Rozumiem, że ktoś ma wszystkie zdjęcia "idealne i niezwykłe". Myslę jednak, że moderatorzy powinni dodać np. dwa albo trzy zdjęcia tej osoby do polecanych. Wtedy inni także mieliby szansę.
blackwinter Postów: 2
Konto od: 1.09.2010
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: marada, data postu: Monday, September 6, 2010 08:41
Cytat silaqui
Problem by się rozwiazał, gdyby moderatorów było więcej :D

Moderatorów i administratorów przybywało w ostatnich czasach, ale użytkownicy dalej nie byli zadowoleni, więc to chyba jednak nie to ;)

Patrząc na propozycje użytkowników odnośnie konkretnych zdjęć odnoszę czasem wrażenie, że niektórzy dalej chcą widzieć w Polecanych te bardzo popularne, znane blogi, inni natomiast nie - przy tak skrajnych stanowiskach nie da się wszystkich zadowolić.

marada Postów: 294
Konto od: 22.01.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: silaqui, data postu: Monday, September 6, 2010 13:03
Cytat czwarta
Moderatorów i administratorów przybywało w ostatnich czasach, ale użytkownicy dalej nie byli zadowoleni, więc to chyba jednak nie to ;)

Wszystkim i tak się nie dogodzi. :) A tak z ciekawości - na ilu użytkowników przypada jeden moderator?
silaqui Postów: 144
Konto od: 8.04.2010
Miasto: Chorzów
Permalink Autor: photowave, data postu: Monday, September 27, 2010 16:36
Cytat quadrophenia
moim a jakże skromnym zdaniem na fbl powstała grupa wzajemnej adoracji - w wiekszosci w polecanych są osoby już popularne, których moderatorzy mają w znajomych. nicki można wyliczyć na palcach.

Zgadzam się z Tobą! W polecanych są zdjęcia użytkowników już znanych każdemu użytkownikowi fotobloga, siedzących tu dłużej niż 2 lata, obeznanych i w ogóle. Może przez to, co teraz napiszę nigdy się do polecanych nie dostanę (a pracuję na to) ale to albo moderatorzy mają taki zły gust, albo naprawdę to ja robię takie złe zdjęcia!
photowave Postów: 9
Konto od: 5.05.2009
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: aniiaa, data postu: Sunday, October 3, 2010 11:08
jeżeli na to zasługują, to czemu nie :)
aniiaa Postów: 4
Konto od: 10.03.2010
Miasto: Katowice
Permalink Autor: piatek13stego, data postu: Sunday, October 3, 2010 16:00
a może lepiej byłoby zamienić tylko jedno kluczowe słowo z "polecane zdjęcia" na "polecane blogi" i wtedy nie byłoby problemu;]

aha i ponaglam pytanie:
Cytat silaqui
A tak z ciekawości - na ilu użytkowników przypada jeden moderator?
piatek13stego Postów: 4
Konto od: 23.03.2007
Miasto: Łuków
Permalink Autor: , data postu: Friday, October 8, 2010 22:50
no nie raz sie powtarzają polecane osoby , ale ciagle te same ; )
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: marada, data postu: Saturday, October 9, 2010 21:08
piatek13stego: nie wiem, na ilu użytkowników przypada na moderatora (lub odwrotnie), bo nie wiem, ile osób korzysta z fbl. Jeśli jesteś to jakoś w stanie ustalić, to w FAQ jest lista moderatorów i możesz sobie policzyć ;)

krowkaa: z tego, co kojarzę, to w Polecanych byłaś, chociaż nie wiem, czy przed czy po napisaniu tej wypowiedzi. Inna sprawa - to, że czyjeś zdjęcia nie są w Polecanych nie musi oznaczać, że są złe - być może są dobre, ale np. nie wywierają szczególnego wrażenia.

Nie zgodzę się co do tego, że osoby w Polecanych są cały czas te same - u mnie na fbl użytkownicy mogą zgłaszać swoje propozycje, wyłapałam z nich sporo autorów, którzy na głównej jeszcze nie byli. Chociaż co ciekawe są ludzie proponujący coś, co jest już wystarczająco znane i jak tu wszystkim dogodzić? ;)
Dlatego jeśli ktoś widział coś ciekawego, to zapraszam, możecie się tym ze mną podzielić - tylko pytanie, ile osób z tego tematu będzie miało coś do pokazania, a ile tylko uważa, że napisanie "w polecanych cały czas jest to samo" czyni ich fajnymi.

marada Postów: 294
Konto od: 22.01.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: photowave, data postu: Thursday, October 14, 2010 21:46
Cytat czwarta
krowkaa: z tego, co kojarzę, to w Polecanych byłaś, chociaż nie wiem, czy przed czy po napisaniu tej wypowiedzi. Inna sprawa - to, że czyjeś zdjęcia nie są w Polecanych nie musi oznaczać, że są złe - być może są dobre, ale np. nie wywierają szczególnego wrażenia.

Owszem, byłam, po napisaniu tego postu, a nie przed. Dziękuję.
photowave Postów: 9
Konto od: 5.05.2009
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: fairything, data postu: Thursday, October 14, 2010 21:49
co zrobić żeby znaleźć się w polecanych? bo chciałabym żeby zdjęcie takiej jednej dziewczyny poszło do polecanych.
fairything Postów: 0
Konto od: 16.03.2009
Miasto: Kozienice
Permalink Autor: , data postu: Sunday, October 17, 2010 20:59
hmm , mysle ze to całe tzw. "FORUM" jest ogólnie bardzo beznadziejne ; )
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: piatek13stego, data postu: Wednesday, October 20, 2010 17:23
a ja mam jeszcze inne pytanie, być może trochę z innej beczki. A mianowicie, dlaczego niektóre zdjęcia są w poleconych 2 lub 3 tygodnie a niektóre znikają po 3 dniach? (tak np było z moim zdjęciem, i nawet nie zdążyłam się nacieszyć, że w ogóle tam było:( )
piatek13stego Postów: 4
Konto od: 23.03.2007
Miasto: Łuków